Pedigree in promotie

Alle 66 actuele promoties op Pedigree van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

66 promoties

Dentastix 10 25 kg 7 Stuks 180 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Dentastix 10 25 kg 7 Stuks 180 g

Pedigree
2+1 gratis
Je betaalt
€5,74
voor 3 stuks€8,61
Per stuk€1,91€2,87€10,61/kg
Je bespaart €2,87 op 3 stuks
Dentastix 28 Stuks 4 x 180 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Dentastix 28 Stuks 4 x 180 g

Pedigree
2+1 gratis
Je betaalt
€16,38
voor 3 stuks€24,57
Per stuk€5,46€8,19€7,59/kg
Je bespaart €8,19 op 3 stuks
Dentastix 28 Stuks 4 x 270 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Dentastix 28 Stuks 4 x 270 g

Pedigree
2+1 gratis
Je betaalt
€18,38
voor 3 stuks€27,57
Per stuk€6,13€9,19€6,13/kg
Je bespaart €9,19 op 3 stuks
Dentastix 5 10 kg 28 Stuks 4 x 110 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Dentastix 5 10 kg 28 Stuks 4 x 110 g

Pedigree
2+1 gratis
Je betaalt
€14,78
voor 3 stuks€22,17
Per stuk€4,93€7,39€11,21/kg
Je bespaart €7,39 op 3 stuks
Dentastix 5 10 kg 7 Stuks 110 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Dentastix 5 10 kg 7 Stuks 110 g

Pedigree
2+1 gratis
Je betaalt
€5,34
voor 3 stuks€8,01
Per stuk€1,78€2,67€16,18/kg
Je bespaart €2,67 op 3 stuks
Dentastix 56 Stuks 8 x 270 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Dentastix 56 Stuks 8 x 270 g

Pedigree
2+1 gratis
Je betaalt
€34,78
voor 3 stuks€52,17
Per stuk€11,59€17,39€5,37/kg
Je bespaart €17,39 op 3 stuks
Pedigree Hond -33%
2+1 gratis op aanbiedingen voor je hond -33%
Tom & CoTot zo 11/10

2+1 gratis op aanbiedingen voor je hond

Je betaalt
vanaf€4,78
voor 3 stuks
Per stuk€1,59vanaf €2,60/kg
Je bespaart €2,39 op 3 stuks
Pedigree Dentastix +25kg 28st -33%
OKayTot di 6/10

Pedigree Dentastix +25kg 28st

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€18,38
voor 84 stuks (3 × 28)€27,57
Per stuk€0,22€0,33
Je bespaart €9,19 op 84 stuks
Pedigree dry adult kip & groenten 1,4kg -33%
OKayTot di 6/10

Pedigree dry adult kip & groenten 1,4kg

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€15,18
voor 3 stuks€22,77
Per stuk€5,06€7,59€3,61/kg
Je bespaart €7,59 op 3 stuks
Pedigree dry adult rund & groenten 1,4kg -33%
OKayTot di 6/10

Pedigree dry adult rund & groenten 1,4kg

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€15,10
voor 3 stuks€22,65
Per stuk€5,03€7,55€3,59/kg
Je bespaart €7,55 op 3 stuks
Pedigree Hondensnack Markies 500 g -33%
Aveve

Pedigree Hondensnack Markies 500 g

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€6,78
voor 3 stuks€10,17
Per stuk€2,26€3,39€4,52/kg
Je bespaart €3,39 op 3 stuks
Pedigree Hondensnacks | Orale hygiëne -33%
Pedigree Hondensnacks | Snoepjes | Kip -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Pedigree Hondensnacks | Snoepjes | Kip

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€6,30
voor 3 stuks€9,45
Per stuk€2,10€3,15€30,00/kg
Je bespaart €3,15 op 3 stuks
Pedigree Vlees -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Pedigree Vlees

Je betaalt
vanaf€4,30
voor 3 stuks
Per stuk€1,43vanaf €0,69/kg
Je bespaart €2,15 op 3 stuks
Pedigree Hondensnacks | Snoepjes | Rund -33%
DelhaizeTot wo 7/10

Pedigree Hondensnacks | Snoepjes | Rund

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€7,10
voor 3 stuks€10,65
Per stuk€2,37€3,55€33,85/kg
Je bespaart €3,55 op 3 stuks

Alle 66 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Pedigree in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Pedigree deze week?

Er zijn 66 actuele promoties op Pedigree, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Pedigree?

Aveve, met 29 promoties, gevolgd door Carrefour (16) en Delhaize (12).

Wat is de grootste korting op Pedigree?

-33% op Pedigree Adult Mix Selectie met Groenten in Saus 12 x 100 g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Pedigree?

Gratis erbij: 58 van de 66 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.