Entremont in promotie

Alle 10 actuele promoties op Entremont van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

10 promoties

Comté sneetjes 120g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Comté sneetjes 120g

Entremont
2+2 gratis
Je betaalt
€11,10
voor 4 stuks€22,20
Per stuk€2,77€5,55€23,08/kg
Je bespaart €11,10 op 4 stuks
Franse Emmental Kaas 10 Sneetjes 150 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Franse Emmental Kaas 10 Sneetjes 150 g

Entremont
2+2 gratis
Je betaalt
€8,50
voor 4 stuks€17,00
Per stuk€2,12€4,25€14,13/kg
Je bespaart €8,50 op 4 stuks
Gruyère IGP France sneetjes 120g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Gruyère IGP France sneetjes 120g

Entremont
2+2 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 4 stuks€19,96
Per stuk€2,50€4,99€20,83/kg
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Entremont Kaas -33%
CarrefourTot ma 12/10

Entremont Kaas

2+1 gratis
+1 variant
Je betaalt
vanaf€14,18
voor 3 stuks
Per stuk€4,73vanaf €31,54/kg
Je bespaart €7,08 op 3 stuks
emmental geraspt 160g hersluitbaar zakje -33%
CarrefourTot ma 12/10

emmental geraspt 160g hersluitbaar zakje

Entremont
2+1 gratis
Je betaalt
€8,58
voor 3 stuks€12,87
Per stuk€2,86€4,29€17,87/kg
Je bespaart €4,29 op 3 stuks
emmental geraspt 300g hersluitbaar zakje -33%
CarrefourTot ma 12/10

emmental geraspt 300g hersluitbaar zakje

Entremont
2+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€11,10/kg
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Gratin mix 180g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gratin mix 180g

Entremont
2+1 gratis
Je betaalt
€8,98
voor 3 stuks€13,47
Per stuk€2,99€4,49€16,61/kg
Je bespaart €4,49 op 3 stuks
Pasta mix 180g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Pasta mix 180g

Entremont
2+1 gratis
Je betaalt
€8,98
voor 3 stuks€13,47
Per stuk€2,99€4,49€16,61/kg
Je bespaart €4,49 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Entremont in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Entremont deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Entremont, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Entremont?

Carrefour, met 9 promoties, gevolgd door Delhaize (1).

Wat is de grootste korting op Entremont?

-50% op Entremont Comté sneetjes 120g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Entremont?

Gratis erbij: 9 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.