Delhaize vanaf 30% korting

Alle 626 actuele promoties bij Delhaize met minstens 30% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

626 promoties

Robijn Wasparfum | Puur | Zacht -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Robijn Wasparfum | Puur | Zacht

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€6,99
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€2,33€6,99€6,81/l
Je bespaart €13,98 op 3 stuks
Sun 46 Vaatwascapsules | AIO | Lemon | -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun 46 Vaatwascapsules | AIO | Lemon |

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€23,65
voor 138 stuks (3 × 46)€70,95
Per stuk€0,17€0,51
Je bespaart €47,30 op 138 stuks
Sun Liquigel | Vaatwas | 75 Vaatwasbeurten -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Liquigel | Vaatwas | 75 Vaatwasbeurten

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€18,15
voor 3 stuks€54,45
Per stuk€6,05€18,15€4,03/l
Je bespaart €36,30 op 3 stuks
Sun Vaatwascapsules | Brillant shine -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Brillant shine

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€11,79
voor 48 stuks (3 × 16)€35,37
Per stuk€0,25€0,75
Je bespaart €23,58 op 48 stuks
Sun Vaatwascapsules | Brillant Shine | 26t -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Brillant Shine | 26t

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€17,45
voor 78 stuks (3 × 26)€52,35
Per stuk€0,22€0,66
Je bespaart €34,90 op 78 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€12,99
voor 54 stuks (3 × 18)€38,97
Per stuk€0,24€0,72
Je bespaart €25,98 op 54 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€23,99
voor 114 stuks (3 × 38)€71,97
Per stuk€0,21€0,63
Je bespaart €47,98 op 114 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€14,99
voor 54 stuks (3 × 18)€44,97
Per stuk€0,28€0,84
Je bespaart €29,98 op 54 stuks
Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwascapsules | Ultra Power Plus

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€27,00
voor 114 stuks (3 × 38)€80,97
Per stuk€0,24€0,72
Je bespaart €53,97 op 114 stuks
Sun Vaatwasser Spoelglans | Regular | 1L -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Vaatwasser Spoelglans | Regular | 1L

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€8,29
voor 3 stuks€24,87
Per stuk€2,76€8,29€2,76/l
Je bespaart €16,58 op 3 stuks
Sun Zout | Vaatwasmiddel | 1kg -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Sun Zout | Vaatwasmiddel | 1kg

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€2,35
voor 3 stuks€7,05
Per stuk€0,78€2,35€0,78/kg
Je bespaart €4,70 op 3 stuks
Lenor Parels | Amber & Orchidee -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Amber & Orchidee

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Amber & Orchidee -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Amber & Orchidee

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Ariel -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Ariel

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Fris -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Fris

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Jasmijn & Meiroos -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Jasmijn & Meiroos

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Katoenfris -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Katoenfris

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Ocean Breeze -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Ocean Breeze

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Zeebries -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Zeebries

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Perles | Us Fresh -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Perles | Us Fresh

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
AdVENTuROS Hondensnacks | Sticks |Mini -50%
DelhaizeTot wo 7/10

AdVENTuROS Hondensnacks | Sticks |Mini

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€11,00/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Alpro Plantaardig | Greek style | Natuur -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Alpro Plantaardig | Greek style | Natuur

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,69
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€1,34€2,69€3,35/kg
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
Belviva Frieten | Bier -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Belviva Frieten | Bier

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€3,75/kg
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Belviva Frieten -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Belviva Frieten

1+1 gratismet SuperPlus
+1 variant
Je betaalt
vanaf€4,49
voor 2 stuks
Per stuk€2,25vanaf €3,75/kg
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Belviva Gebakken | Patatjes -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Belviva Gebakken | Patatjes

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€3,33/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Bonduelle Bonen | Red | Chili -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Bonen | Red | Chili

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,55
voor 2 stuks€7,10
Per stuk€1,77€3,55€4,43/kg
Je bespaart €3,55 op 2 stuks
Bonduelle Bonen | Reuze -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Bonen | Reuze

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,05
voor 2 stuks€4,10
Per stuk€1,02€2,05€4,00/kg
Je bespaart €2,05 op 2 stuks
Bonduelle Bonen | Rode Kidney -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Bonen | Rode Kidney

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,35
voor 2 stuks€4,70
Per stuk€1,18€2,35€4,72/kg
Je bespaart €2,35 op 2 stuks
Bonduelle Champignons | Parijs | Mini -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Bonduelle Champignons | Parijs | Mini

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€4,95
voor 2 stuks€9,90
Per stuk€2,48€4,95€10,78/kg
Je bespaart €4,95 op 2 stuks

Alle 626 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Delhaize vanaf 30% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Delhaize met minstens 30% korting deze week?

Er zijn 626 actuele promoties bij Delhaize met minstens 30% korting (bijgewerkt 1/10/2026).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 558 van de 626 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 68 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Delhaize met minstens 30% korting?

Gratis erbij: 525 van de 626 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.