Baby & kind met 1+1 gratis

Alle 46 actuele promoties in baby & kind met 1+1 gratis van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

46 promoties

badbruisballen monster - 3 stuks -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisballen monster - 3 stuks

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 6 stuks (2 × 3)€7,98
Per stuk€0,67€1,34
Je bespaart €3,99 op 6 stuks
badkleurtabletten 5x20g -50%
HEMATot ma 5/10

badkleurtabletten 5x20g

1+1 gratis
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€7,18
Per stuk€1,79€3,59€17,90/kg
Je bespaart €3,59 op 2 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 4 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 4

1+1 gratis
Je betaalt
€5,75
voor 48 stuks (2 × 24)€11,50
Per stuk€0,12€0,24
Je bespaart €5,75 op 48 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 5 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 5

1+1 gratis
Je betaalt
€5,65
voor 44 stuks (2 × 22)€11,30
Per stuk€0,13€0,26
Je bespaart €5,65 op 44 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 5 | Eco -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 5 | Eco

1+1 gratis
Je betaalt
€11,39
voor 84 stuks (2 × 42)€22,78
Per stuk€0,14€0,28
Je bespaart €11,39 op 84 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 6 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 6

1+1 gratis
Je betaalt
€5,55
voor 40 stuks (2 × 20)€11,10
Per stuk€0,14€0,28
Je bespaart €5,55 op 40 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 6 | Eco -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 6 | Eco

1+1 gratis
Je betaalt
€10,69
voor 80 stuks (2 × 40)€21,38
Per stuk€0,13€0,26
Je bespaart €10,69 op 80 stuks
Delhaize Luierbroekjes | Maat 7 | Eco -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Delhaize Luierbroekjes | Maat 7 | Eco

1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 36 stuks (2 × 18)€13,98
Per stuk€0,19€0,38
Je bespaart €6,99 op 36 stuks
DryNites Boy 3-4 jaar 16st -50%
CarrefourTot ma 12/10

DryNites Boy 3-4 jaar 16st

Huggies
1+1 gratis
Je betaalt
€11,75
voor 32 stuks (2 × 16)€23,50
Per stuk€0,37€0,74
Je bespaart €11,75 op 32 stuks
DryNites Girl 13+ jaar 11st -50%
CarrefourTot ma 12/10

DryNites Girl 13+ jaar 11st

Huggies
1+1 gratis
Je betaalt
€12,09
voor 22 stuks (2 × 11)€24,18
Per stuk€0,55€1,10
Je bespaart €12,09 op 22 stuks
Johnson's Baby Baby olie | Aloë -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Johnson's Baby Baby olie | Aloë

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,25
voor 2 stuks€14,50
Per stuk€3,62€7,25€12,07/l
Je bespaart €7,25 op 2 stuks
Luierbroekjes Maat 6 15-25kg 22 stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

Luierbroekjes Maat 6 15-25kg 22 stuks

Huggies
1+1 gratis
Je betaalt
€13,59
voor 2 stuks€27,18
Per stuk€6,79€13,59€0,31 per luier
Je bespaart €13,59 op 2 stuks
Matrasbeschermer 7 Stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

Matrasbeschermer 7 Stuks

DryNites
1+1 gratis
Je betaalt
€7,49
voor 14 stuks (2 × 7)€14,98
Per stuk€0,54€1,08
Je bespaart €7,49 op 14 stuks
P002 Voedende shampoo 200ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

P002 Voedende shampoo 200ml

Naïf
1+1 gratis
Je betaalt
€13,99
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€7,00€13,99€35,00/l
Je bespaart €13,99 op 2 stuks
P003 Reinigende wasgel 200ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

P003 Reinigende wasgel 200ml

Naïf
1+1 gratis
Je betaalt
€14,55
voor 2 stuks€29,10
Per stuk€7,28€14,55€36,40/l
Je bespaart €14,55 op 2 stuks
Waterwipes Babydoekjes 9 x 60 stuks -50%
KruidvatTot zo 4/10

Waterwipes Babydoekjes 9 x 60 stuks

1+1 gratis
Je betaalt
€42,99
voor 1080 stuks (2 × 540)€85,98
Per stuk€0,04€0,08
Je bespaart €42,99 op 1080 stuks
Waterwipes Snoetendoekjes 9 x 60 stuks -50%
KruidvatTot zo 4/10

Waterwipes Snoetendoekjes 9 x 60 stuks

1+1 gratis
Je betaalt
€42,99
voor 1080 stuks (2 × 540)€85,98
Per stuk€0,04€0,08
Je bespaart €42,99 op 1080 stuks
Zwitsal Schuimbad -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Zwitsal Schuimbad

1+1 gratis
Je betaalt
€4,59
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€2,29€4,59€11,45/l
Je bespaart €4,59 op 2 stuks
Zwitsal Shampoo | Anti Klit -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Zwitsal Shampoo | Anti Klit

1+1 gratis
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€11,25/l
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Zwitsal Snoetenpoetsers | Disney -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Zwitsal Snoetenpoetsers | Disney

1+1 gratis
Je betaalt
€3,19
voor 80 stuks (2 × 40)€6,38
Per stuk€0,04€0,08
Je bespaart €3,19 op 80 stuks
Zwitsal Wasgel | Zeepvrij -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Zwitsal Wasgel | Zeepvrij

1+1 gratis
Je betaalt
€4,29
voor 2 stuks€8,58
Per stuk€2,15€4,29€10,75/l
Je bespaart €4,29 op 2 stuks
Zwitsal Zachte Creme | Pot -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Zwitsal Zachte Creme | Pot

1+1 gratis
Je betaalt
€4,59
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€2,29€4,59€11,45/l
Je bespaart €4,59 op 2 stuks
Zwitsal Zinkzalf -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Zwitsal Zinkzalf

1+1 gratis
Je betaalt
€6,09
voor 2 stuks€12,18
Per stuk€3,04€6,09€30,40/l
Je bespaart €6,09 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Baby & kind met 1+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in baby & kind met 1+1 gratis deze week?

Er zijn 46 actuele promoties in baby & kind met 1+1 gratis, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in baby & kind met 1+1 gratis?

Delhaize, met 26 promoties, gevolgd door Carrefour (11) en Kruidvat (7).

Wat is de grootste korting in baby & kind met 1+1 gratis?

-50% op badbruisballen monster - 3 stuks bij HEMA, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor in baby & kind met 1+1 gratis?

Gratis erbij: 46 van de 46 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.