Gezichtscreme in promotie

Alle 44 actuele promoties op gezichtscreme van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

44 promoties

2e product 50% korting op Dr Organic natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Dr Organic natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€22,48
voor 2 stuks
Per stuk€11,24vanaf €92,96/l
Je bespaart €7,49 op 2 stuks
gezichtscrème dag en nacht 75ml -25%
HEMATot ma 5/10

gezichtscrème dag en nacht 75ml

2e halve prijsmet HEMA extra
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€39,87/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Nivea Men Gezichtscreme -25%
KruidvatTot zo 4/10

Nivea Men Gezichtscreme

Je betaalt
vanaf€17,98
voor 2 stuks
Per stuk€8,99vanaf €119,87/l
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
2e product 50% korting op Q+A natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Q+A natuurlijke verzorging

2e product 50% korting
2 producten
Je betaalt
€23,98
voor 2 stuks€31,98
Per stuk€11,99€15,99€239,80/kg
Je bespaart €8,00 op 2 stuks
2e product 50% korting op Weleda natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Weleda natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€11,38
voor 2 stuks
Per stuk€5,69vanaf €125,87/l
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
Ontvang een lancôme pouch met luxe miniaturen
ICI Paris XLTot zo 4/10

Ontvang een lancôme pouch met luxe miniaturen

Je betaalt
vanaf€99,98
voor 1 stuk
Per litervanaf €2.400,00
De Tuinen Slakkencrème - 120ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Slakkencrème - 120ml

50% korting
Je betaalt
€24,99
voor 1 stuk€49,99
Per liter€208,25€416,58
Je bespaart €25,00
Hawkins & Brimble Beard Balm - 50g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Hawkins & Brimble Beard Balm - 50g

2e product 50% korting
Je betaalt
€19,48
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€9,74€12,99€194,80/l
Je bespaart €6,50 op 2 stuks
Hawkins & Brimble Shaving Cream - 100g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Hawkins & Brimble Shaving Cream - 100g

2e product 50% korting
Je betaalt
€20,98
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€10,49€13,99€104,90/l
Je bespaart €7,00 op 2 stuks
lippenbalsem 4.8g -25%
HEMATot ma 5/10

lippenbalsem 4.8g

2e halve prijsmet HEMA extra
Je betaalt
€2,54
voor 2 stuks€3,38
Per stuk€1,27€1,69€264,58/kg
Je bespaart €0,84 op 2 stuks
2e product 50% korting op Zarqa natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Zarqa natuurlijke verzorging

2e product 50% korting
2 producten
Je betaalt
vanaf€20,98
voor 2 stuks
Per stuk€10,49vanaf €329,80/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Gezichtscreme in promotie

Hoeveel promoties zijn er op gezichtscreme deze week?

Er zijn 44 actuele promoties op gezichtscreme, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op gezichtscreme?

Holland & Barrett, met 22 promoties, gevolgd door Kruidvat (15) en Carrefour (2).

Wat is de grootste korting op gezichtscreme?

-60% op De Tuinen Dode Zee Extra Crème - 120ml bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op gezichtscreme?

2e aan korting: 23 van de 44 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.