Huishouden in promotie bij Kruidvat

Alle 135 actuele promoties in huishouden bij Kruidvat op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

135 promoties

Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit -60%
KruidvatTot zo 4/10

Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit

Airwick
2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€5,98
voor 5 stuks€14,95
Per stuk€1,20€2,99
Je bespaart €8,97 op 5 stuks
Kleenex Family Tissues 128 stuks -40%
KruidvatTot zo 4/10

Kleenex Family Tissues 128 stuks

2 voor €3,00
Je betaalt
€3,00
voor 256 stuks (2 × 128)€4,98
Per stuk€0,01€0,02
Je bespaart €1,98 op 256 stuks
Kleenex Balsam Tissues 64 stuks -39%
KruidvatTot zo 4/10

Kleenex Balsam Tissues 64 stuks

2 voor €3,00
Je betaalt
€3,00
voor 128 stuks (2 × 64)€4,94
Per stuk€0,02€0,03
Je bespaart €1,94 op 128 stuks
Bref Exotic Hawaï Toiletblok 50g -37%
KruidvatTot zo 11/10

Bref Exotic Hawaï Toiletblok 50g

4 voor €5,00
Je betaalt
€5,00
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€1,25€1,99€25,00/kg
Je bespaart €2,96 op 4 stuks
Harpic Bamboe Toiletblok -33%
KruidvatTot zo 18/10

Harpic Bamboe Toiletblok

5 voor €5,00
Je betaalt
€5,00
voor 5 stuks€7,45
Per stuk€1,00€1,49
Je bespaart €2,45 op 5 stuks
Harpic Stille Oceaan Toiletblok -33%
KruidvatTot zo 18/10

Harpic Stille Oceaan Toiletblok

5 voor €5,00
Je betaalt
€5,00
voor 5 stuks€7,45
Per stuk€1,00€1,49
Je bespaart €2,45 op 5 stuks
Harpic Tropische Bloemen Toiletblok -33%
KruidvatTot zo 18/10

Harpic Tropische Bloemen Toiletblok

5 voor €5,00
Je betaalt
€5,00
voor 5 stuks€7,45
Per stuk€1,00€1,49
Je bespaart €2,45 op 5 stuks
DesTop Express Ontstopper 950ml -30%
KruidvatTot zo 4/10

DesTop Express Ontstopper 950ml

2e aan -60%met Kruidvat Club
Je betaalt
€9,79
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€4,89€6,99€5,15/l
Je bespaart €4,19 op 2 stuks
Destop Turbo Ontstopper Gel 500ml -30%
KruidvatTot zo 4/10

Destop Turbo Ontstopper Gel 500ml

2e aan -60%met Kruidvat Club
Je betaalt
€6,29
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€3,14€4,49€6,28/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
Kruidvat 70% Alcohol Ketonatus 120ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 70% Alcohol Ketonatus 120ml

2e halve prijs
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,24€2,99€18,67/l
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Kruidvat 96% Alcohol Ketonatus 120ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 96% Alcohol Ketonatus 120ml

2e halve prijs
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,24€2,99€18,67/l
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Kruidvat Active Gelontstopper 1000ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Active Gelontstopper 1000ml

2e halve prijs
Je betaalt
€4,19
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€2,09€2,79€2,09/l
Je bespaart €1,39 op 2 stuks

Alle 135 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Huishouden in promotie bij Kruidvat

Hoeveel promoties zijn er in huishouden bij Kruidvat deze week?

Er zijn 135 actuele promoties in huishouden bij Kruidvat (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in huishouden bij Kruidvat?

-60% op Airwick Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden bij Kruidvat?

2e aan korting: 71 van de 135 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.