Kellogg's in promotie

Alle 28 actuele promoties op Kellogg's van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

28 promoties

8 Variety Packs 220 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

8 Variety Packs 220 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€7,04
voor 2 stuks€9,38
Per stuk€3,52€4,69€17,60/kg
Je bespaart €2,34 op 2 stuks
BLUEY Multigrain 350g -25%
CarrefourTot ma 5/10

BLUEY Multigrain 350g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€5,24
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€2,62€3,49€7,48/kg
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
Coco Pops 420 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Coco Pops 420 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€6,82
voor 2 stuks€9,10
Per stuk€3,41€4,55€8,12/kg
Je bespaart €2,28 op 2 stuks
Coco Pops Chocos 420 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Coco Pops Chocos 420 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€5,78
voor 2 stuks€7,70
Per stuk€2,89€3,85€6,88/kg
Je bespaart €1,92 op 2 stuks
Coco Pops Chocos Maxi 580 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Coco Pops Chocos Maxi 580 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€6,82
voor 2 stuks€9,10
Per stuk€3,41€4,55€5,88/kg
Je bespaart €2,28 op 2 stuks
Coco Pops Maxi 600 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Coco Pops Maxi 600 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€7,94
voor 2 stuks€10,58
Per stuk€3,97€5,29€6,62/kg
Je bespaart €2,64 op 2 stuks
Corn Flakes ontbijtgranen 375 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Corn Flakes ontbijtgranen 375 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€3,74
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,87€2,49€4,99/kg
Je bespaart €1,24 op 2 stuks
Frosties Maxi 620 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Frosties Maxi 620 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€6,23
voor 2 stuks€8,30
Per stuk€3,11€4,15€5,01/kg
Je bespaart €2,07 op 2 stuks
Frosties Maïsvlokken 400 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Frosties Maïsvlokken 400 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€4,57
voor 2 stuks€6,10
Per stuk€2,29€3,05€5,73/kg
Je bespaart €1,53 op 2 stuks
Kellogg's Variety Minipacks 8st 220g -25%
OKayTot di 6/10

Kellogg's Variety Minipacks 8st 220g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€7,04
voor 2 stuks€9,38
Per stuk€3,52€4,69€16,00/kg
Je bespaart €2,34 op 2 stuks
Miel Pops 400 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Miel Pops 400 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€4,57
voor 2 stuks€6,10
Per stuk€2,29€3,05€5,73/kg
Je bespaart €1,53 op 2 stuks
Miel Pops 600 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Miel Pops 600 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€4,86/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
Miel Pops Loops 400 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Miel Pops Loops 400 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€5,78
voor 2 stuks€7,70
Per stuk€2,89€3,85€7,23/kg
Je bespaart €1,92 op 2 stuks
Miel Pops Loops Maxi 600 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Miel Pops Loops Maxi 600 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€8,48
voor 2 stuks€11,30
Per stuk€4,24€5,65€7,07/kg
Je bespaart €2,82 op 2 stuks
Oaties Cocoa Crunch 360 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Oaties Cocoa Crunch 360 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€5,24
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€2,62€3,49€7,27/kg
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
Pokemon Chocolate Flavour 350g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Pokemon Chocolate Flavour 350g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€8,54/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Rice Krispies ontbijtgranen 360 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Rice Krispies ontbijtgranen 360 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€5,24
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€2,62€3,49€7,27/kg
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
Smacks 400 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Smacks 400 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€5,54
voor 2 stuks€7,38
Per stuk€2,77€3,69€6,93/kg
Je bespaart €1,84 op 2 stuks
Tresor Milk Chocolate ontbijtgranen 1 kg -25%
CarrefourTot ma 5/10

Tresor Milk Chocolate ontbijtgranen 1 kg

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€11,83
voor 2 stuks€15,78
Per stuk€5,92€7,89€5,92/kg
Je bespaart €3,95 op 2 stuks
Trésor Choco Roulette 375 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Trésor Choco Roulette 375 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€6,74
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€3,37€4,49€8,98/kg
Je bespaart €2,24 op 2 stuks
Trésor Chocolade Hazelnotensmaak 410 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Trésor Chocolade Hazelnotensmaak 410 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€7,29/kg
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Trésor Gemengde Granenkussentjes 375 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Trésor Gemengde Granenkussentjes 375 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€6,58
voor 2 stuks€8,78
Per stuk€3,29€4,39€8,78/kg
Je bespaart €2,20 op 2 stuks
Trésor Milk Choco ontbijtgranen 410 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Trésor Milk Choco ontbijtgranen 410 g

Kellogg's
2e aan -50%
Je betaalt
€4,88
voor 2 stuks€6,50
Per stuk€2,44€3,25€5,95/kg
Je bespaart €1,62 op 2 stuks
Special K Melkchocolade 500 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Special K Melkchocolade 500 g

Kellogg's
-5% voor 2
Je betaalt
€10,92
voor 2 stuks€11,50
Per stuk€5,46€5,75€10,92/kg
Je bespaart €0,58 op 2 stuks
Special K Original ontbijtgranen 500 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Special K Original ontbijtgranen 500 g

Kellogg's
-5% voor 2
Je betaalt
€8,26
voor 2 stuks€8,70
Per stuk€4,13€4,35€8,26/kg
Je bespaart €0,44 op 2 stuks
Special K Pure Chocolade 500 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Special K Pure Chocolade 500 g

Kellogg's
-5% voor 2
Je betaalt
€10,92
voor 2 stuks€11,50
Per stuk€5,46€5,75€10,92/kg
Je bespaart €0,58 op 2 stuks
Special K Red Fruits 450 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Special K Red Fruits 450 g

Kellogg's
-5% voor 2
Je betaalt
€13,09
voor 2 stuks€13,78
Per stuk€6,55€6,89€14,55/kg
Je bespaart €0,69 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Kellogg's in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Kellogg's deze week?

Er zijn 28 actuele promoties op Kellogg's, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Kellogg's?

Carrefour, met 27 promoties, gevolgd door OKay (1).

Wat is de grootste korting op Kellogg's?

-25% op Kellogg's 8 Variety Packs 220 g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Kellogg's?

2e aan korting: 23 van de 28 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.