Huishouden met 2+2 gratis

Alle 92 actuele promoties in huishouden met 2+2 gratis van 7 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

92 promoties

4in1 Discs Color 15WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Color 15WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€21,98
voor 4 stuks€43,96
Per stuk€5,50€10,99
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
4in1 Discs Expert Stain Removal 21WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Expert Stain Removal 21WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€35,98
voor 4 stuks€71,96
Per stuk€8,99€17,99
Je bespaart €35,98 op 4 stuks
4in1 Discs Universal 15WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Universal 15WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€21,98
voor 4 stuks€43,96
Per stuk€5,50€10,99
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
4in1 Discs Universal 25WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Universal 25WL

Persil
2+2 gratis
Je betaalt
€35,98
voor 4 stuks€71,96
Per stuk€8,99€17,99
Je bespaart €35,98 op 4 stuks
Antitartre 750ml/12 BE -50%
CarrefourTot ma 12/10

Antitartre 750ml/12 BE

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€7,70
voor 4 stuks€15,40
Per stuk€1,93€3,85€2,57/l
Je bespaart €7,70 op 4 stuks
AUTOSPRAY NAV RELAXING ZEN /6 -50%
CarrefourTot ma 12/10

AUTOSPRAY NAV RELAXING ZEN /6

Glade
2+2 gratis
Je betaalt
€8,70
voor 4 stuks€17,40
Per stuk€2,17€4,35
Je bespaart €8,70 op 4 stuks
Dreft Afwasmiddel -50%
CarrefourTot ma 5/10

Dreft Afwasmiddel

Je betaalt
vanaf€9,98
voor 4 stuks
Per stuk€2,50vanaf €3,90/l
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Dinerbord vierkant - 26x26 cm -50%
Xenos

Dinerbord vierkant - 26x26 cm

2+2 gratis
Je betaalt
€15,98
voor 4 stuks€31,96
Per stuk€4,00€7,99
Je bespaart €15,98 op 4 stuks
Dubbele Houder voor Blauwmiddel -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dubbele Houder voor Blauwmiddel

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€10,38
voor 4 stuks€20,76
Per stuk€2,60€5,19
Je bespaart €10,38 op 4 stuks
Eau Verte duo 72g/12 BE -50%
CarrefourTot ma 12/10

Eau Verte duo 72g/12 BE

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€9,18
voor 4 stuks€18,36
Per stuk€2,29€4,59€31,81/kg
Je bespaart €9,18 op 4 stuks
Fresh Boost Floral 32g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Boost Floral 32g

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€7,18
voor 4 stuks€14,36
Per stuk€1,79€3,59€55,94/kg
Je bespaart €7,18 op 4 stuks
Fresh Boost Marine 32g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Boost Marine 32g

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€7,18
voor 4 stuks€14,36
Per stuk€1,79€3,59€55,94/kg
Je bespaart €7,18 op 4 stuks
Fresh Disc Blauw Navulling 72ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Disc Blauw Navulling 72ml

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€17,18
voor 4 stuks€34,36
Per stuk€4,29€8,59€59,58/l
Je bespaart €17,18 op 4 stuks
Fresh Disc Limoenfris Navulling 72ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Disc Limoenfris Navulling 72ml

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€18,90
voor 4 stuks€37,80
Per stuk€4,72€9,45€65,56/l
Je bespaart €18,90 op 4 stuks
Fresh Disc Marine Houder 36ml/10 -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Disc Marine Houder 36ml/10

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€11,30
voor 4 stuks€22,60
Per stuk€2,83€5,65€78,61/l
Je bespaart €11,30 op 4 stuks
Fresh Disc Marine Navulling 72ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Disc Marine Navulling 72ml

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€16,78
voor 4 stuks€33,56
Per stuk€4,20€8,39€28,00/kg
Je bespaart €16,78 op 4 stuks
Fresh Disc Navulling Lavendel 72ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Disc Navulling Lavendel 72ml

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€16,50
voor 4 stuks€33,00
Per stuk€4,12€8,25€57,22/l
Je bespaart €16,50 op 4 stuks
Gebaksbord porselein - 15x15cm -50%
Xenos

Gebaksbord porselein - 15x15cm

2+2 gratis
Je betaalt
€8,98
voor 4 stuks€17,96
Per stuk€2,25€4,49
Je bespaart €8,98 op 4 stuks
Handson wegvocht vochtopnemer 1 kg -50%
GammaTot zo 28/2

Handson wegvocht vochtopnemer 1 kg

2+2 gratis
Je betaalt
€25,38
voor 4 stuks€50,76
Per stuk€6,34€12,69€6,34/kg
Je bespaart €25,38 op 4 stuks
Handson wegvocht vochtopnemer 450 g -50%
GammaTot zo 28/2

Handson wegvocht vochtopnemer 450 g

2+2 gratis
Je betaalt
€19,38
voor 4 stuks€38,76
Per stuk€4,84€9,69€10,76/kg
Je bespaart €19,38 op 4 stuks
Intank Marine 50g/12 BE. -50%
CarrefourTot ma 12/10

Intank Marine 50g/12 BE.

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€8,70
voor 4 stuks€17,40
Per stuk€2,17€4,35€43,40/kg
Je bespaart €8,70 op 4 stuks
MaxPower Vloeibaar 450ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

MaxPower Vloeibaar 450ml

Dreft
2+2 gratis
Je betaalt
€9,78
voor 4 stuks€19,56
Per stuk€2,44€4,89€5,42/l
Je bespaart €9,78 op 4 stuks

Alle 92 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Huishouden met 2+2 gratis

Hoeveel promoties zijn er in huishouden met 2+2 gratis deze week?

Er zijn 92 actuele promoties in huishouden met 2+2 gratis, bij 7 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in huishouden met 2+2 gratis?

Carrefour, met 59 promoties, gevolgd door Xenos (14) en Kruidvat (10).

Wat is de grootste korting in huishouden met 2+2 gratis?

-50% op Dreft Spray bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden met 2+2 gratis?

Gratis erbij: 92 van de 92 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.