Promoties met euro korting

Alle 162 actuele promoties met euro korting van 14 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

162 promoties

Lifter Glaze Oil -40%
Di

Lifter Glaze Oil

MAYBELLINE NEW YORK
-€4
Je betaalt
€5,99
voor 1 stuk€9,99
Je bespaart €4,00
Lifter Liner -40%
Di

Lifter Liner

MAYBELLINE NEW YORK
-€4
Je betaalt
€5,99
voor 1 stuk€9,99
Je bespaart €4,00
Lifter Concealer -36%
Di

Lifter Concealer

MAYBELLINE NEW YORK
-€4
Je betaalt
€6,99
voor 1 stuk€10,99
Je bespaart €4,00
Lifter Gel -36%
Di

Lifter Gel

MAYBELLINE NEW YORK
-€4
Je betaalt
€6,99
voor 1 stuk€10,99
Je bespaart €4,00
Lifter Gloss -35%
Di

Lifter Gloss

MAYBELLINE NEW YORK
-€4
Je betaalt
€7,49
voor 1 stuk€11,49
Je bespaart €4,00
Gardena tuinruimer -34%
GammaTot di 1/12

Gardena tuinruimer

€60 kortingmet GAMMAplus kaart
Je betaalt
€119,00
voor 1 stuk€179,00
Je bespaart €60,00
Lifter Stix -33%
Di

Lifter Stix

MAYBELLINE NEW YORK
-€4
Je betaalt
€7,99
voor 1 stuk€11,99
Je bespaart €4,00
Maybe It's Serum Lipstick -33%
Di

Maybe It's Serum Lipstick

MAYBELLINE NEW YORK
-€4
Je betaalt
€7,99
voor 1 stuk€11,99
Je bespaart €4,00
Maybe It's Serum Lipstick -33%
Di

Maybe It's Serum Lipstick

MAYBELLINE NEW YORK
-€4
Je betaalt
€7,99
voor 1 stuk€11,99
Je bespaart €4,00
Sodastream Siroop | Lipton Green Ice Tea -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Sodastream Siroop | Lipton Green Ice Tea

-€6,99 voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€10,59/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Lifter Plump -31%
Di

Lifter Plump

MAYBELLINE NEW YORK
-€4
Je betaalt
€8,99
voor 1 stuk€12,99
Je bespaart €4,00
Bio-Oil Huidverzorgingsolie 200ml -28%
KruidvatTot zo 4/10

Bio-Oil Huidverzorgingsolie 200ml

€9,00 korting
Je betaalt
€23,49
voor 1 stuk€32,49
Per liter€117,45€162,45
Je bespaart €9,00
Bio-Oil Huidverzorgingsolie 125ml -26%
KruidvatTot zo 4/10

Bio-Oil Huidverzorgingsolie 125ml

€6,00 korting
Je betaalt
€16,99
voor 1 stuk€22,99
Per liter€135,92€183,92
Je bespaart €6,00
Fèves pelées, Egypte -25%
PicardTot zo 11/10

Fèves pelées, Egypte

Picard
-€1,25 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€3,74
voor 1 stuk€4,99
Per kg€11,08€14,78
Je bespaart €1,25
Ginger Beer 25cl can -25%
CarrefourTot ma 5/10

Ginger Beer 25cl can

Fever-Tree
-€0,50
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€1,99
Per liter€5,96€7,96
Je bespaart €0,50
Mini-cake jambon olives (à trancher) -25%
PicardTot zo 11/10

Mini-cake jambon olives (à trancher)

Picard
-€1 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€2,99
voor 1 stuk€3,99
Per kg€16,28€21,72
Je bespaart €1,00
Pommes rissolées XL en cubes -25%
PicardTot zo 11/10

Pommes rissolées XL en cubes

Picard
-€0,75 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€2,24
voor 1 stuk€2,99
Per kg€2,99€3,99
Je bespaart €0,75
Poulet et mini-farfalles sauce aux 3 fromages -25%
PicardTot zo 11/10

Poulet et mini-farfalles sauce aux 3 fromages

Formule express (express menu)
-€0,79 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€2,36
voor 1 stuk€3,15
Per kg€10,50€14,01
Je bespaart €0,79
Sparkling Pink Grapefruit 25cl can -25%
CarrefourTot ma 5/10

Sparkling Pink Grapefruit 25cl can

Fever-Tree
-€0,50
Je betaalt
€1,49
voor 1 stuk€1,99
Per liter€5,96€7,96
Je bespaart €0,50
2 crèmes brûlées -25%
PicardTot zo 11/10

2 crèmes brûlées

Picard
-€1,59 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€4,76
voor 1 stuk€6,35
Per kg€26,45€35,29
Je bespaart €1,59
2 flammekueche -25%
PicardTot zo 11/10

2 flammekueche

Picard
-€0,80 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€2,40
voor 1 stuk€3,20
Per kg€13,33€17,77
Je bespaart €0,80
2 galettes noix de Saint-Jacques -25%
PicardTot zo 11/10

2 galettes noix de Saint-Jacques

Picard
-€1,35 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€4,05
voor 1 stuk€5,40
Per kg€21,60€28,80
Je bespaart €1,35
6 cordons bleus de poulet -25%
PicardTot zo 11/10

6 cordons bleus de poulet

Picard
-€2,10 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€6,30
voor 1 stuk€8,40
Per kg€14,00€18,67
Je bespaart €2,10
Aiguillettes de poulet, 7 à 11 pièces -25%
PicardTot zo 11/10

Aiguillettes de poulet, 7 à 11 pièces

Picard
-€2,15 avec la cartemet Picard&Nous
Je betaalt
€6,45
voor 1 stuk€8,60
Per kg€23,88€31,84
Je bespaart €2,15

Alle 162 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over promoties met euro korting

Hoeveel promoties zijn er met euro korting deze week?

Er zijn 162 actuele promoties met euro korting, bij 14 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties met euro korting?

Picard, met 39 promoties, gevolgd door Delhaize (38) en Carrefour (20).

Wat is de grootste korting met euro korting?

-50% op Calor SV8024CO Stoomgenerator 7,2 bar bij Eldi.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.