-50% Bewaar OKayTot di 6/10 Danone Yoghurt -50% vanaf 2 stmet Xtra +1 variant Danone Yoghurt aardbei 4x110g€1,40Danone Yoghurt natuur 4x110g€1,15 Je betaalt vanaf€2,29 voor 2 stuks Per stuk€1,15vanaf €2,61/kg Je bespaart €2,29 op 2 stuks
-50% Bewaar ColruytTot di 6/10 Danone Yoghurt — 4 varianten 1+1 gratismet Xtra Je betaalt vanaf€2,29 voor 2 stuks Per stuk€1,15€2,61/kg Je bespaart €2,29 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 op Griekse Wijze Aardbei Smaak 4 x 110 g Danone 1+1 gratis Je betaalt €2,89 voor 2 stuks€5,78 Per stuk€1,45€2,89€3,30/kg Je bespaart €2,89 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 op Griekse Wijze Citroensap en Gekonfijte Citroenschil 4 x 110g Danone 1+1 gratis Je betaalt €2,89 voor 2 stuks€5,78 Per stuk€1,45€2,89€3,30/kg Je bespaart €2,89 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 op Griekse Wijze Natuur 4 x 110 g Danone 1+1 gratis Je betaalt €2,39 voor 2 stuks€4,78 Per stuk€1,20€2,39€2,73/kg Je bespaart €2,39 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 op Griekse Wijze Vanille Smaak 4 x 110 g Danone 1+1 gratis Je betaalt €2,89 voor 2 stuks€5,78 Per stuk€1,45€2,89€3,30/kg Je bespaart €2,89 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Danone Drinkyoghurt | Aardbei 2e aan -50%met SuperPlus Je betaalt €3,29 voor 2 stuks€4,38 Per stuk€1,64€2,19€6,07/kg Je bespaart €1,09 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Danone Nature 2e aan -50%met SuperPlus Je betaalt €6,23 voor 2 stuks€8,30 Per stuk€3,11€4,15€3,89/kg Je bespaart €2,07 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Danone Skyr Aardbei 2x145g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €3,97 voor 2 stuks€5,30 Per stuk€1,99€2,65€13,72/kg Je bespaart €1,33 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Danone Skyr Kokos 2x145g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €3,88 voor 2 stuks€5,18 Per stuk€1,94€2,59€13,38/kg Je bespaart €1,30 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Danone Skyr Perzik | Abrik 2x145g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €3,97 voor 2 stuks€5,30 Per stuk€1,99€2,65€13,72/kg Je bespaart €1,33 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Danone Skyr Vanille 450g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €3,82 voor 2 stuks€5,10 Per stuk€1,91€2,55€4,24/kg Je bespaart €1,28 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Danone Skyr | Aardbei 2e aan -50%met SuperPlus Je betaalt €3,97 voor 2 stuks€5,30 Per stuk€1,99€2,65€6,86/kg Je bespaart €1,33 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Danone Skyr | Kokosnoot 2e aan -50%met SuperPlus Je betaalt €3,97 voor 2 stuks€5,30 Per stuk€1,99€2,65€6,86/kg Je bespaart €1,33 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Danone Skyr | Natuur 2e aan -50%met SuperPlus Je betaalt €3,74 voor 2 stuks€4,98 Per stuk€1,87€2,49€4,15/kg Je bespaart €1,24 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Danone Skyr | Perzik-Abrikoos 2e aan -50%met SuperPlus Je betaalt €3,97 voor 2 stuks€5,30 Per stuk€1,99€2,65€6,86/kg Je bespaart €1,33 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Danone Skyr | Vanille 2e aan -50%met SuperPlus Je betaalt €3,82 voor 2 stuks€5,10 Per stuk€1,91€2,55€4,25/kg Je bespaart €1,28 op 2 stuks
-25% Bewaar ColruytTot di 6/10 Danone Skyr — 3 varianten -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt vanaf€3,88 voor 2 stuks Per stuk€1,94€13,38/kg Je bespaart €1,29 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Danone Yoghurt Skyr Natuur 450g -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €3,74 voor 2 stuks€4,98 Per stuk€1,87€2,49€4,16/kg Je bespaart €1,24 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Danone Yoghurt 2e aan -50% +7 varianten Fruit Mager Perzik & Passievrucht Yoghurt 4 x 125 g€2,74Fruit Magere Yoghurt Aardbei 4 x 125g€2,14Fruit Magere Yoghurt Fruitmix 12 x 125g€3,71Fruit Magere Yoghurt Fruitmix 8 x 125g€3,59Natuur Magere Yoghurt 8x125g€2,39Natuur Magere Yoghurt Gesuikerd 4x125g€1,49Natuur Magere Yoghurt Gesuikerd 8 x125 g€2,62Vol Yoghurt 8 x 125 g€3,59 Je betaalt vanaf€2,98 voor 2 stuks Per stuk€1,49vanaf €2,39/kg Je bespaart €0,99 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Natuur Mager 4 x 125 g Danone 2e aan -50% Je betaalt €3,27 voor 2 stuks€4,36 Per stuk€1,64€2,18€3,28/kg Je bespaart €1,09 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Skyr Aardbeismaak 270 g Danone 2e aan -50% Je betaalt €3,29 voor 2 stuks€4,38 Per stuk€1,64€2,19€6,07/kg Je bespaart €1,09 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Skyr IJslandse Stijl Naturel Eiwitrijk Gepasteuriseerd 0% Vet 450 g Danone 2e aan -50% Je betaalt €3,74 voor 2 stuks€4,98 Per stuk€1,87€2,49€4,15/kg Je bespaart €1,24 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Skyr IJslandse Stijl Vanille Eiwitrijk Gepasteuriseerd 0% Vet 450 g Danone 2e aan -50% Je betaalt €3,82 voor 2 stuks€5,10 Per stuk€1,91€2,55€4,25/kg Je bespaart €1,28 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Skyr Romig Aardbei Eiwitrijk Gepasteuriseerd 0% Vet 2x145 g Danone 2e aan -50% Je betaalt €3,97 voor 2 stuks€5,30 Per stuk€1,99€2,65€6,86/kg Je bespaart €1,33 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Skyr Romig Kokosnoot Eiwitrijk Gepasteuriseerd 0% Vet 2x145 g Danone 2e aan -50% Je betaalt €3,88 voor 2 stuks€5,18 Per stuk€1,94€2,59€6,69/kg Je bespaart €1,30 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Skyr Romig Perzik & Abrikoos Eiwitrijk Gepasteuriseerd 0% Vet 2x145 g Danone 2e aan -50% Je betaalt €3,97 voor 2 stuks€5,30 Per stuk€1,99€2,65€6,86/kg Je bespaart €1,33 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Skyr Vanillesmaak 270 g Danone 2e aan -50% Je betaalt €3,29 voor 2 stuks€4,38 Per stuk€1,64€2,19€6,07/kg Je bespaart €1,09 op 2 stuks
-12% Bewaar AldiVanaf vr 2/10 DANONE HiPRO-proteïnemousse (200 g) 2 voor Je betaalt €5,00 voor 2 stuks€5,70 Per stuk€2,50€2,85€25,00/kg Je bespaart €0,70 op 2 stuks