Kokos in promotie

Alle 92 actuele promoties op kokos van 15 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

92 promoties

8u Parfum Kokos douchegel 315 ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

8u Parfum Kokos douchegel 315 ml

Tahiti
2+2 gratis
Je betaalt
€4,42
voor 4 stuks€8,84
Per stuk€1,10€2,21€3,49/l
Je bespaart €4,42 op 4 stuks
Alpro Barista kokos -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista kokos

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€1,45/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Douchegel Mango & kokosolie - 250ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Douchegel Mango & kokosolie - 250ml

Tahiti
2+2 gratis
Je betaalt
€6,18
voor 4 stuks€12,36
Per stuk€1,54€3,09€6,16/l
Je bespaart €6,18 op 4 stuks
Instants Kokos Parfum -50%
Di

Instants Kokos Parfum

TAHITI
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€8,00/l
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Little Moons Mochi | Kokosnoot -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Little Moons Mochi | Kokosnoot

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,89
voor 2 stuks€15,78
Per stuk€3,94€7,89€20,52/kg
Je bespaart €7,89 op 2 stuks
Perle de Lait Kokos 4x125g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Perle de Lait Kokos 4x125g

Yoplait
1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79€3,80/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
Rebel Kitchen Kokoswater -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Rebel Kitchen Kokoswater

1+1 gratismet SuperPlus
+1 variant
Je betaalt
vanaf€3,49
voor 2 stuks
Per stuk€1,75vanaf €4,67/l
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Rude Health Barista kokosnoot -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rude Health Barista kokosnoot

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€1,75/l
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Robijn Wasverzachter kokos -46%
Albert HeijnTot zo 4/10

Robijn Wasverzachter kokos

Voor €3,49met Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 38 stuks€6,49
Per stuk€0,09€0,17
Je bespaart €3,00 op 38 stuks
2+1 gratis op Holland & Barrett voeding & dranken -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2+1 gratis op Holland & Barrett voeding & dranken

Je betaalt
vanaf€8,98
voor 3 stuks
Per stuk€2,99vanaf €7,83/kg
Je bespaart €4,48 op 3 stuks
AH Vers geperste smoothie yoghurt kokos -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Vers geperste smoothie yoghurt kokos

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€6,68/l
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
AH Verse kokosnoot -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse kokosnoot

3 voor €5,00met Bonuskaart
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,67€2,49€18,56/kg
Je bespaart €2,47 op 3 stuks
Kokosolie -30%
Di

Kokosolie

WAAM
-30%
Je betaalt
€10,84
voor 1 stuk€15,49
Per kg€30,97€44,26
Je bespaart €4,65
Malibu Kan | Ananas/Kokos Rum -30%
DelhaizeTot wo 7/10

Malibu Kan | Ananas/Kokos Rum

-30% voor 3
Je betaalt
€4,81
voor 3 stuks€6,87
Per stuk€1,60€2,29€6,40/l
Je bespaart €2,06 op 3 stuks
So Thai kokosmelk 165ml -30%
OKayTot di 6/10

So Thai kokosmelk 165ml

-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€5,74
voor 4 stuks€8,20
Per stuk€1,43€2,05€8,67/l
Je bespaart €2,46 op 4 stuks
Suzi Wan kokosroom brik 200ml -30%
OKayTot di 6/10

Suzi Wan kokosroom brik 200ml

-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€10,78
voor 4 stuks€15,40
Per stuk€2,69€3,85€13,45/l
Je bespaart €4,62 op 4 stuks
Delhaize Kokosnoot -26%
DelhaizeTot do 31/12

Delhaize Kokosnoot

3 voor €5met SuperPlus
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€6,75
Per stuk€1,67€2,25€18,56/kg
Je bespaart €1,75 op 3 stuks
The Market Kokosnoot 120 g -26%
CarrefourTot do 31/12

The Market Kokosnoot 120 g

Carrefour
3 voor €5
Je betaalt
€5,00
voor 3 stuks€6,75
Per stuk€1,67€2,25€16,70/kg
Je bespaart €1,75 op 3 stuks
Biotona Kokos Poeder BIO - 200g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Kokos Poeder BIO - 200g

2e product 50% korting
Je betaalt
€24,73
voor 2 stuks€32,98
Per stuk€12,37€16,49€61,85/kg
Je bespaart €8,25 op 2 stuks
Céréal Kokos & Maanzaad Koekjes - 132g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Céréal Kokos & Maanzaad Koekjes - 132g

2e product 50% korting
Je betaalt
€5,24
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€2,62€3,49€19,85/kg
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
Danone Skyr Kokos 2x145g -25%
OKayTot di 6/10

Danone Skyr Kokos 2x145g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€3,88
voor 2 stuks€5,18
Per stuk€1,94€2,59€13,38/kg
Je bespaart €1,30 op 2 stuks
Danone Skyr | Kokosnoot -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Danone Skyr | Kokosnoot

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€3,97
voor 2 stuks€5,30
Per stuk€1,99€2,65€6,86/kg
Je bespaart €1,33 op 2 stuks
Jacob Hooy Kokos Zeep - 240ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Kokos Zeep - 240ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99€18,71/l
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
25% korting op vloeren -25%

Alle 92 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Kokos in promotie

Hoeveel promoties zijn er op kokos deze week?

Er zijn 92 actuele promoties op kokos, bij 15 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op kokos?

Holland & Barrett, met 22 promoties, gevolgd door Carrefour (16) en Delhaize (12).

Wat is de grootste korting op kokos?

-60% op Holland & Barrett Biologische Kokosolie - 453g bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op kokos?

% korting: 25 van de 92 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.