-60% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Colgate Serum €10,00 per stuk +1 variant Colgate Max White Overnight Whitening Serum 2,5ml - Whitening€10,00Colgate tandpasta Max White Purple Serum 40ml - Whitening€10,00 Je betaalt €10,00 voor 1 stuk€24,99 Per litervanaf €250,00€624,75 Je bespaart €14,99
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Colgate Tandpasta 1+1 gratismet Bonuskaart +6 varianten Colgate Caries protection tandpasta€1,34Colgate Fresh gel fluoride tandpasta€1,34Colgate Max white one tandpasta€2,15Colgate Max white tandpasta charcoal€3,25Colgate Tandpasta Max Fresh€1,50Colgate Triple action extra whitening tandpasta€1,59Colgate Triple action xtra fresh tandpasta€1,59 Je betaalt vanaf€2,69 voor 2 stuks Per stuk€1,34vanaf €17,87/l Je bespaart €2,69 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Colgate Extra clean medium tandenborstels 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €1,49 voor 4 stuks (2 × 2)€2,98 Per stuk€0,37€0,75 Je bespaart €1,49 op 4 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Colgate Max white expert purifying power 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €7,99 voor 2 stuks€15,98 Per stuk€4,00€7,99€53,33/l Je bespaart €7,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Colgate Max white expert white 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €6,49 voor 2 stuks€12,98 Per stuk€3,25€6,49€43,33/l Je bespaart €6,49 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Colgate Max white purple reveal 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €6,49 voor 2 stuks€12,98 Per stuk€3,25€6,49€43,33/l Je bespaart €6,49 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Colgate Max White Ultimate Radiance Tandpasta 75ml - Whitening €10,00 per stuk Je betaalt €10,00 voor 1 stuk€19,99 Per liter€133,33€266,53 Je bespaart €9,99
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Colgate Max white ultra freshness pearls 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €9,89 voor 2 stuks€19,78 Per stuk€4,95€9,89€66,00/l Je bespaart €9,89 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Colgate Mondwater | Fresh Soft | Groen | 500ml 3+3 gratismet SuperPlus Je betaalt €19,47 voor 6 stuks€38,94 Per stuk€3,25€6,49€6,50/l Je bespaart €19,47 op 6 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Colgate Tandenborstel 3+3 gratismet SuperPlus +4 varianten Colgate Tandenborstel | 360 | Medium€2,38Colgate Tandenborstel | kids 6+ | Harry Potter€2,25Colgate Tandenborstel | schuimende reiniging | zacht€3,50Colgate Tandenborstel | Slimsoft Base | 2 Pack€3,29Colgate Tandenborstel | Triple Action | 4P€1,79 Je betaalt vanaf€10,77 voor 6 stuks Per stuk€1,79vanaf €0,45/st Je bespaart €10,77 op 6 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Colgate Tandpasta 3+3 gratismet SuperPlus +6 varianten Colgate Tandpasta | Kids 6+ | Harry Potter€2,00Colgate Tandpasta | Max White | Instant€3,25Colgate Tandpasta | Total | Original | 75ml€2,15Colgate Tandpasta | Total | White | 75ml€2,15Colgate Tandpasta | Ultra instant White€5,00Colgate Tandpasta | Verfrissende Kristal€1,75Colgate Tandpasta | Witte Kristallen€1,75 Je betaalt vanaf€10,47 voor 6 stuks Per stuk€1,75vanaf €23,33/l Je bespaart €10,47 op 6 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Colgate Triple action medium tandenborstels 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €3,49 voor 8 stuks (2 × 4)€6,98 Per stuk€0,44€0,88 Je bespaart €3,49 op 8 stuks
-50% Bewaar Di Max Fresh Active Clean & Protection Tandpasta COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €7,98 voor 4 stuks€15,96 Per stuk€2,00€3,99€26,67/l Je bespaart €7,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Max Fresh Cooling Crystals Tandpasta COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €15,96 voor 4 stuks€31,92 Per stuk€3,99€7,98€17,73/l Je bespaart €15,96 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Max Fresh Crystal COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €7,98 voor 4 stuks€15,96 Per stuk€2,00€3,99€26,67/l Je bespaart €7,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Max White Activated Charcoal Whitening COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €12,98 voor 4 stuks€25,96 Per stuk€3,25€6,49€43,33/l Je bespaart €12,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Max White Expert Purifying Power COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €15,98 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€4,00€7,99€53,33/l Je bespaart €15,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Max White For Coffee, Tea & Wine Tandpasta COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €12,98 voor 4 stuks€25,96 Per stuk€3,25€6,49€43,33/l Je bespaart €12,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Max White Instant whitening COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €12,98 voor 4 stuks€25,96 Per stuk€3,25€6,49€43,33/l Je bespaart €12,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Max White Kristallen + Whitening COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €7,98 voor 4 stuks€15,96 Per stuk€2,00€3,99€26,67/l Je bespaart €7,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Max White Purple Reveal Tandpasta COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €12,98 voor 4 stuks€25,96 Per stuk€3,25€6,49€43,33/l Je bespaart €12,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Max White Purple Serum COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €39,98 voor 4 stuks€79,96 Per stuk€9,99€19,99€249,75/l Je bespaart €39,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Max White Ultimate Overnight Whitening Pen COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €49,98 voor 4 stuks€99,96 Per stuk€12,49€24,99 Je bespaart €49,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Max White Ultra Deep COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €19,98 voor 4 stuks€39,96 Per stuk€5,00€9,99€66,67/l Je bespaart €19,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Max White Ultra Max Fresh COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €19,98 voor 4 stuks€39,96 Per stuk€5,00€9,99€66,67/l Je bespaart €19,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Max White White Crystals Tandpasta COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €15,96 voor 4 stuks€31,92 Per stuk€3,99€7,98€17,73/l Je bespaart €15,96 op 4 stuks
-50% Bewaar Di MaxFresh met verkoelende kristallen COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €6,98 voor 4 stuks€13,96 Per stuk€1,75€3,49€23,33/l Je bespaart €6,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Minions Anti-caries voor Kinderen COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €4,00 voor 4 stuks€8,00 Per stuk€1,00€2,00€20,00/l Je bespaart €4,00 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Sensation White COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €5,98 voor 4 stuks€11,96 Per stuk€1,50€2,99€20,00/l Je bespaart €5,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Tandenborstel 360° COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €9,50 voor 4 stuks€19,00 Per stuk€2,38€4,75 Je bespaart €9,50 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Tandenborstel Triple Action Medium COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €8,58 voor 4 stuks€17,16 Per stuk€2,15€4,29 Je bespaart €8,58 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Total Active Prevention Complete Care COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €8,98 voor 4 stuks€17,96 Per stuk€2,25€4,49€30,00/l Je bespaart €8,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Total Active Prevention Natural White Tandpasta COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €17,96 voor 4 stuks€35,92 Per stuk€4,49€8,98€19,96/l Je bespaart €17,96 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Total Active Prevention Original COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €17,96 voor 4 stuks€35,92 Per stuk€4,49€8,98€19,96/l Je bespaart €17,96 op 4 stuks
-50% Bewaar Di Total Active Prevention Whitening COLGATE 2+2 gratis Je betaalt €8,98 voor 4 stuks€17,96 Per stuk€2,25€4,49€30,00/l Je bespaart €8,98 op 4 stuks
-48% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Colgate Tandpasta 6 voor €10,00 +3 varianten Colgate Triple Action Xtra Cooling Freshness Tandpasta 75ml - Frisse adem€1,67Colgate Triple Action Xtra White Tandpasta 75ml - Whitening€1,67Colgate Fresh Gel Tandpasta 75ml - Frisse adem€1,67Colgate Maximum Cavity Protection Tandpasta 75ml - Anti-cariës€1,67 Je betaalt €10,00 voor 6 stuks€19,14 Per stuk€1,67€3,19€22,27/l Je bespaart €9,14 op 6 stuks
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Colgate Tandpasta 3 gekocht = gratis voorbereidingmet Bonus Card +4 varianten Max Fresh Max White Tandpasta Micro Crystals 75ML€3,49Max White Charcoal Tandpasta 75ml€6,49Max White One Tandpasta 75ml€4,79Max White Purple Reveal Tandpasta 75ml€6,49Max White Ultra Visible White Tandpasta 75ML€9,99 Je betaalt vanaf€3,49 voor 1 stuk Per litervanaf €46,53
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Colgate Tandenborstel 3 gekocht = gratis voorbereidingmet Bonus Card +1 variant Max White Medium Tandenborstel 1 Stuk€4,79Renewal Tandenborstel Base 0€5,25 Je betaalt vanaf€4,79 voor 1 stuk