Tripel Karmeliet in promotie

Alle 15 actuele promoties op Tripel Karmeliet van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

15 promoties

Tripel Karmeliet Blond 0,4 % 4x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Tripel Karmeliet Blond 0,4 % 4x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€12,72
voor 3 stuks€19,08
Per stuk€4,24€6,36€3,21/l
Je bespaart €6,36 op 3 stuks
Tripel Karmeliet Blond 8,0% blik 33cl -33%
OKayTot di 6/10

Tripel Karmeliet Blond 8,0% blik 33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€4,08
voor 3 stuks€6,12
Per stuk€1,36€2,04€4,12/l
Je bespaart €2,04 op 3 stuks
Tripel Karmeliet Blond 8,4% 12x25cl -33%
OKayTot di 6/10

Tripel Karmeliet Blond 8,4% 12x25cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€19,98
voor 3 stuks€29,97
Per stuk€6,66€9,99€2,22/l
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Tripel Karmeliet Blond 8,4% 6+2gr 8x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Tripel Karmeliet Blond 8,4% 6+2gr 8x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€18,58
voor 3 stuks€27,87
Per stuk€6,19€9,29€2,34/l
Je bespaart €9,29 op 3 stuks
Tripel Karmeliet Blond 8,4% 6x33cl -33%
OKayTot di 6/10

Tripel Karmeliet Blond 8,4% 6x33cl

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€18,58
voor 3 stuks€27,87
Per stuk€6,19€9,29€3,13/l
Je bespaart €9,29 op 3 stuks
Tripel Karmeliet Bier | 8,4% alc -29%
DelhaizeTot wo 7/10

Tripel Karmeliet Bier | 8,4% alc

€9,99met SuperPlus
Je betaalt
€9,99
voor 1 stuk€13,99
Per liter€3,33€4,66
Je bespaart €4,00
Alcoholvrij 3 Granenbier Fles 33 cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

Alcoholvrij 3 Granenbier Fles 33 cl

Tripel Karmeliet
6+2 gratis
Je betaalt
€9,60
voor 8 stuks€12,80
Per stuk€1,20€1,60€3,64/l
Je bespaart €3,20 op 8 stuks
Alcoholvrij 3 Granenbier Fles 4 x 33 cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

Alcoholvrij 3 Granenbier Fles 4 x 33 cl

Tripel Karmeliet
2e aan -50%
Je betaalt
€9,58
voor 2 stuks€12,78
Per stuk€4,79€6,39€3,63/l
Je bespaart €3,20 op 2 stuks
Tripel Karmeliet Bier | 0.4% | Fles -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Tripel Karmeliet Bier | 0.4% | Fles

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€9,58
voor 2 stuks€12,78
Per stuk€4,79€6,39€3,63/l
Je bespaart €3,20 op 2 stuks
Special Giftpack 4 x 33 cl + 1 Glas -5%
CarrefourTot do 31/12

Special Giftpack 4 x 33 cl + 1 Glas

Tripel Karmeliet
-5% voor 8
Je betaalt
€109,06
voor 8 stuks€114,80
Per stuk€13,63€14,35€10,33/l
Je bespaart €5,74 op 8 stuks
12 x 25 cl Doos
CarrefourTot ma 5/10

12 x 25 cl Doos

Tripel Karmeliet
12 voor €9,99
Je betaalt
€13,99
voor 1 stuk
Per liter€4,66

Promoties laden…

Vragen over Tripel Karmeliet in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Tripel Karmeliet deze week?

Er zijn 15 actuele promoties op Tripel Karmeliet, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Tripel Karmeliet?

OKay, met 5 promoties, gevolgd door Carrefour (4) en Delhaize (3).

Wat is de grootste korting op Tripel Karmeliet?

-33% op Tripel Karmeliet Blond 0,4 % 4x33cl bij OKay, geldig tot 6/10.

Welke promoties op Tripel Karmeliet lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: TRIPEL KARMELIET Alcoholvrij blond bier, 4 st. (2 x (4 x 33 cl)) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op Tripel Karmeliet?

% korting: 6 van de 15 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.