Voeding in promotie bij Holland & Barrett

Alle 254 actuele promoties in voeding bij Holland & Barrett op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

254 promoties

Balance Witte Chocoladereep - 100 g -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Balance Witte Chocoladereep - 100 g

Wees er snel bij! OP=OP
Je betaalt
€2,49
voor 1 stuk€4,99
Per kg€24,90€49,90
Je bespaart €2,50
Holland & Barrett Manukahoning -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Holland & Barrett Manukahoning

Je betaalt
vanaf€36,99
voor 2 stuks
Per stuk€18,50vanaf €64,00/kg
Je bespaart €36,99 op 2 stuks
2+1 gratis op Delicious voeding & dranken -33%
2+1 gratis op Holland & Barrett voeding & dranken -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2+1 gratis op Holland & Barrett voeding & dranken

2+1 gratis
122 producten
Je betaalt
vanaf€5,78
voor 3 stuks
Per stuk€1,93vanaf €3,10/kg
Je bespaart €2,89 op 3 stuks
Turtle Granola Pecan & Esdoorn - 350g -30%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Turtle Granola Pecan & Esdoorn - 350g

Wees er snel bij! OP=OP
Je betaalt
€5,03
voor 1 stuk€7,19
Per kg€14,37€20,54
Je bespaart €2,16
A.Vogel Herbamare Bouillonbasis BIO - 250g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

A.Vogel Herbamare Bouillonbasis BIO - 250g

2e product 50% korting
Je betaalt
€10,94
voor 2 stuks€14,58
Per stuk€5,47€7,29€21,88/kg
Je bespaart €3,64 op 2 stuks
Amacx Energy Oat Bar Banana - 50g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Amacx Energy Oat Bar Banana - 50g

2e product 50% korting
Je betaalt
€3,58
voor 2 stuks€4,78
Per stuk€1,79€2,39€35,80/kg
Je bespaart €1,20 op 2 stuks
2e product 50% korting op gezonde snacks -25%
BEE&YOU Rauwe Dennenhoning - 300g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

BEE&YOU Rauwe Dennenhoning - 300g

2e product 50% korting
Je betaalt
€29,98
voor 2 stuks€39,98
Per stuk€14,99€19,99€49,96/kg
Je bespaart €10,00 op 2 stuks
BEE&YOU Rauwe Wilde Bloemenhoning - 300g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

BEE&YOU Rauwe Wilde Bloemenhoning - 300g

2e product 50% korting
Je betaalt
€29,98
voor 2 stuks€39,98
Per stuk€14,99€19,99€49,96/kg
Je bespaart €10,00 op 2 stuks
BenBits Gum Peppermint - 18g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

BenBits Gum Peppermint - 18g

2e product 50% korting
Je betaalt
€2,23
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€1,12€1,49€62,22/kg
Je bespaart €0,75 op 2 stuks
BenBits Gum Spearmint - 18g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

BenBits Gum Spearmint - 18g

2e product 50% korting
Je betaalt
€2,23
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€1,12€1,49€62,22/kg
Je bespaart €0,75 op 2 stuks
Biona Golden Turmeric Zuurkool BIO - 350g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biona Golden Turmeric Zuurkool BIO - 350g

2e product 50% korting
Je betaalt
€5,08
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,54€3,39€7,26/kg
Je bespaart €1,70 op 2 stuks
Biona Jeneverbes Zuurkool BIO - 360g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biona Jeneverbes Zuurkool BIO - 360g

2e product 50% korting
Je betaalt
€4,79
voor 2 stuks€6,38
Per stuk€2,39€3,19€6,64/kg
Je bespaart €1,59 op 2 stuks
Biona Kimchi BIO - 350g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biona Kimchi BIO - 350g

2e product 50% korting
Je betaalt
€9,88
voor 2 stuks€13,18
Per stuk€4,94€6,59€14,12/kg
Je bespaart €3,30 op 2 stuks
Biona Organic Rijstsiroop BIO - 350g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biona Organic Rijstsiroop BIO - 350g

2e product 50% korting
Je betaalt
€8,54
voor 2 stuks€11,38
Per stuk€4,27€5,69€12,19/kg
Je bespaart €2,84 op 2 stuks
Biona Rode Biet Zuurkool BIO - 350g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biona Rode Biet Zuurkool BIO - 350g

2e product 50% korting
Je betaalt
€5,08
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,54€3,39€7,26/kg
Je bespaart €1,70 op 2 stuks
2e product 50% korting op Biotona voeding & dranken -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Biotona voeding & dranken

Je betaalt
vanaf€13,79
voor 2 stuks
Per stuk€6,89vanaf €12,67/kg
Je bespaart €4,60 op 2 stuks
BitesWeLove Cheese Protein Puffs - 25g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

BitesWeLove Cheese Protein Puffs - 25g

2e product 50% korting
Je betaalt
€2,54
voor 2 stuks€3,38
Per stuk€1,27€1,69€50,80/kg
Je bespaart €0,84 op 2 stuks

Alle 254 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding in promotie bij Holland & Barrett

Hoeveel promoties zijn er in voeding bij Holland & Barrett deze week?

Er zijn 254 actuele promoties in voeding bij Holland & Barrett (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in voeding bij Holland & Barrett?

-60% op Holland & Barrett Biologische Kokosolie - 453g bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in voeding bij Holland & Barrett?

2e aan korting: 217 van de 254 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.