Maredsous in promotie

Alle 19 actuele promoties op Maredsous van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

19 promoties

Fresh Bieslook 150g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Fresh Bieslook 150g

Maredsous
2+1 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€13,26/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Fresh Naturel 150g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Fresh Naturel 150g

Maredsous
2+1 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€13,26/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Hamsmaak Light 200 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Hamsmaak Light 200 g

Maredsous
2+1 gratis
Je betaalt
€8,98
voor 3 stuks€13,47
Per stuk€2,99€4,49€14,95/kg
Je bespaart €4,49 op 3 stuks
Maredsous Caractère Intens sneetjes 170g -33%
OKayTot di 6/10

Maredsous Caractère Intens sneetjes 170g

-25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€11,58
voor 3 stuks€17,37
Per stuk€3,86€5,79€22,71/kg
Je bespaart €5,79 op 3 stuks
Maredsous Fris en romig 150g -33%
OKayTot di 6/10

Maredsous Fris en romig 150g

-25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€13,27/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Maredsous Fris romig bieslook 150g -33%
OKayTot di 6/10

Maredsous Fris romig bieslook 150g

-25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€13,27/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Maredsous light sneden 140g -33%
OKayTot di 6/10

Maredsous light sneden 140g

-25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€9,96
voor 3 stuks€14,94
Per stuk€3,32€4,98€23,71/kg
Je bespaart €4,98 op 3 stuks
Maredsous Tradit. Abdijkaas Sneetj 250g -33%
OKayTot di 6/10

Maredsous Tradit. Abdijkaas Sneetj 250g

-25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€9,96
voor 3 stuks€14,94
Per stuk€3,32€4,98€13,28/kg
Je bespaart €4,98 op 3 stuks
Smeerkaas Crème de Fagotin 200 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Smeerkaas Crème de Fagotin 200 g

Maredsous
2+1 gratis
Je betaalt
€8,98
voor 3 stuks€13,47
Per stuk€2,99€4,49€14,95/kg
Je bespaart €4,49 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Maredsous in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Maredsous deze week?

Er zijn 19 actuele promoties op Maredsous, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Maredsous?

OKay, met 9 promoties, gevolgd door Carrefour (8) en Intermarché (1).

Wat is de grootste korting op Maredsous?

-50% op Maredsous – Kaas in sneden, smeerkaas, vers, blok of fagotin bij Intermarché, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Maredsous?

% korting: 10 van de 19 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.