Afwasmiddel in promotie

Alle 20 actuele promoties op afwasmiddel van 8 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

20 promoties

Dreft Afwasmiddel -50%
CarrefourTot ma 5/10

Dreft Afwasmiddel

Je betaalt
vanaf€9,98
voor 4 stuks
Per stuk€2,50vanaf €3,90/l
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Dreft Afwasmiddel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dreft Afwasmiddel

Je betaalt
vanaf€2,69
voor 2 stuks
Per stuk€1,34vanaf €3,83/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
Afwasmiddel Citroen 500 ml -25%
Wibra

Afwasmiddel Citroen 500 ml

12 flessen 7.99
Je betaalt
€7,99
voor 12 stuks€10,68
Per stuk€0,67€0,89
Je bespaart €2,69 op 12 stuks
Afwasmiddel Classic 500 ml -25%
Wibra

Afwasmiddel Classic 500 ml

12 flessen 7.99
Je betaalt
€7,99
voor 12 stuks€10,68
Per stuk€0,67€0,89
Je bespaart €2,69 op 12 stuks
Dreft Quickwash Afwasmiddel 1050ml -11%
KruidvatTot zo 25/10

Dreft Quickwash Afwasmiddel 1050ml

2 voor €7,99
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€4,00€4,49€3,81/l
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
Dreft 3-in-1 Power Lemon Spray 500ml -11%
KruidvatTot zo 25/10

Dreft 3-in-1 Power Lemon Spray 500ml

2 voor €7,99
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€4,00€4,49€8,00/l
Je bespaart €0,99 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Afwasmiddel in promotie

Hoeveel promoties zijn er op afwasmiddel deze week?

Er zijn 20 actuele promoties op afwasmiddel, bij 8 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op afwasmiddel?

Wibra, met 6 promoties, gevolgd door Kruidvat (5) en Carrefour (4).

Wat is de grootste korting op afwasmiddel?

-50% op Dash Afwasmiddel bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke promoties op afwasmiddel lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: POWER FORCE Afwasmiddel (500 ml) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op afwasmiddel?

Nieuwe prijs: 8 van de 20 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.