Therme in promotie

Alle 35 actuele promoties op Therme op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

35 promoties

Therme Spray -50%
Therme Gel -50%
Therme Hammam Geschenkset -50%
KruidvatTot zo 4/10

Therme Hammam Geschenkset

2+2 gratis
Je betaalt
€27,98
voor 4 stuks€55,96
Per stuk€7,00€13,99
Je bespaart €27,98 op 4 stuks
Therme Hammam Massage Oil 125ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Therme Hammam Massage Oil 125ml

2+2 gratis
Je betaalt
€23,58
voor 4 stuks€47,16
Per stuk€5,89€11,79€47,12/l
Je bespaart €23,58 op 4 stuks
Therme Mystic Rose Body Butter 225g -50%
KruidvatTot zo 4/10

Therme Mystic Rose Body Butter 225g

2+2 gratis
Je betaalt
€27,38
voor 4 stuks€54,76
Per stuk€6,84€13,69€30,40/kg
Je bespaart €27,38 op 4 stuks
Therme Zen White Lotus Body Mist 60ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Therme Zen White Lotus Body Mist 60ml

2+2 gratis
Je betaalt
€17,98
voor 4 stuks€35,96
Per stuk€4,50€8,99€75,00/l
Je bespaart €17,98 op 4 stuks
Therme Zen White Lotus Bodybutter 225g -50%
KruidvatTot zo 4/10

Therme Zen White Lotus Bodybutter 225g

2+2 gratis
Je betaalt
€27,38
voor 4 stuks€54,76
Per stuk€6,84€13,69€30,40/kg
Je bespaart €27,38 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Therme in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Therme deze week?

Er zijn 35 actuele promoties op Therme (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Therme?

-50% op Therme Antitranspirant Behandelspray 25ml bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Therme?

Gratis erbij: 35 van de 35 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.