-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 John Frieda Serum 1+1 gratis +3 varianten John Frieda Frizz Ease All-in-1 Extra Strength Serum 50ml€7,50John Frieda Frizz Ease The Hydro Sealer Moisture Protect Serum 50ml€7,50John Frieda Pro Filler+ Scalp Serum 50ml 50ml€8,49John Frieda The Rescuer Weightless Repair Serum 500ml€7,75 Je betaalt vanaf€14,99 voor 2 stuks Per stuk€7,50vanaf €15,50/l Je bespaart €14,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 John Frieda Creme 1+1 gratis +1 variant John Frieda Frizz Ease Dream Curls Crème Oil 100ml€7,50John Frieda Frizz Ease Dream Curls Curl Defining Crème 150ml€7,00 Je betaalt vanaf€13,99 voor 2 stuks Per stuk€7,00vanaf €46,67/l Je bespaart €13,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 John Frieda Frizz Ease Dream Curls Curl Reviver Mousse 200ml 1+1 gratis Je betaalt €12,99 voor 2 stuks€25,98 Per stuk€6,50€12,99€32,50/l Je bespaart €12,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 John Frieda Conditioner 1+1 gratis +8 varianten John Frieda Frizz Ease Dream Curls Curl-Defining Conditioner 250ml€6,75John Frieda Frizz Ease Infinite Smooth Conditioner 250ml€6,75John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Deep Conditioner 250ml€6,95John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Repairing Conditioner 250ml€6,75John Frieda Profiller+ Conditioner 250ml€7,25John Frieda Sheer Blonde Go Blonder Lightening Conditioner 250ml€6,75John Frieda Shimmering Silver Conditioner 250ml 250ml€6,50John Frieda Violet Crush Purple Conditioner 250ml€6,75John Frieda Volume Lift Lightweight Conditioner 250ml€6,50 Je betaalt vanaf€12,99 voor 2 stuks Per stuk€6,50vanaf €26,00/l Je bespaart €12,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 John Frieda Spray 1+1 gratis +3 varianten John Frieda Frizz Ease Dream Curls Daily Styling Spray 200ml€6,50John Frieda Frizz Ease Dream Curls Wave-Revitalising Spray 150ml€6,50John Frieda Frizz Ease Infinite Smooth Blow-Out Spray 200ml€8,00John Frieda Volume Lift Pushed-Up Dry Texture Spray 200ml€7,00 Je betaalt vanaf€12,99 voor 2 stuks Per stuk€6,50vanaf €32,50/l Je bespaart €12,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 John Frieda Frizz Ease Dream Curls Hydrating Jelly 200ml 1+1 gratis Je betaalt €12,99 voor 2 stuks€25,98 Per stuk€6,50€12,99€32,50/l Je bespaart €12,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 John Frieda Shampoo 1+1 gratis +7 varianten John Frieda Frizz Ease Dream Curls Shampoo 250ml€6,75John Frieda Frizz Ease Infinite Smooth Shampoo 250ml€6,75John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Repairing Shampoo 250ml€6,75John Frieda Profiller+ Shampoo 250ml€7,25John Frieda Sheer Blonde Go Blonder Lightening Shampoo 250ml€6,75John Frieda Shimmering Silver Shampoo 250ml 250ml€6,75John Frieda Violet Crush Intensive Purple Shampoo 250ml€7,00John Frieda Volume Lift Lightweight Shampoo 250ml€6,75 Je betaalt vanaf€13,49 voor 2 stuks Per stuk€6,75vanaf €27,00/l Je bespaart €13,49 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 John Frieda Frizz Ease Infinite Smooth 150ml 1+1 gratis Je betaalt €13,99 voor 2 stuks€27,98 Per stuk€7,00€13,99€46,67/l Je bespaart €13,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 John Frieda Frizz-Ease Air-Dry Waves Styling Mousse 150ml 1+1 gratis Je betaalt €12,99 voor 2 stuks€25,98 Per stuk€6,50€12,99€43,33/l Je bespaart €12,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 John Frieda Haarspray 1+1 gratis +1 variant John Frieda Profiller+ Haarspray 150ml€8,00John Frieda Sheer Blonde Go Blonder Controlled Lightening Haarspray 100ml€6,89 Je betaalt vanaf€13,79 voor 2 stuks Per stuk€6,89vanaf €53,33/l Je bespaart €13,79 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 John Frieda Violet Crush For Blondes Purple Toning Masker 250ml 1+1 gratis Je betaalt €13,89 voor 2 stuks€27,78 Per stuk€6,95€13,89€27,80/l Je bespaart €13,89 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 John Frieda Volume Lift Body Building Style Primer 90ml 1+1 gratis Je betaalt €12,99 voor 2 stuks€25,98 Per stuk€6,50€12,99€72,22/l Je bespaart €12,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 John Frieda Volume Lift Root Booster Blow Dry Lotion 125ml 1+1 gratis Je betaalt €13,49 voor 2 stuks€26,98 Per stuk€6,75€13,49€54,00/l Je bespaart €13,49 op 2 stuks