Haribo in promotie

Alle 19 actuele promoties op Haribo van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

19 promoties

Haribo Bananas 1050g -25%
KruidvatTot zo 11/10

Haribo Bananas 1050g

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€6,42/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Haribo Happy Cherries 1200g -25%
KruidvatTot zo 11/10

Haribo Happy Cherries 1200g

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€5,62/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Haribo Happy Cola 1200g -25%
KruidvatTot zo 11/10

Haribo Happy Cola 1200g

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€5,62/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Haribo Happy Peaches 1350g -25%
KruidvatTot zo 11/10

Haribo Happy Peaches 1350g

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€4,99/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Haribo Kikkers 1050g -25%
KruidvatTot zo 11/10

Haribo Kikkers 1050g

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€6,42/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Haribo Lovers 1200g -25%
KruidvatTot zo 11/10

Haribo Lovers 1200g

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€5,62/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Haribo Rotella Drop 1500g -25%
KruidvatTot zo 11/10

Haribo Rotella Drop 1500g

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€4,49/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Haribo Zoute Rijen 840g -25%
KruidvatTot zo 11/10

Haribo Zoute Rijen 840g

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€8,02/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Haribo Zure Bommen 1350g -25%
KruidvatTot zo 11/10

Haribo Zure Bommen 1350g

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€4,99/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Haribo uitdeelzak Halloween -11%
ActionTot di 6/10

Haribo uitdeelzak Halloween

Weekactie
Je betaalt
€3,99
voor 1 stuk€4,49
Per kg€7,25€8,16
Je bespaart €0,50
Dragibus Soft 200 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Dragibus Soft 200 g

Haribo
-5% voor 2
Je betaalt
€4,08
voor 2 stuks€4,30
Per stuk€2,04€2,15€10,20/kg
Je bespaart €0,22 op 2 stuks
Super Party Uitdeelzakjes 480 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Super Party Uitdeelzakjes 480 g

Haribo
-5% voor 2
Je betaalt
€14,72
voor 2 stuks€15,50
Per stuk€7,36€7,75€15,34/kg
Je bespaart €0,78 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Haribo in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Haribo deze week?

Er zijn 19 actuele promoties op Haribo, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Haribo?

Kruidvat, met 12 promoties, gevolgd door Carrefour (2) en bol (2).

Wat is de grootste korting op Haribo?

-25% op Haribo Bananas 1050g bij Kruidvat, geldig tot 11/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Haribo?

2e aan korting: 12 van de 19 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.