Drank in promotie bij Colruyt

Alle 108 actuele promoties in drank bij Colruyt op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

108 promoties

BAGLIETTI Spumante Gold Edition 75cl -50%
ColruytTot di 6/10

BAGLIETTI Spumante Gold Edition 75cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€4,67/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Celsius energiedrank — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Celsius energiedrank — 2 varianten

2+2 gratismet Xtra
Je betaalt
€2,78
voor 4 stuks€5,56
Per stuk€0,69€1,39€2,76/l
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Kult Water Kefir — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Kult Water Kefir — 2 varianten

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,59
voor 2 stuks€5,18
Per stuk€1,29€2,59
Je bespaart €2,59 op 2 stuks
DESPERADOS Original 5,9% 6x33cl -35%
ColruytTot di 6/10

DESPERADOS Original 5,9% 6x33cl

-15% vanaf 2 st / -35% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€20,18
voor 4 stuks€31,04
Per stuk€5,04€7,76€2,55/l
Je bespaart €10,86 op 4 stuks
CH. LA GENESTIÈRE Tavel Bio 75cl -33%
ColruytTot di 6/10

CH. LA GENESTIÈRE Tavel Bio 75cl

Château La Genestière
2+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€17,98
voor 3 stuks€26,97
Per stuk€5,99€8,99€7,99/l
Je bespaart €8,99 op 3 stuks
CHICORÉE LEROUX Instant 200g -33%
ColruytTot di 6/10

CHICORÉE LEROUX Instant 200g

-25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€12,10
voor 3 stuks€18,15
Per stuk€4,03€6,05€20,15/kg
Je bespaart €6,05 op 3 stuks
L'Or Espresso caps — 7 varianten -33%
ColruytTot di 6/10

L'Or Espresso caps — 7 varianten

-25% vanaf 4 st / -33,34% vanaf 6 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€25,72
voor 120 stuks (6 × 20)
Per stuk€0,21
Je bespaart €12,84 op 120 stuks
MLLE JEANNE Rosé 75cl -33%
ColruytTot wo 7/10

MLLE JEANNE Rosé 75cl

2+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€13,18
voor 3 stuks€19,77
Per stuk€4,39€6,59€5,85/l
Je bespaart €6,59 op 3 stuks
Nalu: Original, Exotic en 3 andere -33%
ColruytTot di 6/10

Nalu: Original, Exotic en 3 andere

-25% vanaf 12 st / -33,34% vanaf 24 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€16,96
voor 24 stuks
Per stuk€0,71€2,84/l
Je bespaart €8,47 op 24 stuks
Nescafé Roastery Caps — 3 varianten -33%
ColruytTot di 6/10

Nescafé Roastery Caps — 3 varianten

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€11,38
voor 60 stuks (3 × 20)€17,07
Per stuk€0,19€0,29
Je bespaart €5,69 op 60 stuks
Ricordi Prosecco DOC Brut, El Coto Crianza Rioja en 46 andere -33%
ColruytTot di 6/10

Ricordi Prosecco DOC Brut, El Coto Crianza Rioja en 46 andere

El Coto, Alibi, Bacio Della Luna, Château La France, Château Lestage, Château Vaugelas, Domaine Les Corbeilleres, Domaine Saint-Paul, Freixenet, HARDY'S, Hans Baer, Hup, Jean Loron, La Gioiosa, Le Cellier des Princes, Mas Pere, Miguel Torres, Museum, Ricordi, Vintense en Viña Tarapacá
2+1 gratismet Xtra
Je betaalt
vanaf€4,48
voor 3 stuks
Per stuk€1,49
Je bespaart €2,24 op 3 stuks
Senseo pads — 2 varianten -33%
ColruytTot di 6/10

Senseo pads — 2 varianten

2+1 gratismet Xtra
Je betaalt
vanaf€7,78
voor 3 stuks
Per stuk€2,59
Je bespaart €3,88 op 3 stuks
Petrus -33%
ColruytTot di 6/10

Petrus

-25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Diable rosé Saint-Mont magnum 1,5L -30%
ColruytTot do 31/12

Diable rosé Saint-Mont magnum 1,5L

-30% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€15,39
voor 2 stuks€21,98
Per stuk€7,69€10,99€5,13/l
Je bespaart €6,59 op 2 stuks
Grimbergen abdijbier — 2 varianten -30%
ColruytTot di 6/10

Grimbergen abdijbier — 2 varianten

-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€19,32
voor 3 stuks
Per stuk€6,44€2,44/l
Je bespaart €8,28 op 3 stuks
Plaimont Diable Rouge AOC St-Mont -30%
ColruytTot do 31/12

Plaimont Diable Rouge AOC St-Mont

-30% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€7,83
voor 2 stuks€11,18
Per stuk€3,91€5,59€5,21/l
Je bespaart €3,35 op 2 stuks
WATERLOO Tripel 8,0%vol 4x33cl -30%
ColruytTot di 6/10

WATERLOO Tripel 8,0%vol 4x33cl

-30% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€10,57
voor 2 stuks€15,10
Per stuk€5,28€7,55€4,00/l
Je bespaart €4,53 op 2 stuks
Cornet Oaked blond 8,5%, Cornet Oaked Alcohol-Free 0,3% en 38 andere -25%
ColruytTot di 6/10

Cornet Oaked blond 8,5%, Cornet Oaked Alcohol-Free 0,3% en 38 andere

Cornet, Augustijn, Belgium Peak Beer, Blanche de Namur, Bon Secours, Brussels Beer Project, Corsendonk, Curtius, Cuvée Clarisse, Delirio, Delirium, Delirium Tremens, Ename, Gentse Strop, Gouden Carolus, Gulden Draak, Houppe, Jus De Mer, Lupulus, Martha, Moinette, Palm, Pater Lieven, Rochehaut, Rodenbach, Saison Dupont, St Bernardus, St Feuillien, Super Sanglier, Taras Boulba, Tripel Kanunnik, Val-Dieu, Vicaris en Zinnebir
-15% vanaf 2 st / -25% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€2,79
voor 3 stuks
Per stuk€0,93
Je bespaart €0,93 op 3 stuks
GORDON Revolución 5,9% 50cl -25%
ColruytTot do 31/12

GORDON Revolución 5,9% 50cl

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,29
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,64€2,19€3,28/l
Je bespaart €1,09 op 2 stuks
Hell: Nova Cherry Beam en Classic -25%
ColruytTot di 6/10

Hell: Nova Cherry Beam en Classic

-15% vanaf 6 st / -25% vanaf 12 stmet Xtra
Je betaalt
€7,65
voor 12 stuks€10,20
Per stuk€0,64€0,85€2,56/l
Je bespaart €2,55 op 12 stuks
NESTLÉ PURE LIFE plat water 1,5L -25%
ColruytTot di 6/10

NESTLÉ PURE LIFE plat water 1,5L

9+3 gratismet Xtra
Je betaalt
€7,02
voor 12 stuks€9,36
Per stuk€0,58€0,78€0,39/l
Je bespaart €2,34 op 12 stuks
PEPSI Zero Sugar Cola 50cl -25%
ColruytTot di 6/10

PEPSI Zero Sugar Cola 50cl

-10% vanaf 6 st / -25% vanaf 12 stmet Xtra
Je betaalt
€9,36
voor 12 stuks€12,48
Per stuk€0,78€1,04€1,56/l
Je bespaart €3,12 op 12 stuks
RAMON Alcoholvrij bier 0,3% blik 33cl -25%
ColruytTot di 6/10

RAMON Alcoholvrij bier 0,3% blik 33cl

-15% vanaf 4 st / -25% vanaf 12 stmet Xtra
Je betaalt
€10,35
voor 12 stuks€13,80
Per stuk€0,86€1,15€2,61/l
Je bespaart €3,45 op 12 stuks
STELLA ARTOIS pils 5,2% 24x33cl -25%
ColruytTot di 6/10

STELLA ARTOIS pils 5,2% 24x33cl

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€30,66
voor 2 stuks€40,88
Per stuk€15,33€20,44€1,94/l
Je bespaart €10,22 op 2 stuks
BONI BIO Koffie gemalen Peru FT 250g -20%
ColruytTot di 6/10

BONI BIO Koffie gemalen Peru FT 250g

Boni Selection Bio
-10% vanaf 2 st / -20% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€14,40
voor 4 stuks€18,00
Per stuk€3,60€4,50
Je bespaart €3,60 op 4 stuks
Chimay Trappist — 2 varianten -20%
ColruytTot di 6/10

Chimay Trappist — 2 varianten

-20% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€12,78
voor 2 stuks
Per stuk€6,39€4,84/l
Je bespaart €3,19 op 2 stuks
Evian plat water — 2 varianten -20%
ColruytTot di 6/10

Evian plat water — 2 varianten

-20% vanaf 18 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€8,35
voor 18 stuks
Per stuk€0,46
Je bespaart €2,09 op 18 stuks
Lipton Ice Tea — 7 varianten -20%
ColruytTot di 6/10

Lipton Ice Tea — 7 varianten

-15% vanaf 16 st / -20% vanaf 48 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€24,58
voor 48 stuks
Per stuk€0,51
Je bespaart €6,14 op 48 stuks
SPA REINE Plat water 1,5L -20%
ColruytTot di 6/10

SPA REINE Plat water 1,5L

-15% vanaf 12 st / -20% vanaf 32 stmet Xtra
Je betaalt
€21,25
voor 32 stuks€26,56
Per stuk€0,66€0,83€0,44/l
Je bespaart €5,31 op 32 stuks
APEROL SPRITZ 5% blik 25cl -17%
ColruytTot di 6/10

APEROL SPRITZ 5% blik 25cl

-16,67% vanaf 6 stmet Xtra
Je betaalt
€13,45
voor 6 stuks€16,14
Per stuk€2,24€2,69€8,96/l
Je bespaart €2,69 op 6 stuks

Alle 108 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Drank in promotie bij Colruyt

Hoeveel promoties zijn er in drank bij Colruyt deze week?

Er zijn 108 actuele promoties in drank bij Colruyt (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in drank bij Colruyt?

-50% op BAGLIETTI Spumante Gold Edition 75cl bij Colruyt, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor in drank bij Colruyt?

Nieuwe prijs: 56 van de 108 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.