-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Vaseline Intensive care hand cream 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €9,98 voor 3 stuks€14,97 Per stuk€3,33€4,99€44,40/l Je bespaart €4,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Vaseline Lippenbalsem aloe vera 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €4,98 voor 3 stuks€7,47 Per stuk€1,66€2,49€83,00/l Je bespaart €2,49 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Vaseline Balm 2+1 gratismet Bonuskaart +1 variant Vaseline Original lip balm€1,99Vaseline Rosy lips lip balm€1,99 Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€284,29/kg Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Vaseline Orignal protecting jelly 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €3,98 voor 3 stuks€5,97 Per stuk€1,33€1,99€26,60/l Je bespaart €1,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Vaseline Petroleum jelly original 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €4,38 voor 3 stuks€6,57 Per stuk€1,46€2,19€14,60/l Je bespaart €2,19 op 3 stuks
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Vaseline Bodylotion Met gratis artikel +7 varianten Vaseline Advanced Repair Intensive Rescue Bodylotion 400ml€12,89Vaseline Aloe Soothe Bodylotion 400ml€12,89Vaseline Expert Care Instant Dry Skin Rescue Bodylotion 400ml€15,99Vaseline Expert Care Sensitive Skin Relief Bodylotion 400ml€15,99Vaseline Intensive Care Advanced Repair Bodylotion 200ml€7,79Vaseline Intensive Care Aloë Soothe Bodylotion 200ml€7,79Vaseline Intensive Care Essential Healing Bodylotion 200ml€7,79Vaseline Intensive Care Essential Healing Bodylotion 400ml€12,89 Je betaalt vanaf€7,79 voor 1 stuk Per litervanaf €32,23
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Vaseline Aloe Soothe Bodylotion Spray 190ml Met gratis artikel Je betaalt €10,05 voor 1 stuk Per liter€52,89
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Vaseline Aloe Vera Lippenbalsem 20g Met gratis artikel Je betaalt €2,49 voor 1 stuk Per kg€124,50
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Vaseline Cocoa Butter Moisturising Jelly 100ml Met gratis artikel Je betaalt €3,49 voor 1 stuk Per liter€34,90
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Vaseline Gloss Met gratis artikel +2 varianten Vaseline Gluta-Hya Cherry Crush Lip Serum Gloss 10ml€8,99Vaseline Gluta-Hya Juicy Peach Lip Serum Gloss 10ml€8,99Vaseline Gluta-Hya Rosy Pink Lip Serum Gloss 10ml€8,99 Je betaalt €8,99 voor 1 stuk Per liter€899,00
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Vaseline Serum Met gratis artikel +2 varianten Vaseline Gluta-Hya Dewy Radiance Serum Burst Lotion 200ml€11,99Vaseline Gluta-Hya Flawless Tone Serum Burst Lotion 200ml€11,99Vaseline Gluta-Hya Overnight Radiance Serum Burst Lotion 200ml€11,99 Je betaalt €11,99 voor 1 stuk Per liter€59,95
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Vaseline Healthy Hands & Stronger Nails Handlotion 200ml Met gratis artikel Je betaalt €6,49 voor 1 stuk Per liter€32,45
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant Body Gel Oil 200ml Met gratis artikel Je betaalt €16,99 voor 1 stuk Per liter€84,95
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Vaseline Intensive Care Mature Skin Lotion 400ml Met gratis artikel Je betaalt €12,89 voor 1 stuk Per liter€32,23
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Vaseline Lipbalm Met gratis artikel +2 varianten Vaseline Lip Therapy Pink Bubbly Lipbalm 7g€3,29Vaseline Lip Therapy Queen Bee Lipbalm 7g€3,29Vaseline Lip Therapy Rosy Lips Moisturising Lipbalm 10g€3,79 Je betaalt vanaf€3,29 voor 1 stuk Per kgvanaf €379,00
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Vaseline Original Lip Therapy 4,8g Met gratis artikel Je betaalt €2,59 voor 1 stuk Per kg€539,58
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Vaseline Original Lip Therapy 7g Met gratis artikel Je betaalt €3,29 voor 1 stuk Per kg€470,00
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Vaseline Original Lippenbalsem 20g Met gratis artikel Je betaalt €2,49 voor 1 stuk Per kg€124,50
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Vaseline Original Mini Petroleum Jelly 50ml Met gratis artikel Je betaalt €1,99 voor 1 stuk Per liter€39,80
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Vaseline Original Petroleum Jelly 250ml Met gratis artikel Je betaalt €7,39 voor 1 stuk Per liter€29,56
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Vaseline Rosy Lip Therapy 7g Met gratis artikel Je betaalt €3,29 voor 1 stuk Per kg€470,00