Huishouden met 3 gratis erbij

Alle 47 actuele promoties in huishouden met 3 gratis erbij van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

47 promoties

Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit -60%
KruidvatTot zo 4/10

Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit

Airwick
2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€5,98
voor 5 stuks€14,95
Per stuk€1,20€2,99
Je bespaart €8,97 op 5 stuks
Dash – Platinum -60%
IntermarchéTot zo 4/10

Dash – Platinum

2+3 gratis naar keuze
Je betaalt
vanaf€33,98
voor 5 stuks
Per stuk€6,80
Je bespaart €50,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/l
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/l
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 495g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 495g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Amber & Orchidee -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Amber & Orchidee

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Amber & Orchidee -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Amber & Orchidee

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Ariel -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Ariel

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Fris -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Fris

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Jasmijn & Meiroos -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Jasmijn & Meiroos

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Katoenfris -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Katoenfris

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Ocean Breeze -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Ocean Breeze

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Lenor Parels | Zeebries -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Parels | Zeebries

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Lenor Perles | Us Fresh -60%
DelhaizeTot wo 7/10

Lenor Perles | Us Fresh

2+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€37,98
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€7,60€18,99€15,35/kg
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€8,98
voor 5 stuks€22,45
Per stuk€1,80€4,49€2,25/l
Je bespaart €13,47 op 5 stuks
Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel

2+3 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€1,60/l
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Unstoppables Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Unstoppables Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
Je betaalt
€19,98
voor 5 stuks€49,95
Per stuk€4,00€9,99€16,67/kg
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Dessertbord 18CM Opaal -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dessertbord 18CM Opaal

Simpl
3+3 gratis
Je betaalt
€2,97
voor 6 stuks€5,94
Per stuk€0,49€0,99
Je bespaart €2,97 op 6 stuks
Dessertbord 19CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dessertbord 19CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€8,97
voor 6 stuks€17,94
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Dessertbord 19CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dessertbord 19CM Groen

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€8,97
voor 6 stuks€17,94
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Diep Bord 20CM Opaal -50%
CarrefourTot ma 12/10

Diep Bord 20CM Opaal

Simpl
3+3 gratis
Je betaalt
€2,97
voor 6 stuks€5,94
Per stuk€0,49€0,99
Je bespaart €2,97 op 6 stuks
Kom 15CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Kom 15CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€7,77
voor 6 stuks€15,54
Per stuk€1,29€2,59
Je bespaart €7,77 op 6 stuks
Kom 15CM Blauw -50%
CarrefourTot ma 12/10

Kom 15CM Blauw

Carrefour Home
3+3 gratis
Je betaalt
€7,77
voor 6 stuks€15,54
Per stuk€1,29€2,59
Je bespaart €7,77 op 6 stuks
Kom 15CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Kom 15CM Groen

Carrefour Home
3+3 gratis
Je betaalt
€7,77
voor 6 stuks€15,54
Per stuk€1,29€2,59
Je bespaart €7,77 op 6 stuks
Mug 35,5CL Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Mug 35,5CL Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€7,77
voor 6 stuks€15,54
Per stuk€1,29€2,59
Je bespaart €7,77 op 6 stuks
Oliespuit 200ML Crystal Foodie -50%
CarrefourTot ma 12/10

Oliespuit 200ML Crystal Foodie

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€17,97
voor 6 stuks€35,94
Per stuk€3,00€5,99
Je bespaart €17,97 op 6 stuks
Ovaal Bord 28CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Ovaal Bord 28CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€24,27
voor 6 stuks€48,54
Per stuk€4,04€8,09
Je bespaart €24,27 op 6 stuks
Plat Bord 25CM Opaal -50%
CarrefourTot ma 12/10

Plat Bord 25CM Opaal

Simpl
3+3 gratis
Je betaalt
€2,97
voor 6 stuks€5,94
Per stuk€0,49€0,99
Je bespaart €2,97 op 6 stuks
Plat Bord 27CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Plat Bord 27CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€10,47
voor 6 stuks€20,94
Per stuk€1,75€3,49
Je bespaart €10,47 op 6 stuks
Plat Bord 27CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Plat Bord 27CM Groen

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€10,47
voor 6 stuks€20,94
Per stuk€1,75€3,49
Je bespaart €10,47 op 6 stuks
Plat Bord Heraclee 27CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Plat Bord Heraclee 27CM Groen

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€8,97
voor 6 stuks€17,94
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Saladekom 24CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Saladekom 24CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€17,97
voor 6 stuks€35,94
Per stuk€3,00€5,99
Je bespaart €17,97 op 6 stuks
Schaal MU 16CM Opaal -50%
CarrefourTot ma 12/10

Schaal MU 16CM Opaal

Simpl
3+3 gratis
Je betaalt
€2,97
voor 6 stuks€5,94
Per stuk€0,49€0,99
Je bespaart €2,97 op 6 stuks
Soepkom 13,5 cm Soup Blauw -50%
CarrefourTot ma 12/10

Soepkom 13,5 cm Soup Blauw

Cosy & Trendy
3+3 gratis
Je betaalt
€13,17
voor 6 stuks€26,34
Per stuk€2,19€4,39
Je bespaart €13,17 op 6 stuks
Soepkom 20CM -50%
CarrefourTot ma 12/10

Soepkom 20CM

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€8,97
voor 6 stuks€17,94
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Soepkom 20CM Blauw -50%
CarrefourTot ma 12/10

Soepkom 20CM Blauw

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€8,97
voor 6 stuks€17,94
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Soepkom 20CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Soepkom 20CM Groen

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€8,97
voor 6 stuks€17,94
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €8,97 op 6 stuks

Promoties laden…

Vragen over Huishouden met 3 gratis erbij

Hoeveel promoties zijn er in huishouden met 3 gratis erbij deze week?

Er zijn 47 actuele promoties in huishouden met 3 gratis erbij, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in huishouden met 3 gratis erbij?

Carrefour, met 28 promoties, gevolgd door Delhaize (10) en Kruidvat (4).

Wat is de grootste korting in huishouden met 3 gratis erbij?

-60% op Airwick Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden met 3 gratis erbij?

Gratis erbij: 47 van de 47 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.