Sap in promotie

Alle 55 actuele promoties op sap van 10 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

55 promoties

AH Sap -42%
Biotona Tahitian Noni Sap BIO - 1L -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Tahitian Noni Sap BIO - 1L

2e product 50% korting
Je betaalt
€43,19
voor 2 stuks€57,58
Per stuk€21,59€28,79€21,59/l
Je bespaart €14,39 op 2 stuks
PAJOTTENLANDER gember sap Bio 75cl -15%
BioplanetTot di 6/10

PAJOTTENLANDER gember sap Bio 75cl

-15% vanaf 6 stuksmet Xtra
Je betaalt
€52,48
voor 6 stuks€61,74
Per stuk€8,75€10,29€11,67/l
Je bespaart €9,26 op 6 stuks
100% Coconut grove -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

100% Coconut grove

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Apple Pink Lady PET 1L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Apple Pink Lady PET 1L

Tropicana
1+1 gratis
Je betaalt
€4,09
voor 2 stuks€8,18
Per stuk€2,04€4,09€2,04/l
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Delhaize Shot | Spicy | Mango -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Shot | Spicy | Mango

-50%
Je betaalt
€0,59
voor 1 stuk€1,19
Per liter€4,76€9,60
Je bespaart €0,60
Delhaize Shot | Spicy | Munt -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Shot | Spicy | Munt

-50%
Je betaalt
€0,59
voor 1 stuk€1,19
Per liter€4,76€9,60
Je bespaart €0,60
Granini Sinaasappelsap -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Granini Sinaasappelsap

-50%
Je betaalt
€0,82
voor 1 stuk€1,65
Per liter€2,50€5,03
Je bespaart €0,83
Innocent shots -50%
JumboTot di 6/10

Innocent shots

1+1 gratis
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,25€2,49€15,62/l
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Orange with pulp PET 1L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Orange with pulp PET 1L

Tropicana
1+1 gratis
Je betaalt
€4,09
voor 2 stuks€8,18
Per stuk€2,04€4,09€2,04/l
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Orange Zonder pulp PET 1L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Orange Zonder pulp PET 1L

Tropicana
1+1 gratis
Je betaalt
€4,09
voor 2 stuks€8,18
Per stuk€2,04€4,09€2,04/l
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Rebel Kitchen Kokoswater -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Rebel Kitchen Kokoswater

1+1 gratismet SuperPlus
+1 variant
Je betaalt
vanaf€3,49
voor 2 stuks
Per stuk€1,75vanaf €4,67/l
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
AH Vers geperste smoothie yoghurt aardbei -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Vers geperste smoothie yoghurt aardbei

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€6,68/l
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
AH Vers geperste smoothie yoghurt kokos -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Vers geperste smoothie yoghurt kokos

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€6,68/l
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
AH 75% Groentesmoothie rode biet aardbei -27%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH 75% Groentesmoothie rode biet aardbei

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€6,87
Per stuk€1,67€2,29€6,68/l
Je bespaart €1,87 op 3 stuks
AH 75% Groentesmoothie spinazie komkommer -27%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH 75% Groentesmoothie spinazie komkommer

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€6,87
Per stuk€1,67€2,29€6,68/l
Je bespaart €1,87 op 3 stuks
AH 75% Groentesmoothie wortel mango -27%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH 75% Groentesmoothie wortel mango

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€6,87
Per stuk€1,67€2,29€6,68/l
Je bespaart €1,87 op 3 stuks
Biona Organic Cranberry Pure Juice - 330ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biona Organic Cranberry Pure Juice - 330ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€11,23
voor 2 stuks€14,98
Per stuk€5,62€7,49€17,03/l
Je bespaart €3,75 op 2 stuks
Biotona Bietensap BIO - 500ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Bietensap BIO - 500ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€34,04
voor 2 stuks€45,38
Per stuk€17,02€22,69€34,04/l
Je bespaart €11,34 op 2 stuks
Dr. Antonio Martins Coco Water Pure - 330ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Dr. Antonio Martins Coco Water Pure - 330ml

Dr. Martins
2e product 50% korting
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,24€2,99€6,79/l
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
G'nger Gembersap -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

G'nger Gembersap

Je betaalt
vanaf€3,44
voor 2 stuks
Per stuk€1,72vanaf €26,98/l
Je bespaart €1,15 op 2 stuks
G’nger Energy Juice - 200ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

G’nger Energy Juice - 200ml

G'nger
2e product 50% korting
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,24€2,99€11,20/l
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
G’nger Refresh Juice - 200ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

G’nger Refresh Juice - 200ml

G'nger
2e product 50% korting
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,24€2,99€11,20/l
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
G’nger Renew Juice - 200ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

G’nger Renew Juice - 200ml

G'nger
2e product 50% korting
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,24€2,99€11,20/l
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Holyshot Detox Ginger Turmeric Shot - 60ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Holyshot Detox Ginger Turmeric Shot - 60ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€2,54
voor 2 stuks€3,38
Per stuk€1,27€1,69€21,17/l
Je bespaart €0,84 op 2 stuks
Juice For You appel-frambozensap 1,5L -20%
OKayTot di 6/10

Juice For You appel-frambozensap 1,5L

-20% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€8,14
voor 2 stuks€10,18
Per stuk€4,07€5,09€2,71/l
Je bespaart €2,04 op 2 stuks
Juice For You appel-gembersap 1,5L -20%
OKayTot di 6/10

Juice For You appel-gembersap 1,5L

-20% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€8,14
voor 2 stuks€10,18
Per stuk€4,07€5,09€2,71/l
Je bespaart €2,04 op 2 stuks

Alle 55 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Sap in promotie

Hoeveel promoties zijn er op sap deze week?

Er zijn 55 actuele promoties op sap, bij 10 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op sap?

Holland & Barrett, met 23 promoties, gevolgd door Albert Heijn (13) en Carrefour (5).

Wat is de grootste korting op sap?

-60% op Holland & Barrett Aloë Vera Sap Gember en Kurkuma - 1L bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke promoties op sap lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: Pulco Citroensap (70 cl) bij Aldi (tot 1/10), KIDIBUL Bruisend appelsap bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op sap?

2e aan korting: 18 van de 55 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.