Drank in promotie bij OKay

Alle 85 actuele promoties in drank bij OKay op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

85 promoties

Château Puyanche 75cl -50%
OKayTot do 31/12

Château Puyanche 75cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€12,49
voor 2 stuks€24,98
Per stuk€6,25€12,49€8,33/l
Je bespaart €12,49 op 2 stuks
Mar & Sol Sangria rood 75cl -50%
OKayTot di 6/10

Mar & Sol Sangria rood 75cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€7,95
voor 2 stuks€15,90
Per stuk€3,98€7,95€5,31/l
Je bespaart €7,95 op 2 stuks
Old Jamaica Ginger Beer Original 33cl -50%
OKayTot di 6/10

Old Jamaica Ginger Beer Original 33cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€1,53
voor 2 stuks€3,06
Per stuk€0,77€1,53€2,33/l
Je bespaart €1,53 op 2 stuks
Vitamin Well Awake 50cl -50%
OKayTot di 6/10

Vitamin Well Awake 50cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€2,18/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Vitamin Well Hydrate 50cl -50%
OKayTot di 6/10

Vitamin Well Hydrate 50cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€2,18/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Vitamin Well Protect 50cl -50%
OKayTot di 6/10

Vitamin Well Protect 50cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€2,18/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Vitamin Well Reload 50cl -50%
OKayTot di 6/10

Vitamin Well Reload 50cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€2,18/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Bush bier Pêche Mel 8,5%vol 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Bush bier Pêche Mel 8,5%vol 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€23,84
voor 3 stuks€35,76
Per stuk€7,95€11,92€4,02/l
Je bespaart €11,92 op 3 stuks
Bush Caractère 12,0%vol 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Bush Caractère 12,0%vol 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€22,34
voor 3 stuks€33,51
Per stuk€7,45€11,17€3,76/l
Je bespaart €11,17 op 3 stuks
Carlsberg 0,0% pils 4x25cl -33%
OKayTot di 6/10

Carlsberg 0,0% pils 4x25cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€8,44
voor 3 stuks€12,66
Per stuk€2,81€4,22€2,81/l
Je bespaart €4,22 op 3 stuks
Cherry Chouffe Cherry 8% 4x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Cherry Chouffe Cherry 8% 4x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€15,92
voor 3 stuks€23,88
Per stuk€5,31€7,96€4,02/l
Je bespaart €7,96 op 3 stuks
Chimay Trappist geel 6,5% 4x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Chimay Trappist geel 6,5% 4x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€15,98
voor 3 stuks€23,97
Per stuk€5,33€7,99€4,04/l
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
Chimay Trappist rood 7,0% 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Chimay Trappist rood 7,0% 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€17,78
voor 3 stuks€26,67
Per stuk€5,93€8,89
Je bespaart €8,89 op 3 stuks
Chimay Trappist tripel 8% 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Chimay Trappist tripel 8% 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€18,58
voor 3 stuks€27,87
Per stuk€6,19€9,29€3,13/l
Je bespaart €9,29 op 3 stuks
Cornet Oaked Alcohol-Free 0,3% 4x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Cornet Oaked Alcohol-Free 0,3% 4x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€10,30
voor 3 stuks€15,45
Per stuk€3,43€5,15€2,60/l
Je bespaart €5,15 op 3 stuks
Cornet Oaked blond 8,5% 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Cornet Oaked blond 8,5% 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€17,40
voor 3 stuks€26,10
Per stuk€5,80€8,70€2,93/l
Je bespaart €8,70 op 3 stuks
Corona Extra 4,5% 12x25cl -33%
OKayTot di 6/10

Corona Extra 4,5% 12x25cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€2,22/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Corona Extra 4,5% 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Corona Extra 4,5% 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€17,58
voor 3 stuks€26,37
Per stuk€5,86€8,79€2,96/l
Je bespaart €8,79 op 3 stuks
Cuvée Des Trolls 7% 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Cuvée Des Trolls 7% 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€18,56
voor 3 stuks€27,84
Per stuk€6,19€9,28€3,13/l
Je bespaart €9,28 op 3 stuks
De Koninck tripel d'Anvers 8% 4x33cl -33%
OKayTot di 6/10

De Koninck tripel d'Anvers 8% 4x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99€3,53/l
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Duivelsbier Blond 6% 4x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Duivelsbier Blond 6% 4x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€15,02
voor 3 stuks€22,53
Per stuk€5,01€7,51€3,80/l
Je bespaart €7,51 op 3 stuks
Duvel blond 6,66% 4x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Duvel blond 6,66% 4x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€13,70
voor 3 stuks€20,55
Per stuk€4,57€6,85€3,46/l
Je bespaart €6,85 op 3 stuks
Fantini Montepulciano d'Abruzzo 75cl -33%
OKayTot di 6/10

Fantini Montepulciano d'Abruzzo 75cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99€5,32/l
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Flying Fish Bier citroen 5,9% 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Flying Fish Bier citroen 5,9% 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€8,98
voor 3 stuks€13,47
Per stuk€2,99€4,49€1,51/l
Je bespaart €4,49 op 3 stuks
Hapkin 4x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Hapkin 4x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€13,18
voor 3 stuks€19,77
Per stuk€4,39€6,59€3,33/l
Je bespaart €6,59 op 3 stuks
Kasteel Donker 11% 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Kasteel Donker 11% 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€20,54
voor 3 stuks€30,81
Per stuk€6,85€10,27
Je bespaart €10,27 op 3 stuks
Leffe Blond 6,6% Cold Grip blik 50cl -33%
OKayTot di 6/10

Leffe Blond 6,6% Cold Grip blik 50cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€4,38
voor 3 stuks€6,57
Per stuk€1,46€2,19€2,92/l
Je bespaart €2,19 op 3 stuks
Lupulus Tripel Blond 8.5% 4x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Lupulus Tripel Blond 8.5% 4x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€15,90
voor 3 stuks€23,85
Per stuk€5,30€7,95€4,02/l
Je bespaart €7,95 op 3 stuks
Ouwen Duiker Blond 7% 4x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Ouwen Duiker Blond 7% 4x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€16,98
voor 3 stuks€25,47
Per stuk€5,66€8,49€4,29/l
Je bespaart €8,49 op 3 stuks
Palm amberbier 5,2%vol blik 33cl -33%
OKayTot di 6/10

Palm amberbier 5,2%vol blik 33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€2,48
voor 3 stuks€3,72
Per stuk€0,83€1,24€2,52/l
Je bespaart €1,24 op 3 stuks
Ramon Alcoholvrij bier 0,3% blik 33cl -33%
OKayTot di 6/10

Ramon Alcoholvrij bier 0,3% blik 33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€2,60
voor 3 stuks€3,90
Per stuk€0,87€1,30€2,64/l
Je bespaart €1,30 op 3 stuks
Saison Dupont 5,5% Bio 4x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Saison Dupont 5,5% Bio 4x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€14,38
voor 3 stuks€21,57
Per stuk€4,79€7,19€3,63/l
Je bespaart €7,19 op 3 stuks
St Bernardus Tripel 8% 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

St Bernardus Tripel 8% 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€20,24
voor 3 stuks€30,36
Per stuk€6,75€10,12€3,41/l
Je bespaart €10,12 op 3 stuks
St Feuillien Grand Cru 9,5%vol 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

St Feuillien Grand Cru 9,5%vol 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€26,96
voor 3 stuks€40,44
Per stuk€8,99€13,48€4,54/l
Je bespaart €13,48 op 3 stuks
Super 8 Flandrien 6,4% 4x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Super 8 Flandrien 6,4% 4x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€13,50
voor 3 stuks€20,25
Per stuk€4,50€6,75€3,41/l
Je bespaart €6,75 op 3 stuks
Tongerlo Abdijbier blond 6% 4x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Tongerlo Abdijbier blond 6% 4x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€13,18
voor 3 stuks€19,77
Per stuk€4,39€6,59€3,33/l
Je bespaart €6,59 op 3 stuks
Tripel Karmeliet Blond 0,4 % 4x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Tripel Karmeliet Blond 0,4 % 4x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€12,72
voor 3 stuks€19,08
Per stuk€4,24€6,36€3,21/l
Je bespaart €6,36 op 3 stuks
Tripel Karmeliet Blond 8,0% blik 33cl -33%
OKayTot di 6/10

Tripel Karmeliet Blond 8,0% blik 33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€4,08
voor 3 stuks€6,12
Per stuk€1,36€2,04€4,12/l
Je bespaart €2,04 op 3 stuks
Tripel Karmeliet Blond 8,4% 12x25cl -33%
OKayTot di 6/10

Tripel Karmeliet Blond 8,4% 12x25cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€2,22/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Tripel Karmeliet Blond 8,4% 6+2gr 8x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Tripel Karmeliet Blond 8,4% 6+2gr 8x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€18,58
voor 3 stuks€27,87
Per stuk€6,19€9,29€2,34/l
Je bespaart €9,29 op 3 stuks
Tripel Karmeliet Blond 8,4% 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Tripel Karmeliet Blond 8,4% 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€18,58
voor 3 stuks€27,87
Per stuk€6,19€9,29€3,13/l
Je bespaart €9,29 op 3 stuks

Alle 85 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Drank in promotie bij OKay

Hoeveel promoties zijn er in drank bij OKay deze week?

Er zijn 85 actuele promoties in drank bij OKay (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in drank bij OKay?

-50% op Celsius Energiedrank bij OKay, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor in drank bij OKay?

% korting: 85 van de 85 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.