Baby & kind met 2 gratis erbij

Alle 54 actuele promoties in baby & kind met 2 gratis erbij van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

54 promoties

Harmonie Luiers -50%
kindermaillot rib - 2 stuks oudroze -50%
HEMATot ma 5/10

kindermaillot rib - 2 stuks oudroze

2+2 gratis
Je betaalt
€29,58
voor 8 stuks (4 × 2)€59,16
Per stuk€3,69€7,38
Je bespaart €29,58 op 8 stuks
Nestlé Koekje | Natuur | 12 maanden -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Nestlé Koekje | Natuur | 12 maanden

2+2 gratis
Je betaalt
€6,50
voor 4 stuks€13,00
Per stuk€1,62€3,25€9,00/kg
Je bespaart €6,50 op 4 stuks
Pampers Babydoekjes | Water 99% -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Babydoekjes | Water 99%

2+2 gratis
Je betaalt
€8,18
voor 240 stuks (4 × 60)€16,36
Per stuk€0,03€0,06
Je bespaart €8,18 op 240 stuks
Pampers Luierbroekjes | Maat 4 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Maat 4

2+2 gratis
Je betaalt
€26,30
voor 120 stuks (4 × 30)€52,60
Per stuk€0,22€0,44
Je bespaart €26,30 op 120 stuks
Pampers Luierbroekjes | Maat 5 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Maat 5

2+2 gratis
Je betaalt
€28,98
voor 92 stuks (4 × 23)€57,96
Per stuk€0,32€0,64
Je bespaart €28,98 op 92 stuks
Pampers Luierbroekjes | Maat 6 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Maat 6

2+2 gratis
Je betaalt
€29,98
voor 80 stuks (4 × 20)€59,96
Per stuk€0,38€0,76
Je bespaart €29,98 op 80 stuks
Pampers Luierbroekjes | Maat 7 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Maat 7

2+2 gratis
Je betaalt
€29,98
voor 72 stuks (4 × 18)€59,96
Per stuk€0,42€0,84
Je bespaart €29,98 op 72 stuks
Pampers Luierbroekjes | Maat 8 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Maat 8

2+2 gratis
Je betaalt
€25,58
voor 64 stuks (4 × 16)€51,16
Per stuk€0,40€0,80
Je bespaart €25,58 op 64 stuks
Pampers Luierbroekjes | Nacht | Maat 4 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Nacht | Maat 4

2+2 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 100 stuks (4 × 25)€63,96
Per stuk€0,32€0,64
Je bespaart €31,98 op 100 stuks
Pampers Luierbroekjes | Nacht | Maat 5 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Nacht | Maat 5

2+2 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 88 stuks (4 × 22)€63,96
Per stuk€0,36€0,72
Je bespaart €31,98 op 88 stuks
Pampers Luierbroekjes | Nacht | Maat 7 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luierbroekjes | Nacht | Maat 7

2+2 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 68 stuks (4 × 17)€63,96
Per stuk€0,47€0,94
Je bespaart €31,98 op 68 stuks
Pampers Luiers | Maat -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Luiers | Maat

Je betaalt
vanaf€15,30
voor 4 stuks
Per stuk€3,83vanaf €0,17/st
Je bespaart €15,30 op 4 stuks
Pampers Nachtbroekjes | Maat 6 -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Pampers Nachtbroekjes | Maat 6

2+2 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 76 stuks (4 × 19)€63,96
Per stuk€0,42€0,84
Je bespaart €31,98 op 76 stuks
Pampers – Luiers, pants of doekjes -40%
IntermarchéTot zo 4/10

Pampers – Luiers, pants of doekjes

3+2 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€24,57
voor 5 stuks
Per stuk€4,91
Je bespaart €16,38 op 5 stuks
Kruidvat 12+M Bio ABC Koekjes 100g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 12+M Bio ABC Koekjes 100g

6+2 gratis
Je betaalt
€14,94
voor 8 stuks€19,92
Per stuk€1,87€2,49€18,70/kg
Je bespaart €4,98 op 8 stuks
Kruidvat 12+M Bio Lange Vingers 200g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 12+M Bio Lange Vingers 200g

6+2 gratis
Je betaalt
€17,94
voor 8 stuks€23,92
Per stuk€2,24€2,99€11,20/kg
Je bespaart €5,98 op 8 stuks
Kruidvat 18+M Bio Fruitsticks 68g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 18+M Bio Fruitsticks 68g

6+2 gratis
Je betaalt
€14,94
voor 8 stuks€19,92
Per stuk€1,87€2,49€27,50/kg
Je bespaart €4,98 op 8 stuks
Kruidvat 6+M Bio Appel Knijpzakje 90g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 6+M Bio Appel Knijpzakje 90g

6+2 gratis
Je betaalt
€5,34
voor 8 stuks€7,12
Per stuk€0,67€0,89€7,44/kg
Je bespaart €1,78 op 8 stuks

Alle 54 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Baby & kind met 2 gratis erbij

Hoeveel promoties zijn er in baby & kind met 2 gratis erbij deze week?

Er zijn 54 actuele promoties in baby & kind met 2 gratis erbij, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in baby & kind met 2 gratis erbij?

Kruidvat, met 20 promoties, gevolgd door HEMA (17) en Delhaize (15).

Wat is de grootste korting in baby & kind met 2 gratis erbij?

-50% op bakje Ø10cm monster siliconen blauw bij HEMA, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor in baby & kind met 2 gratis erbij?

Gratis erbij: 54 van de 54 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.