Promoties bij HEMA

Alle 1.394 actuele promoties bij HEMA op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

1.394 promoties

dameshemd katoen paars -64%
HEMA

dameshemd katoen paars

Nu met korting
Je betaalt
€3,25
voor 1 stuk€8,99
Je bespaart €5,74
rustieke kaarsen lichtgeel -60%
HEMATot ma 5/10

rustieke kaarsen lichtgeel

5 voor €4,99
Je betaalt
€4,99
voor 5 stuks€12,45
Per stuk€1,00€2,49
Je bespaart €7,46 op 5 stuks
badbruis hart -50%
HEMATot ma 5/10

badbruis hart

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal alpaca 150g -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal alpaca 150g

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€13,33/kg
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal badzout perzik -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal badzout perzik

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
badbruisbal bloem -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal bloem

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal framboos -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal framboos

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
badbruisbal hart aardbeien -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal hart aardbeien

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
badbruisbal ster -50%
HEMATot ma 5/10

badbruisbal ster

1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks

Alle 1.394 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Promoties bij HEMA

Hoeveel promoties zijn er bij HEMA deze week?

Er zijn 1.394 actuele promoties bij HEMA (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting bij HEMA?

-81% op dameshemd naadloos micro spaghettibandjes blauw bij HEMA.

Welke soort korting komt het meest voor bij HEMA?

% korting: 407 van de 1.394 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.