Durex in promotie

Alle 66 actuele promoties op Durex van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

66 promoties

Durex Intensity Condooms 10 stuks -30%
KruidvatTot zo 4/10

Durex Intensity Condooms 10 stuks

30% kortingmet Kruidvat Club
Je betaalt
€13,29
voor 10 stuks€18,99
Per stuk€1,33€1,90
Je bespaart €5,70 op 10 stuks
Condooms Extra Safe 20 stuks -25%
CarrefourTot ma 12/10

Condooms Extra Safe 20 stuks

Durex
2e aan -50%
Je betaalt
€32,38
voor 40 stuks (2 × 20)€43,18
Per stuk€0,81€1,08
Je bespaart €10,80 op 40 stuks
Condooms Feel Thin 12st -25%
CarrefourTot ma 12/10

Condooms Feel Thin 12st

Durex
2e aan -50%
Je betaalt
€24,22
voor 24 stuks (2 × 12)€32,30
Per stuk€1,01€1,35
Je bespaart €8,08 op 24 stuks
Condooms Nude 10 stuks 10st -25%
CarrefourTot ma 12/10

Condooms Nude 10 stuks 10st

Durex
2e aan -50%
Je betaalt
€21,59
voor 20 stuks (2 × 10)€28,78
Per stuk€1,08€1,44
Je bespaart €7,19 op 20 stuks
Condooms Thin Feel 20st -25%
CarrefourTot ma 12/10

Condooms Thin Feel 20st

Durex
2e aan -50%
Je betaalt
€33,73
voor 40 stuks (2 × 20)€44,98
Per stuk€0,84€1,12
Je bespaart €11,25 op 40 stuks
Crazy Cherry Glijmiddel 100ML -25%
CarrefourTot ma 12/10

Crazy Cherry Glijmiddel 100ML

Durex
2e aan -50%
Je betaalt
€25,12
voor 2 stuks€33,50
Per stuk€12,56€16,75€125,60/l
Je bespaart €8,38 op 2 stuks
Durex Condoom | Classic Natural | 20st -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Durex Condoom | Classic Natural | 20st

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€21,59
voor 40 stuks (2 × 20)€28,78
Per stuk€0,54€0,72
Je bespaart €7,19 op 40 stuks
Durex Condooms | Classic -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Durex Condooms | Classic

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€16,48
voor 24 stuks (2 × 12)€21,98
Per stuk€0,69€0,92
Je bespaart €5,50 op 24 stuks
Durex Condooms | Intensity -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Durex Condooms | Intensity

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€28,48
voor 20 stuks (2 × 10)€37,98
Per stuk€1,42€1,89
Je bespaart €9,50 op 20 stuks
Durex Condooms | Intensity Extra Lube -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Durex Condooms | Intensity Extra Lube

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€28,48
voor 20 stuks (2 × 10)€37,98
Per stuk€1,42€1,89
Je bespaart €9,50 op 20 stuks
Durex Condooms | Nude Classic -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Durex Condooms | Nude Classic

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€20,98
voor 20 stuks (2 × 10)€27,98
Per stuk€1,05€1,40
Je bespaart €7,00 op 20 stuks

Alle 66 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Durex in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Durex deze week?

Er zijn 66 actuele promoties op Durex, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Durex?

Kruidvat, met 37 promoties, gevolgd door Carrefour (16) en Delhaize (8).

Wat is de grootste korting op Durex?

-30% op Durex condoom Intensity 20 stuks Medisch hulpmiddel - 20 stuks bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Durex?

% korting: 42 van de 66 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.