-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Iglo Bladspinazie mozzarella bel 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €4,99 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€2,50€4,99€5,56/kg Je bespaart €4,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Iglo Bloemkool met roomsaus à la crème bel 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €4,99 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€2,50€4,99€6,25/kg Je bespaart €4,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Iglo Broccoli in roomsaus bel 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €4,89 voor 2 stuks€9,78 Per stuk€2,44€4,89€6,10/kg Je bespaart €4,89 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Iglo Get real protein Indian coconut chicken 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99€10,00/kg Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Iglo Get real protein Mexican chicken taco 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99€10,00/kg Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Iglo Get real protein Moroccan spiced chicken 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99€10,00/kg Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Iglo Get real protein red Thai chicken curry 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99€10,00/kg Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Iglo Ping & klaar cordon bleu 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99€8,75/kg Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Iglo Ping & klaar gegrilde kipfilet 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99€8,97/kg Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Iglo Ping & klaar lasagne bolognese 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €5,99 voor 2 stuks€11,98 Per stuk€3,00€5,99€8,57/kg Je bespaart €5,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Iglo Ping & klaar lasagnette 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €5,99 voor 2 stuks€11,98 Per stuk€3,00€5,99€7,89/kg Je bespaart €5,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Iglo Roerbak sensatie kip teriyaki 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99 Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Iglo Roerbak sensatie lime curry 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99 Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Iglo Roerbak sensatie paella 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99 Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Iglo Roerbak sensatie pasta kipfilet 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99 Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Iglo Roerbak sensatie south Indian curry 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99 Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Iglo Roerbak sensatie tagliatelle funghi 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €6,89 voor 2 stuks€13,78 Per stuk€3,44€6,89 Je bespaart €6,89 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Iglo Roerbak sensatie tagliatelle zalm 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €6,99 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€3,50€6,99 Je bespaart €6,99 op 2 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 12 Fish Sticks gluten free MSC 360g Iglo 2+1 gratis Je betaalt €14,38 voor 3 stuks€21,57 Per stuk€4,79€7,19€13,30/kg Je bespaart €7,19 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Iglo Saus 2+1 gratis +1 variant Andijvie Romige Saus 450 g€3,53Veggie Love Asperges Wortelen Erwten met Boter & Peterselie Saus 300 g€4,10 Je betaalt vanaf€10,58 voor 3 stuks Per stuk€3,53vanaf €7,85/kg Je bespaart €5,28 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Bladspinazie met Mozzarella 450 g Iglo 2+1 gratis Je betaalt €12,30 voor 3 stuks€18,45 Per stuk€4,10€6,15€9,11/kg Je bespaart €6,15 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Iglo Roomsaus 2+1 gratis +7 varianten Bloemkool met Roomsaus 400 g€3,50Broccoli roomsaus 400 g€3,39Crème de la Crème Bio Gehakte Spinazie met Roomsaus 450 g€2,83Crème de la Crème Bladspinazie met Roomsaus 450 g€3,33Crème de la Crème Gehakte Spinazie met Roomsaus 450 g€1,13Crème de la Crème Gehakte Spinazie met Roomsaus Family Pack 750 g€1,93Groenten Trio met Roomsaus 500 g€4,06Prei met Roomsaus 500 g€3,26 Je betaalt vanaf€3,40 voor 3 stuks Per stuk€1,13vanaf €2,51/kg Je bespaart €1,70 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Erwten met Ham & Ui 400 g Iglo 2+1 gratis Je betaalt €9,98 voor 3 stuks€14,97 Per stuk€3,33€4,99€8,33/kg Je bespaart €4,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gehakte Spinazie met Alpro 100% Plantaardig 550 g Iglo 2+1 gratis Je betaalt €8,38 voor 3 stuks€12,57 Per stuk€2,79€4,19€5,07/kg Je bespaart €4,19 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gehakte Spinazie met Kaas Boursin 450 g Iglo 2+1 gratis Je betaalt €9,38 voor 3 stuks€14,07 Per stuk€3,13€4,69€6,95/kg Je bespaart €4,69 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Green Cuisine Vegetarische Groente Burgers 4 Stuks 450 g Iglo 2+1 gratis Je betaalt €12,98 voor 3 stuks€19,47 Per stuk€4,33€6,49€9,62/kg Je bespaart €6,49 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Iglo 3 kombinos tomaat mozzarella 300g -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €9,98 voor 3 stuks€14,97 Per stuk€3,33€4,99€11,10/kg Je bespaart €4,99 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Iglo Roomsaus -33,34% vanaf 3 stmet Xtra +2 varianten Iglo bladspinazie roomsaus 450g€3,33Iglo Bloemkool in roomsaus 400g€3,33Iglo Broccoli roomsaus 400g€3,33 Je betaalt €9,98 voor 3 stuks€14,97 Per stuk€3,33€4,99vanaf €7,40/kg Je bespaart €4,99 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Iglo Crispy Fish Sticks 12st 336g -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €10,38 voor 3 stuks€15,57 Per stuk€3,46€5,19€10,30/kg Je bespaart €5,19 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Iglo Fish & Fun | Zeeschatten 11st 352g -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €10,50 voor 3 stuks€15,75 Per stuk€3,50€5,25€9,94/kg Je bespaart €5,25 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Iglo fish sticks MSC 28st 840g -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €12,18 voor 3 stuks€18,27 Per stuk€4,06€6,09€4,83/kg Je bespaart €6,09 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Iglo gepaneerde kabeljauwfilets 4st 400g -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €27,78 voor 3 stuks€41,67 Per stuk€9,26€13,89€23,15/kg Je bespaart €13,89 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Iglo kombino spinazie 300g -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €9,98 voor 3 stuks€14,97 Per stuk€3,33€4,99€11,10/kg Je bespaart €4,99 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Iglo visgratin spinazie room MSC 380g -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €12,58 voor 3 stuks€18,87 Per stuk€4,19€6,29€11,03/kg Je bespaart €6,29 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Iglo visgratin tomaat/mozarella MSC 380g -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €12,58 voor 3 stuks€18,87 Per stuk€4,19€6,29€11,03/kg Je bespaart €6,29 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Iglo wortelen tijm-honing 450g -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €11,98 voor 3 stuks€17,97 Per stuk€3,99€5,99€8,87/kg Je bespaart €5,99 op 3 stuks
-33% Bewaar ColruytTot di 6/10 Iglo: 15 Fish Sticks MSC, Kombinos Tomaat MozzarellaMSC en 16 andere 2+1 gratismet Xtra Je betaalt vanaf€6,38 voor 3 stuks Per stuk€2,13 Je bespaart €3,19 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Oven & Pan Provencaalse stijl 650g Iglo 2+1 gratis Je betaalt €10,30 voor 3 stuks€15,45 Per stuk€3,43€5,15€5,27/kg Je bespaart €5,15 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Oven & Pan Tuingroenten 650g Iglo 2+1 gratis Je betaalt €10,30 voor 3 stuks€15,45 Per stuk€3,43€5,15€5,27/kg Je bespaart €5,15 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Schorseneren met béchamel 450g Iglo 2+1 gratis Je betaalt €12,30 voor 3 stuks€18,45 Per stuk€4,10€6,15€9,11/kg Je bespaart €6,15 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Spruitjes met Spek 450 g Iglo 2+1 gratis Je betaalt €13,90 voor 3 stuks€20,85 Per stuk€4,63€6,95€10,29/kg Je bespaart €6,95 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Stoomgroenten Bloemkool, Worteltjes & Sugar Snaps 300 g Iglo 2+1 gratis Je betaalt €8,38 voor 3 stuks€12,57 Per stuk€2,79€4,19€9,30/kg Je bespaart €4,19 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Veggie Love Boontjes op zijn Provençaals 450g Iglo 2+1 gratis Je betaalt €11,50 voor 3 stuks€17,25 Per stuk€3,83€5,75€8,51/kg Je bespaart €5,75 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Veggie Love Gegrilde Groentemix met Zongedroogde Tomaten 450 g Iglo 2+1 gratis Je betaalt €11,10 voor 3 stuks€16,65 Per stuk€3,70€5,55€8,22/kg Je bespaart €5,55 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Veggie Love Groentepannetje Italiaanse Stijl 480 g Iglo 2+1 gratis Je betaalt €11,58 voor 3 stuks€17,37 Per stuk€3,86€5,79€8,04/kg Je bespaart €5,79 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Veggie Love Rode Kool met Appeltjes 450 g Iglo 2+1 gratis Je betaalt €6,50 voor 3 stuks€9,75 Per stuk€2,17€3,25€4,82/kg Je bespaart €3,25 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Veggie Love Rode Kool met Appeltjes 750 g Iglo 2+1 gratis Je betaalt €8,90 voor 3 stuks€13,35 Per stuk€2,97€4,45€3,96/kg Je bespaart €4,45 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Veggie Love Worteltjes met Tijm en Honing 450 g Iglo 2+1 gratis Je betaalt €11,98 voor 3 stuks€17,97 Per stuk€3,99€5,99€8,87/kg Je bespaart €5,99 op 3 stuks