Huis & tuin met 1+1, 2+1 gratis

Alle 1.092 actuele promoties in huis & tuin met gratis erbij (1+1, 2+1 …) van 13 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

1.092 promoties

1+2 gratis op testers & mengtubes -67%
HuboTot zo 4/10

1+2 gratis op testers & mengtubes

1+2 gratis
104 producten
Je betaalt
€2,99
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,00€2,99€33,33/l
Je bespaart €5,98 op 3 stuks
Central Park universele potgrond 20L -50%
Brico

Central Park universele potgrond 20L

1+1 gratismet Brico klantenkaart
Je betaalt
€4,79
voor 2 stuks€9,58
Per stuk€2,40€4,79
Je bespaart €4,79 op 2 stuks
Compo sierschors Herbistop 50L -50%
Brico

Compo sierschors Herbistop 50L

1+1 gratismet Brico klantenkaart
Je betaalt
€13,80
voor 2 stuks€27,60
Per stuk€6,90€13,80
Je bespaart €13,80 op 2 stuks
1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging -50%
1+1 gratis (goedkoopste gratis) op muurverf & plafondverf -50%
HuboTot zo 4/10

1+1 gratis (goedkoopste gratis) op muurverf & plafondverf

1+1 gratis (goedkoopste gratis)
45 producten
Je betaalt
vanaf€42,99
voor 2 stuks
Per stuk€21,50vanaf €6,25/l
Je bespaart €42,99 op 2 stuks
Kaars citronella Royal Flame -50%
CarrefourTot ma 12/10

Kaars citronella Royal Flame

Spaas
1+1 gratis
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€3,00€5,99
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Lucovitaal Kingsize Bamboe Kussen -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Lucovitaal Kingsize Bamboe Kussen

1+1 gratis
Je betaalt
€39,99
voor 2 stuks€79,98
Per stuk€20,00€39,99
Je bespaart €39,99 op 2 stuks
Opberg Miniladekast A4 - 2 Lades -50%
CarrefourTot ma 5/10

Opberg Miniladekast A4 - 2 Lades

Carrefour Home
1+1 gratis
Je betaalt
€10,99
voor 2 stuks€21,98
Per stuk€5,50€10,99
Je bespaart €10,99 op 2 stuks
Opberg Miniladekast A4 - 3 Lades -50%
CarrefourTot ma 5/10

Opberg Miniladekast A4 - 3 Lades

Carrefour
1+1 gratis
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€6,50€12,99
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
Opbergbak 10L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Opbergbak 10L

Carrefour Home
1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Opbergbak met Deksel 10L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Opbergbak met Deksel 10L

Simpl
1+1 gratis
Je betaalt
€4,29
voor 2 stuks€8,58
Per stuk€2,15€4,29
Je bespaart €4,29 op 2 stuks
Opbergbak met Deksel 18L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Opbergbak met Deksel 18L

Simpl
1+1 gratis
Je betaalt
€5,59
voor 2 stuks€11,18
Per stuk€2,79€5,59
Je bespaart €5,59 op 2 stuks
Opbergbak met Deksel 5L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Opbergbak met Deksel 5L

Simpl
1+1 gratis
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
Opbergbak met Wielen 50L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Opbergbak met Wielen 50L

Carrefour
1+1 gratis
Je betaalt
€9,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€5,00€9,99
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
Opbergrek 180x92x46 cm metaal/hout -50%
HuboTot zo 4/10

Opbergrek 180x92x46 cm metaal/hout

1+1 gratis
Je betaalt
€39,99
voor 2 stuks€79,98
Per stuk€20,00€39,99
Je bespaart €39,99 op 2 stuks
Opslagbox Transparant 25L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Opslagbox Transparant 25L

Carrefour Home
1+1 gratis
Je betaalt
€8,99
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€4,50€8,99
Je bespaart €8,99 op 2 stuks
1+1 gratis op muurverf -50%
Brico

1+1 gratis op muurverf

1+1 gratismet Brico klantenkaart
100 producten
Je betaalt
vanaf€39,99
voor 2 stuks
Per stuk€20,00
Je bespaart €39,99 op 2 stuks
Schaal porselein - 25x15cm -50%
Xenos

Schaal porselein - 25x15cm

2+2 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 4 stuks€27,96
Per stuk€3,50€6,99
Je bespaart €13,98 op 4 stuks
Silicone Rubson Sanitaire Blanc 280ml -50%
BricoTot zo 11/10

Silicone Rubson Sanitaire Blanc 280ml

1+1 gratismet Brico klantenkaart
Je betaalt
€10,99
voor 2 stuks€21,98
Per stuk€5,50€10,99
Je bespaart €10,99 op 2 stuks
Silicone Rubson Sanitaire Noir 280ml -50%
BricoTot zo 11/10

Silicone Rubson Sanitaire Noir 280ml

1+1 gratismet Brico klantenkaart
Je betaalt
€10,99
voor 2 stuks€21,98
Per stuk€5,50€10,99
Je bespaart €10,99 op 2 stuks
Storage Box 24L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Storage Box 24L

Sundis
1+1 gratis
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Toren 3 Laden Grijs -50%
CarrefourTot ma 5/10

Toren 3 Laden Grijs

Carrefour
1+1 gratis
Je betaalt
€24,99
voor 2 stuks€49,98
Per stuk€12,49€24,99
Je bespaart €24,99 op 2 stuks
Toren A4 5 Laden Grijs -50%
CarrefourTot ma 5/10

Toren A4 5 Laden Grijs

Sundis
1+1 gratis
Je betaalt
€21,99
voor 2 stuks€43,98
Per stuk€10,99€21,99
Je bespaart €21,99 op 2 stuks
Transparante Opbergbak 17L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Transparante Opbergbak 17L

Carrefour
1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Transparante Opbergbak 5L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Transparante Opbergbak 5L

Carrefour
1+1 gratis
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79
Je bespaart €2,79 op 2 stuks

Alle 1.092 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over huis & tuin met 1+1, 2+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in huis & tuin met gratis erbij (1+1, 2+1 …) deze week?

Er zijn 1.092 actuele promoties in huis & tuin met gratis erbij (1+1, 2+1 …), bij 13 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in huis & tuin met gratis erbij (1+1, 2+1 …)?

Intratuin, met 640 promoties, gevolgd door Toolstation (161) en Carrefour (104).

Wat is de grootste korting in huis & tuin met gratis erbij (1+1, 2+1 …)?

-67% op 1+2 gratis op testers & mengtubes bij Hubo, geldig tot 4/10.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.