Knorr in promotie

Alle 17 actuele promoties op Knorr van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

17 promoties

KNORR Pastasnackpot (2 x 60 g/63 g) -50%
AldiLaatste dag

KNORR Pastasnackpot (2 x 60 g/63 g)

1+1 gratis
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€16,58/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Knorr Classics 8 gr.velouté brik 500ml -25%
OKayTot di 6/10

Knorr Classics 8 gr.velouté brik 500ml

-25% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€10,05
voor 4 stuks€13,40
Per stuk€2,51€3,35€5,02/l
Je bespaart €3,35 op 4 stuks
Knorr tomatensupreme 500ml -25%
OKayTot di 6/10

Knorr tomatensupreme 500ml

-25% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€9,87
voor 4 stuks€13,16
Per stuk€2,47€3,29€4,94/l
Je bespaart €3,29 op 4 stuks
Bouillon met Laag Zoutgehalte Kip 108 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Bouillon met Laag Zoutgehalte Kip 108 g

Knorr
-5% voor 2
Je betaalt
€5,30
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€2,65€2,79€24,32/kg
Je bespaart €0,28 op 2 stuks
Finesse Kip Bouillon 16 Stuks 176 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Finesse Kip Bouillon 16 Stuks 176 g

Knorr
-5% voor 2
Je betaalt
€5,68
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,84€2,99€16,14/kg
Je bespaart €0,30 op 2 stuks
Groenten Bouillon 160G -5%
CarrefourTot do 31/12

Groenten Bouillon 160G

Knorr
-5% voor 2
Je betaalt
€5,68
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,84€2,99€17,75/kg
Je bespaart €0,30 op 2 stuks
Mushroom Bouillon Cubes 10x10G -5%
CarrefourTot do 31/12

Mushroom Bouillon Cubes 10x10G

Knorr
-5% voor 2
Je betaalt
€4,79
voor 2 stuks€5,04
Per stuk€2,39€2,52€23,90/kg
Je bespaart €0,25 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Knorr in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Knorr deze week?

Er zijn 17 actuele promoties op Knorr, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Knorr?

Carrefour, met 10 promoties, gevolgd door OKay (4) en Aldi (1).

Wat is de grootste korting op Knorr?

-50% op KNORR Pastasnackpot (2 x 60 g/63 g) bij Aldi, geldig tot 1/10.

Welke promoties op Knorr lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: KNORR Pastasnackpot (2 x 60 g/63 g) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op Knorr?

% korting: 14 van de 17 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.