DI in promotie

Alle 31 actuele promoties op DI op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

31 promoties

Anti-haaruitval Shampoo -50%
Di

Anti-haaruitval Shampoo

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€8,33/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Badkamer reiniger -50%
Di

Badkamer reiniger

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€2,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Clip 5 cirkels 10 cm -50%
Di

Clip 5 cirkels 10 cm

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Gouden Golvende Haarkrab -50%
Di

Gouden Golvende Haarkrab

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Holle brede zwarte clip 10,7 cm -50%
Di

Holle brede zwarte clip 10,7 cm

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€3,00€5,99
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Holle gouden vlinderclip 7,4 cm -50%
Di

Holle gouden vlinderclip 7,4 cm

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€3,00€5,99
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Holle haarclip framboos 7,5cm -50%
Di

Holle haarclip framboos 7,5cm

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Holle haarclip oranje 7,5cm -50%
Di

Holle haarclip oranje 7,5cm

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Holle hartclip goud 6,2 cm -50%
Di

Holle hartclip goud 6,2 cm

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Keukenreiniger -50%
Di

Keukenreiniger

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€2,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Mat bruine golfclip 10,8 cm -50%
Di

Mat bruine golfclip 10,8 cm

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€3,00€5,99
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Ruitenreiniger Spray -50%
Di

Ruitenreiniger Spray

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
Schelpclip goud 9,5 cm -50%
Di

Schelpclip goud 9,5 cm

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Vloeibaar wasmiddel - 20 wasbeurten -50%
Di

Vloeibaar wasmiddel - 20 wasbeurten

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€0,17 per wasbeurt
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Wasverzachter - 30 wasbeurten -50%
Di

Wasverzachter - 30 wasbeurten

DI
1+1 gratis
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€0,07 per wasbeurt
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Gua Sha Jadesteen -25%
Di

Gua Sha Jadesteen

DI
-25%
Je betaalt
€11,24
voor 1 stuk€14,99
Je bespaart €3,75

Promoties laden…

Vragen over DI in promotie

Hoeveel promoties zijn er op DI deze week?

Er zijn 31 actuele promoties op DI (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op DI?

-50% op DI Anti-haaruitval Shampoo bij Di.

Welke soort korting komt het meest voor op DI?

Gratis erbij: 26 van de 31 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.