So Thai in promotie

Alle 6 actuele promoties op So Thai van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

6 promoties

So Thai kokosmelk 165ml -30%
OKayTot di 6/10

So Thai kokosmelk 165ml

-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€5,74
voor 4 stuks€8,20
Per stuk€1,43€2,05€8,67/l
Je bespaart €2,46 op 4 stuks
So Thai vissaus 190ml -30%
OKayTot di 6/10

So Thai vissaus 190ml

-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€8,54
voor 4 stuks€12,20
Per stuk€2,13€3,05€11,21/l
Je bespaart €3,66 op 4 stuks
Groene curry pasta 110g -5%
CarrefourTot do 31/12

Groene curry pasta 110g

So Thai
-5% voor 2
Je betaalt
€4,67
voor 2 stuks€4,92
Per stuk€2,34€2,46€21,27/kg
Je bespaart €0,25 op 2 stuks
Red curry paste 110g -5%
CarrefourTot do 31/12

Red curry paste 110g

So Thai
-5% voor 2
Je betaalt
€4,67
voor 2 stuks€4,92
Per stuk€2,34€2,46€21,27/kg
Je bespaart €0,25 op 2 stuks
Yellow Curry paste 110g -5%
CarrefourTot do 31/12

Yellow Curry paste 110g

So Thai
-5% voor 2
Je betaalt
€4,67
voor 2 stuks€4,92
Per stuk€2,34€2,46€21,27/kg
Je bespaart €0,25 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over So Thai in promotie

Hoeveel promoties zijn er op So Thai deze week?

Er zijn 6 actuele promoties op So Thai, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op So Thai?

Carrefour, met 3 promoties, gevolgd door OKay (2) en Aldi (1).

Wat is de grootste korting op So Thai?

-30% op So Thai kokosmelk 165ml bij OKay, geldig tot 6/10.

Welke promoties op So Thai lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: SO THAI Currypasta (110 g) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op So Thai?

% korting: 5 van de 6 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.