Biotona in promotie

Alle 14 actuele promoties op Biotona op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

14 promoties

Biotona Matcha Bamboo Doseerlepel -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Matcha Bamboo Doseerlepel

Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart
Je betaalt
€1,79
voor 1 stuk€3,59
Je bespaart €1,80
Biotona Matcha Travel Kit -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Matcha Travel Kit

Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart
Je betaalt
€11,24
voor 1 stuk€22,49
Je bespaart €11,25
Biotona Poeder -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Poeder

Je betaalt
vanaf€19,34
voor 2 stuks
Per stuk€9,67vanaf €48,35/kg
Je bespaart €6,45 op 2 stuks
2e product 50% korting op Biotona voeding & dranken -25%
Biotona Aloe Vera Ginger Curcuma BIO - 1L -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Aloe Vera Ginger Curcuma BIO - 1L

2e product 50% korting
Je betaalt
€37,48
voor 2 stuks€49,98
Per stuk€18,74€24,99€18,74/l
Je bespaart €12,50 op 2 stuks
Biotona Aloe Vera Pulp BIO - 1L -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Aloe Vera Pulp BIO - 1L

2e product 50% korting
Je betaalt
€31,48
voor 2 stuks€41,98
Per stuk€15,74€20,99€15,74/l
Je bespaart €10,50 op 2 stuks
Biotona Bietensap BIO - 500ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Bietensap BIO - 500ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€34,04
voor 2 stuks€45,38
Per stuk€17,02€22,69€34,04/l
Je bespaart €11,34 op 2 stuks
Biotona Matcha Caps - 100 Capsules -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Matcha Caps - 100 Capsules

2e product 50% korting
Je betaalt
€49,48
voor 200 stuks (2 × 100)€65,98
Per stuk€0,25€0,33
Je bespaart €16,50 op 200 stuks
Biotona Pure MCT Oil BIO - 500ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Pure MCT Oil BIO - 500ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€40,48
voor 2 stuks€53,98
Per stuk€20,24€26,99€40,48/l
Je bespaart €13,50 op 2 stuks
Biotona Superfruit Forte BIO - 500ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Superfruit Forte BIO - 500ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€34,04
voor 2 stuks€45,38
Per stuk€17,02€22,69€34,04/l
Je bespaart €11,34 op 2 stuks
Biotona Poeder

Promoties laden…

Vragen over Biotona in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Biotona deze week?

Er zijn 14 actuele promoties op Biotona (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Biotona?

-50% op Biotona Matcha Bamboo Doseerlepel bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Biotona?

2e aan korting: 9 van de 14 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.