Sanpellegrino in promotie

Alle 14 actuele promoties op Sanpellegrino op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

14 promoties

CIAO! Lime 33cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

CIAO! Lime 33cl

Sanpellegrino
-25% voor 12
Je betaalt
€9,00
voor 12 stuks€12,00
Per stuk€0,75€1,00€2,27/l
Je bespaart €3,00 op 12 stuks
CIAO! Lime 6x33cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

CIAO! Lime 6x33cl

Sanpellegrino
2e aan -50%
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99€2,27/l
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
CIAO! Pesca 33cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

CIAO! Pesca 33cl

Sanpellegrino
-25% voor 12
Je betaalt
€9,00
voor 12 stuks€12,00
Per stuk€0,75€1,00€2,27/l
Je bespaart €3,00 op 12 stuks
CIAO! Pesca 6x33cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

CIAO! Pesca 6x33cl

Sanpellegrino
2e aan -50%
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99€2,27/l
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Limonade Aranciata Rossa 6 x 33cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

Limonade Aranciata Rossa 6 x 33cl

Sanpellegrino
2e aan -50%
Je betaalt
€9,73
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€4,87€6,49€2,46/l
Je bespaart €3,25 op 2 stuks
Limonade Aranciata Rossa Light 6x33cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

Limonade Aranciata Rossa Light 6x33cl

Sanpellegrino
2e aan -50%
Je betaalt
€9,73
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€4,87€6,49€2,46/l
Je bespaart €3,25 op 2 stuks
Limonade clementina 6 x 33cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

Limonade clementina 6 x 33cl

Sanpellegrino
2e aan -50%
Je betaalt
€9,73
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€4,87€6,49€2,46/l
Je bespaart €3,25 op 2 stuks
Limonade Lemon e menta 6 x 33cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

Limonade Lemon e menta 6 x 33cl

Sanpellegrino
2e aan -50%
Je betaalt
€9,73
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€4,87€6,49€2,46/l
Je bespaart €3,25 op 2 stuks
Limonade limonata 6 x 33cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

Limonade limonata 6 x 33cl

Sanpellegrino
2e aan -50%
Je betaalt
€9,73
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€4,87€6,49€2,46/l
Je bespaart €3,25 op 2 stuks
Limonade Limonata Light 6x33cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

Limonade Limonata Light 6x33cl

Sanpellegrino
2e aan -50%
Je betaalt
€9,73
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€4,87€6,49€2,46/l
Je bespaart €3,25 op 2 stuks
Limonade pompelmo 6 x 33cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

Limonade pompelmo 6 x 33cl

Sanpellegrino
2e aan -50%
Je betaalt
€9,73
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€4,87€6,49€2,46/l
Je bespaart €3,25 op 2 stuks
Melograno e arancia 6 x 33cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

Melograno e arancia 6 x 33cl

Sanpellegrino
2e aan -50%
Je betaalt
€9,73
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€4,87€6,49€2,46/l
Je bespaart €3,25 op 2 stuks
Pesca & Clementina Light 33cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

Pesca & Clementina Light 33cl

Sanpellegrino
-25% voor 12
Je betaalt
€9,81
voor 12 stuks€13,08
Per stuk€0,82€1,09€2,48/l
Je bespaart €3,27 op 12 stuks
Pesca & Clementina Light 6x33cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

Pesca & Clementina Light 6x33cl

Sanpellegrino
2e aan -50%
Je betaalt
€9,73
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€4,87€6,49€2,46/l
Je bespaart €3,25 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Sanpellegrino in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Sanpellegrino deze week?

Er zijn 14 actuele promoties op Sanpellegrino (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Sanpellegrino?

-25% op Sanpellegrino CIAO! Lime 33cl bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Sanpellegrino?

2e aan korting: 11 van de 14 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.