Energiedrank in promotie

Alle 12 actuele promoties op energiedrank van 7 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

12 promoties

CELSIUS Energiedrank -50%
LidlTot za 3/10

CELSIUS Energiedrank

2+2 gratis
Je betaalt
€2,78
voor 4 stuks€5,56
Per stuk€0,69€1,39€2,78/l
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Celsius energiedrank — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Celsius energiedrank — 2 varianten

2+2 gratismet Xtra
Je betaalt
€2,78
voor 4 stuks€5,56
Per stuk€0,69€1,39€2,76/l
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Energiedrank 6 x 250 ml -25%
CarrefourTot ma 5/10

Energiedrank 6 x 250 ml

2e aan -50%
+1 variant
Je betaalt
vanaf€9,88
voor 2 stuks
Per stuk€4,94vanaf €3,29/l
Je bespaart €3,29 op 2 stuks
Fruitige Energiedrank Blik 8x250ml -25%
CarrefourTot ma 5/10

Fruitige Energiedrank Blik 8x250ml

Nalu
2e aan -50%
Je betaalt
€13,12
voor 2 stuks€17,50
Per stuk€6,56€8,75€3,28/l
Je bespaart €4,38 op 2 stuks
Monster Energy Energiedrank | Blik -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Monster Energy Energiedrank | Blik

3+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€5,37
voor 4 stuks€7,16
Per stuk€1,34€1,79€2,68/l
Je bespaart €1,79 op 4 stuks
Monster – Energiedrank -25%
IntermarchéTot zo 4/10

Monster – Energiedrank

3+1 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€5,04
voor 4 stuks
Per stuk€1,26€2,52/l
Je bespaart €1,68 op 4 stuks
Red Bull – Energiedrank -12%
IntermarchéTot zo 4/10

Red Bull – Energiedrank

2e aan -25% naar keuze
Je betaalt
vanaf€13,44
voor 2 stuks
Per stuk€6,72€4,48/l
Je bespaart €1,92 op 2 stuks
Nightwatch Extreme Energy Drink - 250ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Nightwatch Extreme Energy Drink - 250ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€2,39
voor 2 stuks€3,18
Per stuk€1,19€1,59€4,76/l
Je bespaart €0,79 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Energiedrank in promotie

Hoeveel promoties zijn er op energiedrank deze week?

Er zijn 12 actuele promoties op energiedrank, bij 7 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op energiedrank?

Delhaize, met 4 promoties, gevolgd door Carrefour (2) en Intermarché (2).

Wat is de grootste korting op energiedrank?

-50% op CELSIUS Energiedrank bij Lidl, geldig tot 3/10.

Welke promoties op energiedrank lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: CELSIUS Energiedrank bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op energiedrank?

Gratis erbij: 5 van de 12 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.