Dash in promotie

Alle 52 actuele promoties op Dash van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

52 promoties

Dash – Platinum -60%
IntermarchéTot zo 4/10

Dash – Platinum

2+3 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€33,98
voor 5 stuks
Per stuk€6,80
Je bespaart €50,97 op 5 stuks
Dash 3in1 pods color bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash 3in1 pods color bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€19,99
voor 52 stuks (2 × 26)€39,98
Per stuk€0,38€0,76
Je bespaart €19,99 op 52 stuks
Dash 3in1 pods original bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash 3in1 pods original bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€15,99
voor 52 stuks (2 × 26)€31,98
Per stuk€0,31€0,62
Je bespaart €15,99 op 52 stuks
Dash 3in1 pods original bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash 3in1 pods original bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€9,23
voor 30 stuks (2 × 15)€18,46
Per stuk€0,31€0,62
Je bespaart €9,23 op 30 stuks
Dash 4in1 platinum pods original bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash 4in1 platinum pods original bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€22,39
voor 52 stuks (2 × 26)€44,78
Per stuk€0,43€0,86
Je bespaart €22,39 op 52 stuks
Dash 4in1 platinum pods zeebries bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash 4in1 platinum pods zeebries bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€21,99
voor 52 stuks (2 × 26)€43,98
Per stuk€0,42€0,84
Je bespaart €21,99 op 52 stuks
Dash Color bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Color bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€22,99
voor 52 stuks (2 × 26)€45,98
Per stuk€0,44€0,88
Je bespaart €22,99 op 52 stuks
Dash platinum zeebries 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash platinum zeebries 30d 1,35L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,39
voor 2 stuks€28,78
Per stuk€7,20€14,39€5,33/l
Je bespaart €14,39 op 2 stuks
Dash pods color 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods color 26st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€19,99
voor 2 stuks€39,98
Per stuk€9,99€19,99€0,38 per capsule
Je bespaart €19,99 op 2 stuks
Dash pods platinum 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods platinum 26st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€18,39
voor 2 stuks€36,78
Per stuk€9,20€18,39€0,35 per capsule
Je bespaart €18,39 op 2 stuks
Dash pods witter dan wit 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods witter dan wit 26st

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€10,39
voor 2 stuks€20,78
Per stuk€5,20€10,39€0,20 per capsule
Je bespaart €10,39 op 2 stuks
Dash Pods | + Lenor | Amber & Orchidee -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | + Lenor | Amber & Orchidee

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€22,99
voor 52 stuks (2 × 26)€45,98
Per stuk€0,44€0,88
Je bespaart €22,99 op 52 stuks
Dash Pods | + Lenor | Zeebries -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | + Lenor | Zeebries

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€22,99
voor 52 stuks (2 × 26)€45,98
Per stuk€0,44€0,88
Je bespaart €22,99 op 52 stuks
Dash Pods | +Lenor | Katoenfris -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | +Lenor | Katoenfris

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€22,99
voor 52 stuks (2 × 26)€45,98
Per stuk€0,44€0,88
Je bespaart €22,99 op 52 stuks
Dash Pods | Platinum | Kleuren -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | Platinum | Kleuren

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€22,99
voor 52 stuks (2 × 26)€45,98
Per stuk€0,44€0,88
Je bespaart €22,99 op 52 stuks
Dash Pods | Platinum | Orginal -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | Platinum | Orginal

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€22,99
voor 52 stuks (2 × 26)€45,98
Per stuk€0,44€0,88
Je bespaart €22,99 op 52 stuks
Dash Pods | Regular -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | Regular

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€18,99
voor 52 stuks (2 × 26)€37,98
Per stuk€0,36€0,72
Je bespaart €18,99 op 52 stuks
Dash Pods | Regular | Maxi Pack -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | Regular | Maxi Pack

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€29,99
voor 88 stuks (2 × 44)€59,98
Per stuk€0,34€0,68
Je bespaart €29,99 op 88 stuks
Dash Pods | Stralende kleuren -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | Stralende kleuren

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,99
voor 52 stuks (2 × 26)€39,98
Per stuk€0,38€0,76
Je bespaart €19,99 op 52 stuks
Dash Pods | Stralende kleuren -50%
DelhaizeTot wo 14/10

Dash Pods | Stralende kleuren

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€29,99
voor 88 stuks (2 × 44)€59,98
Per stuk€0,34€0,68
Je bespaart €29,99 op 88 stuks
Dash Poeder original bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Poeder original bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€13,99
voor 50 stuks (2 × 25)€27,98
Per stuk€0,28€0,56
Je bespaart €13,99 op 50 stuks
Dash stralende kleuren 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash stralende kleuren 30d 1,35L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,49
voor 2 stuks€28,98
Per stuk€7,25€14,49€5,37/l
Je bespaart €14,49 op 2 stuks
Dash Vloeibaar platinum amber orchidee bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Vloeibaar platinum amber orchidee bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€16,99
voor 60 stuks (2 × 30)€33,98
Per stuk€0,28€0,56
Je bespaart €16,99 op 60 stuks
Dash Vloeibaar platinum kleur bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Vloeibaar platinum kleur bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€17,99
voor 60 stuks (2 × 30)€35,98
Per stuk€0,30€0,60
Je bespaart €17,99 op 60 stuks
Dash Vloeibaar platinum original bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Vloeibaar platinum original bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€14,49
voor 60 stuks (2 × 30)€28,98
Per stuk€0,24€0,48
Je bespaart €14,49 op 60 stuks
Dash Vloeibaar platinum zeebries bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Dash Vloeibaar platinum zeebries bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€17,99
voor 60 stuks (2 × 30)€35,98
Per stuk€0,30€0,60
Je bespaart €17,99 op 60 stuks
Dash Wasmiddel -50%
Dash witter dan wit 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash witter dan wit 30d 1,35L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,49
voor 2 stuks€28,98
Per stuk€7,25€14,49€5,37/l
Je bespaart €14,49 op 2 stuks
Dash witter dan wit 50d 2,25L -50%
OKayTot di 6/10

Dash witter dan wit 50d 2,25L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€22,29
voor 2 stuks€44,58
Per stuk€11,14€22,29€4,95/l
Je bespaart €22,29 op 2 stuks
PODS®, Was capsules, 26 -50%
CarrefourTot ma 12/10

PODS®, Was capsules, 26

Dash
2+2 gratis
Je betaalt
€39,98
voor 4 stuks€79,96
Per stuk€9,99€19,99
Je bespaart €39,98 op 4 stuks
PODS®, Was-capsules, 44 -50%
CarrefourTot ma 12/10

PODS®, Was-capsules, 44

Dash
2+2 gratis
Je betaalt
€59,98
voor 4 stuks€119,96
Per stuk€14,99€29,99
Je bespaart €59,98 op 4 stuks
PODS®, Wascapsules, 26 -50%
CarrefourTot ma 12/10

PODS®, Wascapsules, 26

Dash
2+2 gratis
Je betaalt
€45,98
voor 4 stuks€91,96
Per stuk€11,49€22,99
Je bespaart €45,98 op 4 stuks
PODS®, Wascapsules, 26 -50%
CarrefourTot ma 12/10

PODS®, Wascapsules, 26

Dash
2+2 gratis
Je betaalt
€45,98
voor 4 stuks€91,96
Per stuk€11,49€22,99
Je bespaart €45,98 op 4 stuks
PODS®, Wascapsules, 26 -50%
CarrefourTot ma 12/10

PODS®, Wascapsules, 26

Dash
2+2 gratis
Je betaalt
€45,98
voor 4 stuks€91,96
Per stuk€11,49€22,99
Je bespaart €45,98 op 4 stuks
PODS®, Wascapsules, 38 -50%
CarrefourTot ma 12/10

PODS®, Wascapsules, 38

Dash
2+2 gratis
Je betaalt
€59,98
voor 4 stuks€119,96
Per stuk€14,99€29,99
Je bespaart €59,98 op 4 stuks
PODS®, Wascapsules, 44 -50%
CarrefourTot ma 12/10

PODS®, Wascapsules, 44

Dash
2+2 gratis
Je betaalt
€59,98
voor 4 stuks€119,96
Per stuk€14,99€29,99
Je bespaart €59,98 op 4 stuks
PODS®, Wasmiddelen Capsules, 15 -50%
CarrefourTot ma 12/10

PODS®, Wasmiddelen Capsules, 15

Dash
2+2 gratis
Je betaalt
€23,98
voor 4 stuks€47,96
Per stuk€6,00€11,99
Je bespaart €23,98 op 4 stuks
PODS®, Wasmiddelen Capsules, 26 -50%
CarrefourTot ma 12/10

PODS®, Wasmiddelen Capsules, 26

Dash
2+2 gratis
Je betaalt
€39,98
voor 4 stuks€79,96
Per stuk€9,99€19,99
Je bespaart €39,98 op 4 stuks
Wasmiddel, 30 Wasbeurten -50%
CarrefourTot ma 12/10

Wasmiddel, 30 Wasbeurten

2+2 gratis
+1 variant
Je betaalt
€35,98
voor 4 stuks€71,96
Per stuk€8,99€17,99€0,30 per wasbeurt
Je bespaart €35,98 op 4 stuks

Alle 52 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Dash in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Dash deze week?

Er zijn 52 actuele promoties op Dash, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Dash?

Delhaize, met 13 promoties, gevolgd door Carrefour (12) en Albert Heijn (12).

Wat is de grootste korting op Dash?

-60% op Dash – Platinum bij Intermarché, geldig tot 4/10.

Welke promoties op Dash lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: DASH Vloeibaar wasmiddel original (60 wasbeurten, 1.35 l) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op Dash?

Gratis erbij: 39 van de 52 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.