Canard in promotie

Alle 15 actuele promoties op Canard van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

15 promoties

Antitartre 750ml/12 BE -50%
CarrefourTot ma 12/10

Antitartre 750ml/12 BE

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€7,70
voor 4 stuks€15,40
Per stuk€1,93€3,85€2,57/l
Je bespaart €7,70 op 4 stuks
Dubbele Houder voor Blauwmiddel -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dubbele Houder voor Blauwmiddel

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€10,38
voor 4 stuks€20,76
Per stuk€2,60€5,19
Je bespaart €10,38 op 4 stuks
Eau Verte duo 72g/12 BE -50%
CarrefourTot ma 12/10

Eau Verte duo 72g/12 BE

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€9,18
voor 4 stuks€18,36
Per stuk€2,29€4,59€31,81/kg
Je bespaart €9,18 op 4 stuks
Fresh Boost Floral 32g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Boost Floral 32g

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€7,18
voor 4 stuks€14,36
Per stuk€1,79€3,59€55,94/kg
Je bespaart €7,18 op 4 stuks
Fresh Boost Marine 32g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Boost Marine 32g

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€7,18
voor 4 stuks€14,36
Per stuk€1,79€3,59€55,94/kg
Je bespaart €7,18 op 4 stuks
Fresh Disc Blauw Navulling 72ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Disc Blauw Navulling 72ml

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€17,18
voor 4 stuks€34,36
Per stuk€4,29€8,59€59,58/l
Je bespaart €17,18 op 4 stuks
Fresh Disc Limoenfris Navulling 72ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Disc Limoenfris Navulling 72ml

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€18,90
voor 4 stuks€37,80
Per stuk€4,72€9,45€65,56/l
Je bespaart €18,90 op 4 stuks
Fresh Disc Marine Houder 36ml/10 -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Disc Marine Houder 36ml/10

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€11,30
voor 4 stuks€22,60
Per stuk€2,83€5,65€78,61/l
Je bespaart €11,30 op 4 stuks
Fresh Disc Marine Navulling 72ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Disc Marine Navulling 72ml

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€16,78
voor 4 stuks€33,56
Per stuk€4,20€8,39€28,00/kg
Je bespaart €16,78 op 4 stuks
Fresh Disc Navulling Lavendel 72ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Fresh Disc Navulling Lavendel 72ml

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€16,50
voor 4 stuks€33,00
Per stuk€4,12€8,25€57,22/l
Je bespaart €16,50 op 4 stuks
Intank Marine 50g/12 BE. -50%
CarrefourTot ma 12/10

Intank Marine 50g/12 BE.

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€8,70
voor 4 stuks€17,40
Per stuk€2,17€4,35€43,40/kg
Je bespaart €8,70 op 4 stuks
WC Fresh Disc Blauw 36ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

WC Fresh Disc Blauw 36ml

Canard
2+2 gratis
Je betaalt
€9,58
voor 4 stuks€19,16
Per stuk€2,40€4,79€66,67/l
Je bespaart €9,58 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Canard in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Canard deze week?

Er zijn 15 actuele promoties op Canard, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Canard?

Carrefour, met 13 promoties, gevolgd door Delhaize (2).

Wat is de grootste korting op Canard?

-50% op Canard Antitartre 750ml/12 BE bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Canard?

Gratis erbij: 13 van de 15 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.