Voeding in promotie bij Jumbo

Alle 35 actuele promoties in voeding bij Jumbo op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

35 promoties

HAK in pot -56%
JumboTot di 6/10

HAK in pot

Je betaalt
€4,00
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,00€4,49€2,86/kg
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Almhof yoghurt -50%
JumboTot di 6/10

Almhof yoghurt

1+1 gratis
Je betaalt
€2,66
voor 2 stuks€5,32
Per stuk€1,33€2,66€2,66/kg
Je bespaart €2,66 op 2 stuks
Jumbo focaccia -50%
JumboTot di 6/10

Jumbo focaccia

1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€6,25/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Jumbo worstenbroodjes -50%
JumboTot di 6/10

Jumbo worstenbroodjes

1+1 gratis
Je betaalt
€1,49
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€0,74€1,49
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Jumbo’s verse pasta en pastasaus -50%
JumboTot di 6/10

Jumbo’s verse pasta en pastasaus

Jumbo
1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€6,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Yfood drinkmaaltijd -50%
JumboTot di 6/10

Yfood drinkmaaltijd

Nu 2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/l
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Jumbo witloof -42%
JumboTot di 6/10

Jumbo witloof

Je betaalt
€3,00
voor 2 stuks€5,18
Per stuk€1,50€2,59
Je bespaart €2,18 op 2 stuks
Jumbo minikrieltjes -42%
JumboTot di 6/10

Jumbo minikrieltjes

Je betaalt
€1,50
voor 2 stuks€2,58
Per stuk€0,75€1,29
Je bespaart €1,08 op 2 stuks
Valess vleesvervangers -34%
JumboTot di 6/10

Valess vleesvervangers

Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€2,50€3,79€15,62/kg
Je bespaart €2,58 op 2 stuks
Campina yoghurt en kwark -33%
JumboTot di 6/10

Campina yoghurt en kwark

2+1 gratis
Je betaalt
€5,18
voor 3 stuks€7,77
Per stuk€1,73€2,59€3,84/kg
Je bespaart €2,59 op 3 stuks
Danette -33%
JumboTot di 6/10

Danette

2+1 gratis
Je betaalt
€6,38
voor 3 stuks€9,57
Per stuk€2,13€3,19€4,26/kg
Je bespaart €3,19 op 3 stuks
John West tonijnconserven -33%
JumboTot di 6/10

John West tonijnconserven

2+1 gratis
Je betaalt
€5,78
voor 3 stuks€8,67
Per stuk€1,93€2,89€13,31/kg
Je bespaart €2,89 op 3 stuks
Jumbo ajuin en biologische pompoenen -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo ajuin en biologische pompoenen

2+1 gratis
Je betaalt
€3,58
voor 3 stuks€5,37
Per stuk€1,19€1,79€0,59/kg
Je bespaart €1,79 op 3 stuks
Jumbo diepvriesfruit en smoothie mix -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo diepvriesfruit en smoothie mix

2+1 gratis
Je betaalt
€10,98
voor 3 stuks€16,47
Per stuk€3,66€5,49€4,88/kg
Je bespaart €5,48 op 3 stuks
Jumbo geraspte kaas -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo geraspte kaas

2+1 gratis
Je betaalt
€3,68
voor 3 stuks€5,52
Per stuk€1,23€1,84€8,20/kg
Je bespaart €1,84 op 3 stuks
Jumbo noodles -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo noodles

2+1 gratis
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49€5,53/kg
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
Jumbo's chips -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo's chips

2+1 gratis
Je betaalt
€4,38
voor 3 stuks€6,57
Per stuk€1,46€2,19€9,73/kg
Je bespaart €2,19 op 3 stuks
Leerdammer -33%
JumboTot di 6/10

Leerdammer

2+1 gratis
Je betaalt
€4,38
voor 3 stuks€6,57
Per stuk€1,46€2,19€9,12/kg
Je bespaart €2,19 op 3 stuks
Look-O-Look streken -33%
JumboTot di 6/10

Look-O-Look streken

2+1 gratis
Je betaalt
€4,38
voor 3 stuks€6,57
Per stuk€1,46€2,19€11,68/kg
Je bespaart €2,19 op 3 stuks
Nakd of Trek -33%
JumboTot di 6/10

Nakd of Trek

2+1 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,66€3,99
Je bespaart €3,98 op 3 stuks
Philadelphia -33%
JumboTot di 6/10

Philadelphia

2+1 gratis
Je betaalt
€6,18
voor 3 stuks€9,27
Per stuk€2,06€3,09€14,21/kg
Je bespaart €3,09 op 3 stuks
Jumbo braadworst -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo braadworst

Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€7,50
Per stuk€2,50€3,75
Je bespaart €2,50 op 2 stuks
Crosta Mollica -30%
JumboTot di 6/10

Crosta Mollica

Je betaalt
€4,89
voor 1 stuk€6,99
Per kg€10,94€15,64
Je bespaart €2,10
Halve spinnekestaart -25%
JumboTot di 6/10

Halve spinnekestaart

25% korting
Je betaalt
€5,62
voor 1 stuk€7,49
Je bespaart €1,87
Vermeersch Iberico vlees -25%
JumboTot di 6/10

Vermeersch Iberico vlees

25% korting
Je betaalt
€8,10
voor 1 stuk€10,80
Per kg€27,00€36,00
Je bespaart €2,70
50Foods soepen -25%
JumboTot di 6/10

50Foods soepen

2e halve prijs
Je betaalt
€5,48
voor 2 stuks€7,30
Per stuk€2,74€3,65€4,22/l
Je bespaart €1,82 op 2 stuks
Carlsbourg boter en room -25%
JumboTot di 6/10

Carlsbourg boter en room

2e halve prijs
Je betaalt
€5,78
voor 2 stuks€7,70
Per stuk€2,89€3,85
Je bespaart €1,92 op 2 stuks
Galler tabletten -25%
JumboTot di 6/10

Galler tabletten

2e halve prijs
Je betaalt
€4,43
voor 2 stuks€5,90
Per stuk€2,21€2,95€27,62/kg
Je bespaart €1,47 op 2 stuks
Pink Lady en Pinkids -25%
JumboTot di 6/10

Pink Lady en Pinkids

2e halve prijs
Je betaalt
€4,73
voor 12 stuks (2 × 6)€6,30
Per stuk€0,40€0,53
Je bespaart €1,57 op 12 stuks

Promoties laden…

Vragen over Voeding in promotie bij Jumbo

Hoeveel promoties zijn er in voeding bij Jumbo deze week?

Er zijn 35 actuele promoties in voeding bij Jumbo (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in voeding bij Jumbo?

-56% op HAK in pot bij Jumbo, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor in voeding bij Jumbo?

Gratis erbij: 19 van de 35 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.