-33% Bewaar OKayTot di 6/10 BN Delice Cookie Dough 175g -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €5,58 voor 3 stuks€8,37 Per stuk€1,86€2,79€10,63/kg Je bespaart €2,79 op 3 stuks
-33% Bewaar OKayTot di 6/10 BN koeken chocolade 5x35g -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt €5,18 voor 3 stuks€7,77 Per stuk€1,73€2,59€9,89/kg Je bespaart €2,59 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Choc'Land Koekjes met Melkchocolade 150 g BN 2+1 gratis Je betaalt €8,30 voor 3 stuks€12,45 Per stuk€2,77€4,15€18,47/kg Je bespaart €4,15 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Chocolate Whole Grains 16 Pieces 285 g BN 2+1 gratis Je betaalt €4,50 voor 3 stuks€6,75 Per stuk€1,50€2,25€5,26/kg Je bespaart €2,25 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Del'Ice Cacaokoekjes 5 x 5 Stuks 5 x 37 g BN 2+1 gratis Je betaalt €4,82 voor 3 stuks€7,23 Per stuk€1,61€2,41€8,95/kg Je bespaart €2,41 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Del'Ice Koekjes 5 x 5 Stuks 5 x 35 g BN 2+1 gratis Je betaalt €5,58 voor 3 stuks€8,37 Per stuk€1,86€2,79€10,63/kg Je bespaart €2,79 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Mini Aardbeienpulp 5 x 35 g BN 2+1 gratis Je betaalt €4,30 voor 3 stuks€6,45 Per stuk€1,43€2,15€8,17/kg Je bespaart €2,15 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Mini Chocoladesmaak 5 x 35 g BN 2+1 gratis Je betaalt €5,18 voor 3 stuks€7,77 Per stuk€1,73€2,59€9,89/kg Je bespaart €2,59 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Mini Frambozensmaak 5 x 35 g BN 2+1 gratis Je betaalt €5,18 voor 3 stuks€7,77 Per stuk€1,73€2,59€11,54/kg Je bespaart €2,59 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Mini Melk 175g BN 2+1 gratis Je betaalt €5,18 voor 3 stuks€7,77 Per stuk€1,73€2,59€9,89/kg Je bespaart €2,59 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Petits Gourmands Chocolade-Hazelnootsmaak 5 x 4 Stuks 5 x 36 g BN 2+1 gratis Je betaalt €5,70 voor 3 stuks€8,55 Per stuk€1,90€2,85€10,55/kg Je bespaart €2,85 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Strawberry Whole Grains 16 Pieces 285 g BN 2+1 gratis Je betaalt €4,50 voor 3 stuks€6,75 Per stuk€1,50€2,25€5,26/kg Je bespaart €2,25 op 3 stuks