-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 AH Kleintje miso met roomboter 3 voor €3,00met Bonuskaart Je betaalt €3,00 voor 3 stuks€4,47 Per stuk€1,00€1,49€25,00/kg Je bespaart €1,47 op 3 stuks
-26% Bewaar HEMATot ma 5/10 roomboter amandelmoppen 2 voor €4,99met HEMA extra Je betaalt €4,99 voor 2 stuks€6,78 Per stuk€2,50€3,39 Je bespaart €1,79 op 2 stuks
-26% Bewaar HEMATot ma 5/10 roomboter amandeltongen 2 voor €4,99met HEMA extra Je betaalt €4,99 voor 2 stuks€6,78 Per stuk€2,50€3,39 Je bespaart €1,79 op 2 stuks
-26% Bewaar HEMATot ma 5/10 roomboter fondantspritsjes 160gr 2 voor €4,99met HEMA extra Je betaalt €4,99 voor 2 stuks€6,78 Per stuk€2,50€3,39€15,62/kg Je bespaart €1,79 op 2 stuks
-26% Bewaar HEMATot ma 5/10 roomboter koekjes mix 200gram 2 voor €4,99met HEMA extra Je betaalt €4,99 voor 2 stuks€6,78 Per stuk€2,50€3,39€12,50/kg Je bespaart €1,79 op 2 stuks
-26% Bewaar HEMATot ma 5/10 roomboter koggetjes 2 voor €4,99met HEMA extra Je betaalt €4,99 voor 2 stuks€6,78 Per stuk€2,50€3,39 Je bespaart €1,79 op 2 stuks
-26% Bewaar HEMATot ma 5/10 roomboter vlinders 2 voor €4,99met HEMA extra Je betaalt €4,99 voor 2 stuks€6,78 Per stuk€2,50€3,39 Je bespaart €1,79 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Ardense Roomboter 2e aan -50% +1 variant Ardense Roomboter met Zeezout 250 g€3,19Ardense Roomboter Ongezouten 250 g AOP€2,89 Je betaalt vanaf€5,78 voor 2 stuks Per stuk€2,89vanaf €11,56/kg Je bespaart €1,93 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Carlsbourg Roomboter -25% vanaf 2 stmet Xtra +1 variant Carlsbourg ardens roomboter zeezout 250g€3,19Carlsbourg ardense roomboter ongez. 250g€2,89 Je betaalt vanaf€5,78 voor 2 stuks Per stuk€2,89vanaf €11,56/kg Je bespaart €1,93 op 2 stuks
-25% Bewaar ColruytTot di 6/10 Carlsbourg en Carlsbourg Finesse: ardense roomboter ongez., boter ongezouten en 8 andere -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt vanaf€4,12 voor 2 stuks Per stuk€2,06 Je bespaart €1,37 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Carlsbourg Roomboter | Ardense | Zeezout 2e aan -50%met SuperPlus Je betaalt €6,38 voor 2 stuks€8,50 Per stuk€3,19€4,25€12,76/kg Je bespaart €2,12 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 met Roomboter 2e aan -50% +1 variant met Roomboter 225 g€2,17met Roomboter 250 g€2,09 Je betaalt vanaf€4,19 voor 2 stuks Per stuk€2,09vanaf €8,36/kg Je bespaart €1,40 op 2 stuks
-17% Bewaar HEMATot ma 5/10 roomboter bladerdeegzoutjes met kaas en ui 135g 2 voor €4,99met HEMA extra Je betaalt €4,99 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,50€2,99€18,52/kg Je bespaart €0,99 op 2 stuks
-17% Bewaar HEMATot ma 5/10 roomboter kaaskussens 125gram 2 voor €4,99met HEMA extra Je betaalt €4,99 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,50€2,99€20,00/kg Je bespaart €0,99 op 2 stuks
-17% Bewaar HEMATot ma 5/10 roomboter kaasstengels - 110 gram 2 voor €4,99met HEMA extra Je betaalt €4,99 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,50€2,99€22,73/kg Je bespaart €0,99 op 2 stuks
-17% Bewaar HEMATot ma 5/10 roomboter kaasvlinders - 110 gram 2 voor €4,99met HEMA extra Je betaalt €4,99 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,50€2,99€22,73/kg Je bespaart €0,99 op 2 stuks
-17% Bewaar HEMATot ma 5/10 roomboter kaasvlinders 135g 2 voor €4,99met HEMA extra Je betaalt €4,99 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,50€2,99€18,52/kg Je bespaart €0,99 op 2 stuks