Voeding met cadeau of punten

Alle 67 actuele promoties in voeding met een cadeau of punten van 8 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

67 promoties

DÉLIFIN Edelsalami (180 g) -17%
AldiVanaf vr 9/10

DÉLIFIN Edelsalami (180 g)

150g + 30g gratis
Je betaalt
€1,99
voor 1 stuk€2,39
Per kg€11,06€13,28
Je bespaart €0,40
Lotus Chocolade
Botermadeleine 10x28g
CarrefourTot ma 5/10

Botermadeleine 10x28g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€4,09
voor 1 stuk
Per kg€14,61
Dinosaurus Minis Granen 6 x 25 g
CarrefourTot ma 5/10

Dinosaurus Minis Granen 6 x 25 g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€2,28
voor 1 stuk
Per kg€15,20
Frangipane 8x52g
CarrefourTot ma 5/10

Frangipane 8x52g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€2,79
voor 1 stuk
Per kg€6,71
Frangipane cake Mini 6x32,5g
CarrefourTot ma 5/10

Frangipane cake Mini 6x32,5g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€1,74
voor 1 stuk
Per kg€8,92
Frangipane gebakje 4x52g
CarrefourTot ma 5/10

Frangipane gebakje 4x52g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€2,09
voor 1 stuk
Per kg€10,05
Geraspte emmentaler
IntermarchéTot zo 4/10

Geraspte emmentaler

500g+500g gratis in pak
Je betaalt
€6,50
voor 1 stuk
Per kg€6,50
Gevulde wafels Vanille 310g
CarrefourTot ma 5/10

Gevulde wafels Vanille 310g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€3,75
voor 1 stuk
Per kg€12,10
kippenblokjes
SparTot wo 7/10

kippenblokjes

500g + 500g gratis
Je betaalt per kg
€7,49/kg
€14,99/kg
Luxekaas
Standaard Boekhandel

Luxekaas

Alleen in onze winkels: Gratis stickervel
Je betaalt
€8,99
voor 1 stuk
Madeleine 16x25g
CarrefourTot ma 5/10

Madeleine 16x25g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€2,59
voor 1 stuk
Per kg€6,48
Marsepino 5 x 34.4 g
CarrefourTot ma 5/10

Marsepino 5 x 34.4 g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€3,99
voor 1 stuk
Per kg€23,20
Marshmallow gebakje 5x27g
CarrefourTot ma 5/10

Marshmallow gebakje 5x27g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€4,09
voor 1 stuk
Per kg€27,27
Natuurboterwafels Original 700 g
CarrefourTot ma 12/10

Natuurboterwafels Original 700 g

Jules Destrooper
1 gekocht = 200 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€10,65
voor 1 stuk
Per kg€15,21
PEPERKOEK MINDER SUIKER 455G
CarrefourTot ma 5/10

PEPERKOEK MINDER SUIKER 455G

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€3,89
voor 1 stuk
Per kg€8,55
Protein Peanut Butter 3x45g
CarrefourTot ma 5/10

Protein Peanut Butter 3x45g

Nakd
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€3,39
voor 1 stuk
Per kg€75,33
Quatre-Quarts Botercake 300 g
CarrefourTot ma 5/10

Quatre-Quarts Botercake 300 g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€4,65
voor 1 stuk
Per kg€15,50

Alle 67 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over voeding met cadeau of punten

Hoeveel promoties zijn er in voeding met een cadeau of punten deze week?

Er zijn 67 actuele promoties in voeding met een cadeau of punten, bij 8 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in voeding met een cadeau of punten?

Carrefour, met 54 promoties, gevolgd door Delhaize (5) en Spar (3).

Wat is de grootste korting in voeding met een cadeau of punten?

-17% op DÉLIFIN Edelsalami (180 g) bij Aldi, geldig tot 15/10.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.