BN in promotie

Alle 13 actuele promoties op BN van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

13 promoties

BN Delice Cookie Dough 175g -33%
OKayTot di 6/10

BN Delice Cookie Dough 175g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,58
voor 3 stuks€8,37
Per stuk€1,86€2,79€10,63/kg
Je bespaart €2,79 op 3 stuks
BN koeken chocolade 5x35g -33%
OKayTot di 6/10

BN koeken chocolade 5x35g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€5,18
voor 3 stuks€7,77
Per stuk€1,73€2,59€9,89/kg
Je bespaart €2,59 op 3 stuks
Chocolate Whole Grains 16 Pieces 285 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Chocolate Whole Grains 16 Pieces 285 g

BN
2+1 gratis
Je betaalt
€4,50
voor 3 stuks€6,75
Per stuk€1,50€2,25€5,26/kg
Je bespaart €2,25 op 3 stuks
Del'Ice Koekjes 5 x 5 Stuks 5 x 35 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Del'Ice Koekjes 5 x 5 Stuks 5 x 35 g

BN
2+1 gratis
Je betaalt
€5,58
voor 3 stuks€8,37
Per stuk€1,86€2,79€10,63/kg
Je bespaart €2,79 op 3 stuks
Mini Aardbeienpulp 5 x 35 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Mini Aardbeienpulp 5 x 35 g

BN
2+1 gratis
Je betaalt
€4,30
voor 3 stuks€6,45
Per stuk€1,43€2,15€8,17/kg
Je bespaart €2,15 op 3 stuks
Mini Chocoladesmaak 5 x 35 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Mini Chocoladesmaak 5 x 35 g

BN
2+1 gratis
Je betaalt
€5,18
voor 3 stuks€7,77
Per stuk€1,73€2,59€9,89/kg
Je bespaart €2,59 op 3 stuks
Mini Frambozensmaak 5 x 35 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Mini Frambozensmaak 5 x 35 g

BN
2+1 gratis
Je betaalt
€5,18
voor 3 stuks€7,77
Per stuk€1,73€2,59€11,54/kg
Je bespaart €2,59 op 3 stuks
Mini Melk 175g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Mini Melk 175g

BN
2+1 gratis
Je betaalt
€5,18
voor 3 stuks€7,77
Per stuk€1,73€2,59€9,89/kg
Je bespaart €2,59 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over BN in promotie

Hoeveel promoties zijn er op BN deze week?

Er zijn 13 actuele promoties op BN, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op BN?

Carrefour, met 10 promoties, gevolgd door OKay (2) en Aldi (1).

Wat is de grootste korting op BN?

-33% op BN Delice Cookie Dough 175g bij OKay, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor op BN?

Gratis erbij: 10 van de 13 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.