Huishouden in promotie bij Aldi

Alle 51 actuele promoties in huishouden bij Aldi op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

51 promoties

AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) -50%
AldiLaatste dag

AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml)

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€2,66/l
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
SILAN Wasverzachter (2 x 50 wasbeurten) -50%
AldiVanaf vr 2/10

SILAN Wasverzachter (2 x 50 wasbeurten)

1+1 gratis
Je betaalt
€6,79
voor 2 stuks€13,58
Per stuk€3,40€6,79€0,03 per wasbeurt
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
INSTANET Ruitenreiniger (2 x 725 ml) -25%
AldiVanaf vr 2/10

INSTANET Ruitenreiniger (2 x 725 ml)

2e aan -50%
Je betaalt
€4,93
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€2,46€3,29€3,40/l
Je bespaart €1,65 op 2 stuks
CROFTON Aluminium pan -17%
AldiTot za 3/10

CROFTON Aluminium pan

-17%
Je betaalt
€10,00
voor 1 stuk€11,99
Je bespaart €1,99
CROFTON Kleine bakvorm -16%
AldiTot za 3/10

CROFTON Kleine bakvorm

-16%
Je betaalt
€2,50
voor 1 stuk€2,99
Je bespaart €0,49

Alle 51 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Huishouden in promotie bij Aldi

Hoeveel promoties zijn er in huishouden bij Aldi deze week?

Er zijn 51 actuele promoties in huishouden bij Aldi (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in huishouden bij Aldi?

-60% op FINISH Ultimate all-in-one-vaatwastabletten, 16 st. (16 wasbeurten, per 5 pakken) bij Aldi, geldig tot 15/10.

Welke promoties in huishouden bij Aldi lopen binnenkort af?

34 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) bij Aldi (tot 1/10), DASH Vloeibaar wasmiddel original (60 wasbeurten, 1.35 l) bij Aldi (tot 1/10), HARPIC Wc-reiniger, 2 st. (2 x 750 ml) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden bij Aldi?

Nieuwe prijs: 39 van de 51 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.