Stimorol in promotie

Alle 10 actuele promoties op Stimorol van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 03/10/2026 · 13:03

10 promoties

Fire CInnamon 14 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Fire CInnamon 14 g

Stimorol
2+1 gratis
Je betaalt
€2,66
voor 3 stuks€3,99
Per stuk€0,89€1,33€63,57/kg
Je bespaart €1,33 op 3 stuks
Fire CInnamon 3 x 14 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Fire CInnamon 3 x 14 g

Stimorol
2+1 gratis
Je betaalt
€3,98
voor 3 stuks€5,97
Per stuk€1,33€1,99€31,67/kg
Je bespaart €1,99 op 3 stuks
Infinity Spearmint 5x17,6g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Infinity Spearmint 5x17,6g

Stimorol
2+1 gratis
Je betaalt
€7,90
voor 3 stuks€11,85
Per stuk€2,63€3,95€29,89/kg
Je bespaart €3,95 op 3 stuks
Infinity Strawberry 5x17,6G -33%
CarrefourTot ma 5/10

Infinity Strawberry 5x17,6G

Stimorol
2+1 gratis
Je betaalt
€7,90
voor 3 stuks€11,85
Per stuk€2,63€3,95€29,89/kg
Je bespaart €3,95 op 3 stuks
Original 14 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Original 14 g

Stimorol
2+1 gratis
Je betaalt
€3,18
voor 3 stuks€4,77
Per stuk€1,06€1,59€75,71/kg
Je bespaart €1,59 op 3 stuks
Original 6 x 14 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Original 6 x 14 g

Stimorol
2+1 gratis
Je betaalt
€8,18
voor 3 stuks€12,27
Per stuk€2,73€4,09€32,50/kg
Je bespaart €4,09 op 3 stuks
Wild Cherry 14 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Wild Cherry 14 g

Stimorol
2+1 gratis
Je betaalt
€3,18
voor 3 stuks€4,77
Per stuk€1,06€1,59€75,71/kg
Je bespaart €1,59 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Stimorol in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Stimorol deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Stimorol, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 3/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Stimorol?

Carrefour, met 8 promoties, gevolgd door bol (2).

Wat is de grootste korting op Stimorol?

-33% op Stimorol Fire CInnamon 14 g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke promoties op Stimorol lopen binnenkort af?

8 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Stimorol Fire CInnamon 14 g bij Carrefour (tot 5/10), Stimorol Fire CInnamon 3 x 14 g bij Carrefour (tot 5/10), Stimorol Infinity Spearmint 5x17,6g bij Carrefour (tot 5/10).

Welke soort korting komt het meest voor op Stimorol?

Gratis erbij: 8 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.