-50% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Maredsous – Kaas in sneden, smeerkaas, vers, blok of fagotin 2+2 gratis naar keuzemet Intermarché-kaart Je betaalt vanaf€5,30 voor 4 stuks Per stuk€1,32 Je bespaart €5,30 op 4 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Maredsous Dubbelroom 2+1 gratis +3 varianten Aperitief Kaas Fagotin Dubbelroom 180 g€3,19Dubbelroom 128 g€2,26Smeerkaas Dubbelroom 200 g€2,30Smeerkaas Dubbelroom XL Pack 256 g€4,46 Je betaalt vanaf€6,78 voor 3 stuks Per stuk€2,26vanaf €11,50/kg Je bespaart €3,38 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Maredsous Kaas 2+1 gratis +7 varianten Aperitief Kaas Fagotin Traditie 170 g€2,86Kaas Blok Caractere 180 g€3,73Kaas Blok Tradition 200 g€3,73Kaas Blok Tradition 500 g€8,30Kaas Sneden Caractère 170 g€3,86Kaas Sneden Fruitig 170 g€3,53Kaas Sneden Light 140 g€3,93Kaas Sneden Tradition 200 g€2,86 Je betaalt vanaf€8,58 voor 3 stuks Per stuk€2,86vanaf €14,30/kg Je bespaart €4,28 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Fresh Bieslook 150g Maredsous 2+1 gratis Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€13,26/kg Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Fresh Naturel 150g Maredsous 2+1 gratis Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€13,26/kg Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Hamsmaak Light 200 g Maredsous 2+1 gratis Je betaalt €8,98 voor 3 stuks€13,47 Per stuk€2,99€4,49€14,95/kg Je bespaart €4,49 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Maredsous abdijbier -33,34% vanaf 3 stmet Xtra +1 variant Maredsous abdijbier blond 6,5% 6x33cl€6,99Maredsous abdijbier tripel 10% 6x33cl€8,75 Je betaalt vanaf€20,96 voor 3 stuks Per stuk€6,99vanaf €3,53/l Je bespaart €10,46 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Maredsous Caractère Intens sneetjes 170g -25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €11,58 voor 3 stuks€17,37 Per stuk€3,86€5,79€22,71/kg Je bespaart €5,79 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Maredsous Dubbelroom -25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra +1 variant Maredsous Dubbelroom 8 porties 128g€2,26Maredsous smeerkaas dubbelroom 200g€2,26 Je betaalt €6,78 voor 3 stuks€10,17 Per stuk€2,26€3,39vanaf €11,30/kg Je bespaart €3,39 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Maredsous Fris en romig 150g -25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€13,27/kg Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Maredsous Fris romig bieslook 150g -25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€13,27/kg Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Maredsous kaas -25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra +1 variant Maredsous kaas abdij blok 500g€8,30Maredsous kaas Fagotin Tradition 170g€2,86 Je betaalt vanaf€8,58 voor 3 stuks Per stuk€2,86vanaf €16,60/kg Je bespaart €4,28 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Maredsous light sneden 140g -25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €9,96 voor 3 stuks€14,94 Per stuk€3,32€4,98€23,71/kg Je bespaart €4,98 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Maredsous smeerkaas -25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra +4 varianten Maredsous smeerkaas emmental 200g€2,99Maredsous smeerkaas ham 200g€2,26Maredsous Smeerkaas light 128g€2,66Maredsous smeerkaas light 200g€2,86Maredsous smeerkaas light ham 200g€2,99 Je betaalt vanaf€6,78 voor 3 stuks Per stuk€2,26vanaf €11,30/kg Je bespaart €3,38 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 Maredsous Tradit. Abdijkaas Sneetj 250g -25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €9,96 voor 3 stuks€14,94 Per stuk€3,32€4,98€13,28/kg Je bespaart €4,98 op 3 stuks
-33% Bewaar ColruytTot di 6/10 Maredsous: smeerkaas dubbelroom, smeerkaas ham en 11 andere -25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt vanaf€5,98 voor 3 stuks Per stuk€1,99 Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Smeerkaas Crème de Fagotin 200 g Maredsous 2+1 gratis Je betaalt €8,98 voor 3 stuks€13,47 Per stuk€2,99€4,49€14,95/kg Je bespaart €4,49 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Maredsous Smeerkaas 2+1 gratis +3 varianten Smeerkaas Duiveltje Pikant 200 g€2,99Smeerkaas Emmental 200 g€2,99Smeerkaas Light 200 g€2,99Smeerkaas met Ham 200 g€2,33 Je betaalt vanaf€6,98 voor 3 stuks Per stuk€2,33vanaf €11,65/kg Je bespaart €3,48 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Maredsous Smeltkaas 2+1 gratis +1 variant Smeltkaas Light 8 Stuks 128 g€2,66Smeltkaas Ronde Dozen Hamsmaak 8 Stuks 128 g€2,57 Je betaalt vanaf€7,70 voor 3 stuks Per stuk€2,57vanaf €20,08/kg Je bespaart €3,84 op 3 stuks