-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Palmolive Douchegel 2+2 gratis +3 varianten Aroma Essence Alluring Love douchegel 250 ml€2,10Aroma Essence Ultimate Relax douchegel 250 ml€2,10Thermal Shower & Shave Douchegel 250ml€2,04Thermal Spa Douchegel Mineral Massage 250ML€2,04 Je betaalt vanaf€8,18 voor 4 stuks Per stuk€2,04vanaf €8,16/l Je bespaart €8,18 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Palmolive Handzeep 2+2 gratis +1 variant Luxury Foam Lime & Passionfruit Mousse Handzeep 250ML€2,00Luxury Foam Raspberry & Blackcurrant Mousse Handzeep 250ML€2,27 Je betaalt vanaf€7,98 voor 4 stuks Per stuk€2,00vanaf €8,00/l Je bespaart €7,98 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Palmolive Douchecreme 2+2 gratis +3 varianten Naturals Almond Milk Douchecrème 250ML€1,77Naturals Milk & Honey Douchecrème 250ML€1,77Naturals Olive & Milk Douchecrème 250ML€1,77Naturals Orchid & Milk douchecrème 250ML€1,77 Je betaalt €7,10 voor 4 stuks€14,20 Per stuk€1,77€3,55€7,08/l Je bespaart €7,10 op 4 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Palmolive 250 ml | Palmolive | SG Relax 3+3 gratismet SuperPlus Je betaalt €12,27 voor 6 stuks€24,54 Per stuk€2,04€4,09€8,16/l Je bespaart €12,27 op 6 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Palmolive Douche 3+3 gratismet SuperPlus +1 variant Palmolive Douche | Amandel€1,77Palmolive Douche | Olijf€1,77 Je betaalt €10,65 voor 6 stuks€21,30 Per stuk€1,77€3,55€7,08/l Je bespaart €10,65 op 6 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Palmolive Douche | Melk honing 3+3 gratismet SuperPlus Je betaalt €10,65 voor 6 stuks€21,30 Per stuk€1,77€3,55€7,08/l Je bespaart €10,65 op 6 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Palmolive Douchegel | Massage 3+3 gratismet SuperPlus Je betaalt €11,97 voor 6 stuks€23,94 Per stuk€2,00€3,99€8,00/l Je bespaart €11,97 op 6 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Palmolive Douchemelk | Zachtheid | Zwarte orchidee 3+3 gratismet SuperPlus Je betaalt €10,65 voor 6 stuks€21,30 Per stuk€1,77€3,55€7,08/l Je bespaart €10,65 op 6 stuks
-40% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Palmolive Douchegel 3+2 gratis +4 varianten Palmolive Aroma Essence Alluring Love Douchegel 250ml - Normale huid€2,39Palmolive Aroma Essence Forever Happy Douchegel 250ml - Normale huid€2,39Palmolive Aroma Essence Ultimate Relax Douchegel 250ml - Normale huid€2,39Palmolive douchegel Thermal Spa Pink Massage 250ml - Normale huid€2,39Palmolive Thermal Pampering Oil Douchegel 250ml - Normale huid€2,27 Je betaalt vanaf€11,37 voor 5 stuks Per stuk€2,27vanaf €9,08/l Je bespaart €7,58 op 5 stuks
-40% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Palmolive Aroma Essence Restful Sleep Shower Gel 250ml - Normale huid 3+2 gratis Je betaalt €11,97 voor 5 stuks€19,95 Per stuk€2,39€3,99€9,56/l Je bespaart €7,98 op 5 stuks
-40% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Palmolive Douche Thermal 3+2 gratis +1 variant Palmolive Douche Thermal Shower & Shave 250ml - Normale huid€2,63Palmolive douche Thermal Smooth Butter 250ml - Normale huid€2,63 Je betaalt €13,17 voor 5 stuks€21,95 Per stuk€2,63€4,39€10,52/l Je bespaart €8,78 op 5 stuks
-40% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Palmolive Douchecreme 3+2 gratis +3 varianten Palmolive douchecrème Naturals Fig & Milk 250ml - Normale huid€2,39Palmolive Naturals Macadamia & Melk Douchecrème 250ml - Normale huid€2,21Palmolive Naturals Olive & Milk Douchecrème 250ml - Normale huid€2,21Palmolive Naturals Orchidee & Melk Douchecrème 250ml - Normale huid€2,21 Je betaalt vanaf€11,07 voor 5 stuks Per stuk€2,21vanaf €8,84/l Je bespaart €7,38 op 5 stuks
-40% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Palmolive Handzeep 3+2 gratis +7 varianten Palmolive Hygiene Plus Sensitive Antibacteriële Handzeep Navulling 500ml€2,81Palmolive Hygiene-Plus Family Antibacteriële Handzeep 300ml - Alle huidtypen€1,79Palmolive Luxury Foam Lime & Passion Fruit Handzeep 250ml€2,39Palmolive Naturals Almond Milk Vloeibare Handzeep 300ml - Alle huidtypen€1,91Palmolive Naturals Amandel & Melk Handzeep Navulzak 500ml€2,81Palmolive Naturals Olijf & Melk Vloeibare Handzeep Navulling 500ml€2,81Palmolive Sensorial Escape French Lavender & Bergamot Handzeep 300ml - Alle huidtypen€2,03Palmolive Sensorial Escape Moroccan Rose & Peony Handzeep 300ml - Alle huidtypen€2,03 Je betaalt vanaf€8,97 voor 5 stuks Per stuk€1,79vanaf €5,62/l Je bespaart €5,98 op 5 stuks
-40% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Palmolive Thermal Mineral Massage Douchescrub 250ml - Normale huid 3+2 gratis Je betaalt €13,17 voor 5 stuks€21,95 Per stuk€2,63€4,39€10,52/l Je bespaart €8,78 op 5 stuks
-12% Bewaar ActionTot di 6/10 Palmolive Naturals zeepblok Delicate Care Weekactie Je betaalt €1,75 voor 1 stuk€1,99 Per kg€4,86€5,53 Je bespaart €0,24
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Naturals Olive & Milk Handzeep Navulling 500ml Palmolive -5% voor 2 Je betaalt €9,67 voor 2 stuks€10,18 Per stuk€4,84€5,09€9,68/l Je bespaart €0,51 op 2 stuks