-44% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Apero Time Gouda Jong 130 g Carrefour Bio 6 voor €10 Je betaalt €10,00 voor 6 stuks€18,00 Per stuk€1,67€3,00€12,85/kg Je bespaart €8,00 op 6 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Hummus Natuur 175 g Carrefour Bio 6 voor €10 Je betaalt €10,00 voor 6 stuks€15,00 Per stuk€1,67€2,50€9,55/kg Je bespaart €5,00 op 6 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Cashewnoten Mexicaanse Smaak Bio 150 g Carrefour Bio 3+1 gratis Je betaalt €13,50 voor 4 stuks€18,00 Per stuk€3,38€4,50€22,53/kg Je bespaart €4,50 op 4 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Cashewnoten Room & Uiensmaak Bio 150 g Carrefour Bio 3+1 gratis Je betaalt €13,50 voor 4 stuks€18,00 Per stuk€3,38€4,50€22,53/kg Je bespaart €4,50 op 4 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Gepelde Amandelen Bio 160 g Carrefour Bio 3+1 gratis Je betaalt €13,50 voor 4 stuks€18,00 Per stuk€3,38€4,50€24,14/kg Je bespaart €4,50 op 4 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Geroosterde Amandelen Bio 140 g Carrefour Bio 3+1 gratis Je betaalt €13,50 voor 4 stuks€18,00 Per stuk€3,38€4,50€24,14/kg Je bespaart €4,50 op 4 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Granola met Honing 375 g Carrefour Bio 2e aan -50% Je betaalt €4,49 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,24€2,99€5,97/kg Je bespaart €1,49 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Granola met Quinoa 375 g Carrefour Bio 2e aan -50% Je betaalt €4,49 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,24€2,99€5,97/kg Je bespaart €1,49 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Krokant 3 Noten 375 g Carrefour Bio 2e aan -50% Je betaalt €4,49 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,24€2,99€5,97/kg Je bespaart €1,49 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Carrefour Bio Chocolade 2e aan -50% +1 variant Krokant Chocolade Quinoa 375 g€2,24Muesli Haver Chocolade 375 g€2,24 Je betaalt €4,49 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,24€2,99€5,97/kg Je bespaart €1,49 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Krokant Natuur 500 g Carrefour Bio 2e aan -50% Je betaalt €4,79 voor 2 stuks€6,38 Per stuk€2,39€3,19€4,78/kg Je bespaart €1,59 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Krokant Rode Vruchten 375 g Carrefour Bio 2e aan -50% Je betaalt €5,18 voor 2 stuks€6,90 Per stuk€2,59€3,45€6,91/kg Je bespaart €1,72 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Medjoul Dadels 200 g Carrefour Bio 3+1 gratis Je betaalt €13,50 voor 4 stuks€18,00 Per stuk€3,38€4,50€16,90/kg Je bespaart €4,50 op 4 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Carrefour Bio Muesli 2e aan -50% +3 varianten Muesli 5 Natuur Granen 500 g€2,14Muesli 500 g€2,77Muesli Rozijnen, Amandelen, Rode Vruchten 375 g€2,17Muesli Vruchten 375 g€2,06 Je betaalt vanaf€4,12 voor 2 stuks Per stuk€2,06vanaf €4,28/kg Je bespaart €1,37 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Notenmengeling Bio 160 g Carrefour Bio 3+1 gratis Je betaalt €13,50 voor 4 stuks€18,00 Per stuk€3,38€4,50€21,13/kg Je bespaart €4,50 op 4 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Ontpitte Dadels Bio 170 g Carrefour Bio 3+1 gratis Je betaalt €6,00 voor 4 stuks€8,00 Per stuk€1,50€2,00€8,82/kg Je bespaart €2,00 op 4 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Rozijnen Bio 180 g Carrefour Bio 3+1 gratis Je betaalt €7,50 voor 4 stuks€10,00 Per stuk€1,88€2,50€10,45/kg Je bespaart €2,50 op 4 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Studentenhaver 160 g Carrefour Bio 3+1 gratis Je betaalt €9,00 voor 4 stuks€12,00 Per stuk€2,25€3,00€14,06/kg Je bespaart €3,00 op 4 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Walnootpitten Bio 120 g Carrefour Bio 3+1 gratis Je betaalt €9,00 voor 4 stuks€12,00 Per stuk€2,25€3,00€18,75/kg Je bespaart €3,00 op 4 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Ventoux Vin Biologique 75 cl Carrefour Bio -10% voor 24 Je betaalt €129,38 voor 24 stuks€143,76 Per stuk€5,39€5,99€7,19/l Je bespaart €14,38 op 24 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Ahornsiroop 250 g Carrefour Bio -5% voor 2 Je betaalt €10,62 voor 2 stuks€11,18 Per stuk€5,31€5,59€21,24/kg Je bespaart €0,56 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Volle Yoghurt 5 voor €5 +3 varianten Volle Yoghurt Aardbei 150 g€1,00Volle Yoghurt Abrikoos 150 g€1,00Volle Yoghurt Bosbes 150 g€1,00Volle Yoghurt Vanille 150 g€1,00 Je betaalt €5,00 voor 5 stuks€5,25 Per stuk€1,00€1,05€6,67/kg Je bespaart €0,25 op 5 stuks