Douchegel in promotie

Alle 128 actuele promoties op douchegel van 13 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

128 promoties

Douchegel Mango & kokosolie - 250ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Douchegel Mango & kokosolie - 250ml

Tahiti
2+2 gratis
Je betaalt
€6,18
voor 4 stuks€12,36
Per stuk€1,54€3,09€6,16/l
Je bespaart €6,18 op 4 stuks
Kneipp Douchegel -50%
Palmolive Douchegel | Massage -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douchegel | Massage

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,97
voor 6 stuks€23,94
Per stuk€2,00€3,99€8,00/l
Je bespaart €11,97 op 6 stuks
Skin Therapy Douchegel Dry Skin 450ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Skin Therapy Douchegel Dry Skin 450ml

Sanex
1+1 gratis
Je betaalt
€7,69
voor 2 stuks€15,38
Per stuk€3,85€7,69€8,12/l
Je bespaart €7,69 op 2 stuks
Tahiti Douchegel -50%
Nivea Douchegel -40%
CarrefourTot ma 5/10

Nivea Douchegel

Je betaalt
vanaf€8,97
voor 5 stuks
Per stuk€1,79€9,32/kg
Je bespaart €5,98 op 5 stuks
Palmolive Douchegel -40%
Dove Douchegel -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dove Douchegel

Je betaalt
vanaf€9,18
voor 3 stuks
Per stuk€3,06vanaf €11,07/l
Je bespaart €4,58 op 3 stuks
NIVEA Douchegel men & women -33%
LidlTot di 6/10

NIVEA Douchegel men & women

2+1 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€7,97/l
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
de douchegel 300ml -25%
HEMATot ma 5/10

de douchegel 300ml

2e halve prijsmet HEMA extra
Je betaalt
€5,24
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€2,62€3,49€8,73/l
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
de shampoo en douchegel 500ml -25%
HEMATot ma 5/10

de shampoo en douchegel 500ml

2e halve prijsmet HEMA extra
Je betaalt
€6,58
voor 2 stuks€8,78
Per stuk€3,29€4,39€6,58/l
Je bespaart €2,20 op 2 stuks
2e product 50% korting op Dr Organic natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Dr Organic natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€14,23
voor 2 stuks
Per stuk€7,12vanaf €28,48/l
Je bespaart €4,74 op 2 stuks
2e product 50% korting op Kneipp natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Kneipp natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€10,48
voor 2 stuks
Per stuk€5,24vanaf €26,20/l
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
navulling de douchegel 600 ml -25%
HEMATot ma 5/10

navulling de douchegel 600 ml

2e halve prijsmet HEMA extra
Je betaalt
€8,54
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€4,27€5,69€7,12/l
Je bespaart €2,84 op 2 stuks
2e product 50% korting op Weleda natuurlijke verzorging -25%
WELEDA douchegel arnica sport 200ml -15%
BioplanetTot di 6/10

WELEDA douchegel arnica sport 200ml

-15% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€5,94
voor 1 stuk€6,99
Per liter€29,70€34,95
Je bespaart €1,05
WELEDA douchegel aroma love 200ml -15%
BioplanetTot di 6/10

WELEDA douchegel aroma love 200ml

-15% vanaf 1 stukmet Xtra
Je betaalt
€6,08
voor 1 stuk€7,15
Per liter€30,40€35,75
Je bespaart €1,07
Sanex Protect douchegel Pure -14%
ActionTot di 6/10

Sanex Protect douchegel Pure

Weekactie
Je betaalt
€2,99
voor 1 stuk€3,49
Per liter€3,93€4,59
Je bespaart €0,50
Sanex Protect douchegel Respect -14%
ActionTot di 6/10

Sanex Protect douchegel Respect

Weekactie
Je betaalt
€2,99
voor 1 stuk€3,49
Per liter€3,93€4,59
Je bespaart €0,50
Axe Douchegel
Axe Fine Fragrance Douchegel
Dove Douchegel
KruidvatTot zo 4/10

Dove Douchegel

Je betaalt
vanaf€1,99
voor 1 stuk
Per litervanaf €17,48
Dove Men Douchegel

Alle 128 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Douchegel in promotie

Hoeveel promoties zijn er op douchegel deze week?

Er zijn 128 actuele promoties op douchegel, bij 13 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op douchegel?

Kruidvat, met 39 promoties, gevolgd door HEMA (37) en Holland & Barrett (19).

Wat is de grootste korting op douchegel?

-60% op Fa Men Attraction Force SG 250ml 250ml bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke promoties op douchegel lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: SANEX Douchegel skin therapy (2 x 450 ml) bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op douchegel?

Gratis erbij: 71 van de 128 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.