Baby & kind in promotie bij Kruidvat

Alle 254 actuele promoties in baby & kind bij Kruidvat op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

254 promoties

Pampers Baby-Dry Pants Maat -57%
KruidvatTot zo 4/10

Pampers Baby-Dry Pants Maat

Je betaalt
€50,00
voor 3 stuks€116,37
Per stuk€16,67€38,79vanaf €0,27 per luier
Je bespaart €66,37 op 3 stuks
Pampers Baby-Dry Pants Maat -55%
KruidvatTot zo 4/10

Pampers Baby-Dry Pants Maat

Je betaalt
€65,00
voor 2 stuks€143,98
Per stuk€32,50€71,99vanaf €0,29 per luier
Je bespaart €78,98 op 2 stuks
Pampers Luiers -52%
Pampers Baby-Dry -50%
Waterwipes Babydoekjes 9 x 60 stuks -50%
KruidvatTot zo 4/10

Waterwipes Babydoekjes 9 x 60 stuks

1+1 gratis
Je betaalt
€42,99
voor 1080 stuks (2 × 540)€85,98
Per stuk€0,04€0,08
Je bespaart €42,99 op 1080 stuks
Waterwipes Snoetendoekjes 9 x 60 stuks -50%
KruidvatTot zo 4/10

Waterwipes Snoetendoekjes 9 x 60 stuks

1+1 gratis
Je betaalt
€42,99
voor 1080 stuks (2 × 540)€85,98
Per stuk€0,04€0,08
Je bespaart €42,99 op 1080 stuks
Pampers Luiers -42%
KruidvatTot zo 4/10

Pampers Luiers

Je betaalt
€28,00
voor 3 stuks€47,97
Per stuk€9,33€15,99vanaf €0,22 per luier
Je bespaart €19,97 op 3 stuks
Kruidvat Multi Gummies Kids 60 stuks -37%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Multi Gummies Kids 60 stuks

€5,00 per stuk
Je betaalt
€5,00
voor 60 stuks€7,99
Per stuk€0,08€0,13
Je bespaart €2,99 op 60 stuks
Philips - Ultra Soft Beige/Roze 0-6M -33%
KruidvatTot zo 4/10

Philips - Ultra Soft Beige/Roze 0-6M

Philips Avent
2+1 gratis
Je betaalt
€20,98
voor 3 stuks€31,47
Per stuk€6,99€10,49
Je bespaart €10,49 op 3 stuks
Philips - Ultra Soft Blauw/Groen 0-6M -33%
KruidvatTot zo 4/10

Philips - Ultra Soft Blauw/Groen 0-6M

Philips Avent
2+1 gratis
Je betaalt
€20,98
voor 3 stuks€31,47
Per stuk€6,99€10,49
Je bespaart €10,49 op 3 stuks
Philips Soothie Roze 0-6M roze, 2 stuks -33%
KruidvatTot zo 4/10

Philips Soothie Roze 0-6M roze, 2 stuks

Philips Avent
2+1 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 6 stuks (3 × 2)€29,97
Per stuk€3,33€5,00
Je bespaart €9,99 op 6 stuks

Alle 254 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Baby & kind in promotie bij Kruidvat

Hoeveel promoties zijn er in baby & kind bij Kruidvat deze week?

Er zijn 254 actuele promoties in baby & kind bij Kruidvat (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in baby & kind bij Kruidvat?

-57% op Pampers Baby-Dry Pants Maat bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in baby & kind bij Kruidvat?

2e aan korting: 117 van de 254 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.