-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Twinings Honing 2+1 gratis +2 varianten Ayurveda herb Gember honing citroen 32g€2,83Ayurveda herb Peer honing kaneel 36g€2,83Infusie Kamille Honing Vanille 20 Zakjes€3,19 Je betaalt vanaf€8,50 voor 3 stuks Per stuk€2,83vanaf €88,44/kg Je bespaart €4,24 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Earl Grey Original 200g Twinings 2+1 gratis Je betaalt €24,38 voor 3 stuks€36,57 Per stuk€8,13€12,19€40,65/kg Je bespaart €12,19 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Earl Grey Russian 150g Twinings 2+1 gratis Je betaalt €23,58 voor 3 stuks€35,37 Per stuk€7,86€11,79€52,40/kg Je bespaart €11,79 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Earl Grey tea Original 100g Twinings 2+1 gratis Je betaalt €12,50 voor 3 stuks€18,75 Per stuk€4,17€6,25€83,40/kg Je bespaart €6,25 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 English Breakfast tea 100g Twinings 2+1 gratis Je betaalt €12,50 voor 3 stuks€18,75 Per stuk€4,17€6,25€83,40/kg Je bespaart €6,25 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 English Breakfast tea 50g Twinings 2+1 gratis Je betaalt €6,98 voor 3 stuks€10,47 Per stuk€2,33€3,49€46,60/kg Je bespaart €3,49 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Four red fruits tea 50g Twinings 2+1 gratis Je betaalt €9,98 voor 3 stuks€14,97 Per stuk€3,33€4,99€66,60/kg Je bespaart €4,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Twinings Thee 2+1 gratis +6 varianten Groene thee Citroen 40g€3,33Groene thee Earl Grey 40g€3,33Groene thee Gember 40g€3,33Groene thee Jasmijn 45g€3,33Pure groene thee 50g€3,33Pure groene thee Gunpowder 200g€7,99Wilde bessen thee 50g€3,33 Je betaalt vanaf€9,98 voor 3 stuks Per stuk€3,33vanaf €22,20/kg Je bespaart €4,98 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Infusie Organic Good Night 20 Theezakjes Twinings 2+1 gratis Je betaalt €9,38 voor 3 stuks€14,07 Per stuk€3,13€4,69 Je bespaart €4,69 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Infusie Pepermunt 20 Theezakjes Twinings 2+1 gratis Je betaalt €7,30 voor 3 stuks€10,95 Per stuk€2,43€3,65€60,75/kg Je bespaart €3,65 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Infusie Refreshing Fruit Infusion 20 Theezakjes Twinings 2+1 gratis Je betaalt €7,58 voor 3 stuks€11,37 Per stuk€2,53€3,79 Je bespaart €3,79 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Infusie Spicy Apple & Cinnamon 20 Theezakjes Twinings 2+1 gratis Je betaalt €7,58 voor 3 stuks€11,37 Per stuk€2,53€3,79 Je bespaart €3,79 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Infusion Citroen Gember 20 Zakjes Twinings 2+1 gratis Je betaalt €9,50 voor 3 stuks€14,25 Per stuk€3,17€4,75€105,66/kg Je bespaart €4,75 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 KAMILLE INFUSIE 20 theezakjes Twinings 2+1 gratis Je betaalt €9,50 voor 3 stuks€14,25 Per stuk€3,17€4,75€105,66/kg Je bespaart €4,75 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Lady Grey tea 50g Twinings 2+1 gratis Je betaalt €6,98 voor 3 stuks€10,47 Per stuk€2,33€3,49€46,60/kg Je bespaart €3,49 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 ROZENBOTTEL & HIBISCUS 20 Theezakjes Twinings 2+1 gratis Je betaalt €9,58 voor 3 stuks€14,37 Per stuk€3,19€4,79€106,34/kg Je bespaart €4,79 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Sinaasappel- & kaneelthee 50g Twinings 2+1 gratis Je betaalt €9,98 voor 3 stuks€14,97 Per stuk€3,33€4,99€66,60/kg Je bespaart €4,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 The Earl Grey tea 50g Twinings 2+1 gratis Je betaalt €6,98 voor 3 stuks€10,47 Per stuk€2,33€3,49€46,60/kg Je bespaart €3,49 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 The Earl Grey tea Cafeïnevrij 50g Twinings 2+1 gratis Je betaalt €11,10 voor 3 stuks€16,65 Per stuk€3,70€5,55€74,00/kg Je bespaart €5,55 op 3 stuks